Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wizja kanału (marzenia)

Jeśli chodzi o same klipy to

 

- Polski Rap bez ograniczeń (Oldskule, Niuskule, Ulicznicy czyli dla każdego coś dobrego.)
- Amerykański, Niemiecki, Francuski, Czeski, Słowacki i inni wyróżniający się w świecie.

- R&B może być i inne eksperymenty ciekawe okołorapowe.

 

Ramówka

 

- Listy przebojów TOP 10 czy tam 20 (krajowe i amerykańskie np.)

- Listy przebojów tematyczne np. TOP 20 najlepszych klipów imprezowych :)
- Videografia np. godzina klipów tylko wyłącznie jednego artysty O.S.T.R., Tede, Sokół itp.
- Klipy na życzenie głosowanie przez SMS czy na stronie internetowej, aplikacji Android itp.
- Tematyczne programy z prezenterami (Relacje z koncertów, wywiady, itp.)

- Program gdzie np. w studiu zarejestrowany byłby koncert np. Quebonafide na żywo lub puszczony w innym terminie odpowiednio zmontowany lub koncerty na żywo z klubu, imprezy plenerowej.

- Codzienne pasma muzyczne odpowiednio wyselekcjonowane.

 

To tylko nie liczne pomysły które przyciągnęłyby słuchacza rapu z internetu do TV. Ogólnie musi być to tak zrobione żeby każdy znalazł coś dla siebie. MARZENIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia, ale ja się zgadzam. Tak mniej więcej ten kanał powinien wyglądać, choć nie wiem jakby publiczność przyjęła rap francuski, niemiecki itd :D

Swoją drogą zapowiadali też granie Mroza i Mariki, ale coś nie grają. (bardzo dobrze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klip Lavoholics na Hip Hop TV, i tak to się robi! Poza tym dziś widziałem klip Echinacea :) Francuska scena owszem zacna, ale do masowego odbiorcy to by nie przemówiło... Teraz 1985 Rasmentalismu, chyba coś poaktulizowali :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip Hop TV zostało sponsorem tytularnym Polish Hip Hop TV Festival, umowa została zawarta na 4 lata :)

Wczoraj widziałem kolejny starszy klip: Peel Motyff - Nie jest tak źle, poza tym przesadzają już moim zdaniem z O.S.T.Rem, co nie włączę dziś HHTV, to na 50% przypadków trafiam na jego klip... a We krwi to chyba z 3x już dziś widziałem, drażni mnie też wałkowanie w kółko dwóch klipów K44, dla mnie ta ich nowa płyta jest bardzo słaba...

Chyba w bazie w ogóle zagościły klipy z EMI, bo teraz też leci Noc jest dla mnie Pezeta, to tłumaczy też starszy klip Paresłów i Peel Motyff :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hip Hop TV w ofercie sieci kablowej elsat

https://satkurier.pl/news/127248/scifi-universal-i-hip-hop-tv-w-ofercie-elsatu.html

 

Mam nadzieję że dzięki współpracy z Polish Hip Hop Festival w Płocku, pojawi się obszerna relacja na antenie HHTV a może koncerty na żywo z tego festiwalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Joł to tam leci bardzo często, w ogóle łatwo trafić na starsze klipy od Tedego, O.S.T.R. czy Fisz/Emade na tej stacji :) Z nowych artystów widziałem Miuosha i Kajmana. Nadal strasznie brakuje w HHTV klipów z Prosto, które powinno być raczej jej filarem, nie wspominając o innych wytwórniach...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, szkoda że dalej wciąż tak mało szczegółów odnośnie niedalekiej przyszłości kanału. Szkoda że nie są aktywni na fanpage na facebooku, mogliby odpowiadać na zadane pytania tam coś by się człowiek dowiedział przynajmniej. No i czekam jak na zbawienie na stream internetowy w eskago.pl bo zanim dołączą do UPC to pewnie minie sporo czasu.

Edytowane przez tharealest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dzisiaj, że grają zespół Małe Miasta, a konkretnie

. Cóż, możecie się domyśleć, jak przebiegała cenzura tego kawałka, zwłaszcza, że w refrenie niecenzuralny tytuł zajmuje cały ekran :D

 

Co do cenzury, w

jest taki fragment "chcą zamarihuanizować legalizuanę", w którym słowo "zamarihuanizować" zostało ocenzurowane XDDDD Edytowane przez MIGUEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Małych Miast to widziałem klip o takim samym tytule i Ciepło/Zimno też :D

A cenzura no jest czasem przesadzona np. w Wodospadach Popka z Matheo jointa cenzurują :D

Dziś widziałem na HHTV Piha.

Kolego niżej z Włodiego to tylko to leci:

https://www.youtube.com/watch?v=6Wn9LrHnjtA

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wymieniłeś to tylko Fandango - klipy Miuosha i Bisza.

Podsumowując wszystko puszczają (przynajmniej ja widziałem):

- Step (Bezczel, Białas (również z Quebonafide), Chada, Cira, Jopel, Kajman, Rover, Te-Tris, Włodi, ZBUKU, Kontrabanda, Grizzlee/Dryskull, Popek/Matheo, Pawbeats, Pih)

- Asfalt (O.S.T.R (z Hadesem i Marco Polo też), Fisz/Emade, Medium, Eprom/Sensi, Rasmentalism, Otsochodzi, Rakraczej, POE, Sarius, Modulators)

- Alkopoligamia (Mes, Stasiak, Pjus, Kuba Knap, Małe Miasta, R.A.U, Szogun, LJ Karwel, Osiedlowe Linie Lotnicze)

- Aloha (Proceente, Blady Kris, Emazet/Procent, Kfiat, Tomaj, Łysonżi, Mama Selita, Lavoholics, Green)

- Wielkie Joł (Tede, Warszafski Deszcz)

- My Music (Eldo, B.O.K, Fenomen)

- EMI (Pezet, Peel Motyff, Paresłów, MorWA)

- MaxFlo (Bob One, Buka, Grubson, Jarecki/BRK, Kleszcz & Dino, K2, Pokahontaz, Rahim, Skorup, Majkel, Lilu, Minix, Christofer Luca, Biak/HWR)

- Bozon (Tau)

- Fandango (Bisz, Miuosh)

- RHW Records (JWP/BC)

- Embryo (Dwa Sławy)

- B.O.R. Records (Paluch)

- Dobrzewiesz (Łona/Webber)

- Mystic (Kaliber 44)

- Pierwszy Milion (Zeus)

- Warner (Vienio/Pele)

 

Warto dodać że w "bliźniaczej" Esce w paśmie Na propsie leciały w ciągu ostatnich 2 miesięcy klipy, których nie gra HHTV:

- Hemp Rec. (Hemp Gru, Centrum Strona, HZD/Hazzidy, Matis)

- Etrecs (Soulpete)

- UrbanRec (Gedz, Spinache, B.R.O.)

- Koka (Wuzet, Pezet/Małolat, Flint)

- Diamante Nagrania (Dondi)

- Proximite (Małpa)

- Labirynt Records (Trzeci Wymiar)

- Stopro (Sobota)

- Tu Wolno Palić (Prys)

- Respekt Records (Vienio)

- Szpadyzor (DonGuralesko)

- Prosto (Czarny Hi-Fi, Sokół/Pono) (przy czym dodam, że to nie są nowości, tylko klipy które były grane swego czasu w zwykłej playliście)

- Step (Wojtas)

- Embryo (Wyga)

- MaxFlo (L.U.C.)

- Projekt Nasłuch

- Gadabit

Czemu tych raperów nie ma w HHTV? Chyba tylko dla Eski tych klipów nie pozyskiwali... Ciekawe ile czasu jeszcze będą testować i tak olewać promocję tego kanału.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że uda im się dogadać jeszcze z tymi wytwórniami.

 

3/4 UDGS - Ad.M.a, Theodor

Aptaun Records - PeeRZet, Planet ANM, Pyskaty i inni.

B.E.A.T Records ci którzy mają/mieli prawa do Thinkadelic i Mystic Molesty.

Blend Records mieli prawa lub mają do Kasta Składu, Fenomenu.

Brain Dead Familia - Słoń

Chili Box Records - Ry23

Ciemna Strefa - Bonus RPK

D3F Music - Liroy

De Nekst Best - VNM, Flojd/Wiro

District Area - Pelson, Empiria, Polska Wersja

DM - Bosski Roman, Drużyna Mistrzów

Dwaem Music - Jot, Kościey

Elade Production - Szops

Embargo Nagrania - Grammatik, Bez Cenzury

FoAna - Fokus

Fonografika - Peja, Firma, TeWu

Ganja Mafia Label - Kali, Kacper HTA

Gigant Records - Paktofonika

Gopside - Czarne Złoto

Grill Funk - Bleiz, Człowień, Rekord

Hustla Music - Voskovy, White House Records

Lucky Dice - Buszu, Sitek, Temate

MVP Records - Kaczor

New Bad Label - Borixon

Patokalipsa - Eripe, Penx

Pihszou - Pih

PMM Records - Wężu, Głowa

Popkiller - Młode Wilki

Pro Rec - Egon, Non Koneksja, Miejski Sort

PTP Records - PTP, Buczer, Zelo

QueQuality - Quebonafide, Deys, Kartky

RóbRzeczy - Zioło

RPS Enterteyment - Śliwa, Vixen

RRX Desant - Wzgórze Ya Pa 3, JedenSiedem

SP Records - Kaliber 44, Abradab

SB Mafijja - Neile, Beteo, Blejk

Stay True - NNFOF, Erking

Stojedenaście - V. E. T. O, Pęku

Superelaks - Onar

T1 - Teraz - Elemer, Eis, Flexxip

Takie Rzeczy Label - KęKę

Truekings Label - Tony Jazzu, Sage

Unhuman - WSRH, Koni, Kubiszew

Universal - Ego, Stare Miasto, Red & Spinache

Vibe2Nes - Junes, Duchu/PTK

 

Wiadomo że artyści w niektórych wytwórniach nie wydają, a także niektóre z nich nieistnieją ale wiadomo że ludzie związani z nimi lub sami raperzy mają dostęp do klipów i fajnie byłoby uzyskać od nich zgody na emisję wtedy playlisty byłyby jeszcze bardziej atrakcyjne.

Edytowane przez tharealest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kękę, Trzeci Wymiar, Polska Wersja, Kaczor no i brakuje też Paktofoniki. Są też stare składy typu ZIP Składi i jeszcze kilka innych klasyków. Bez tych artystów, których wymieniłem będzie im ciężko złapać jakąś widownię. Polska Wersja jest chyba obecnie w tym roku najlepsza ekipa i ich kawałków słucha naprawdę pokaźne grono osób. To samo tyczy się Kękę, a Ci co siedzą w polskim rapie wiedzą jak ważna jest też Paktofonika.

Edytowane przez Cohade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty na teraz o Hip Hop TV

 

Gdzie oglądać można na dzień dzisiejszy?

- Sieci kablowe - ELsat i Jambox, Satelita oraz wyszukiwanie ręczne parametrów w Cyfrowym Polsacie.

 

Hip Hop TV online na eskago.pl podobno jeszcze w tym miesiącu.

 

Dostałem wiadomość na FB z ich profilu że to nie jest już emisja testowa, prowadzą rozmowy cały czas o dystrybucję kanału. Czyli póki nie będzie dużej dostępności nie wystartują z ramówką.

 

Pytanie do tych co oglądają, oglądali?

Czy oprócz klipów są emitowane jakieś już reklamy lub spoty, idienty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...