Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenie moje takie : jest ok. Liczę na to, że jakiś kawałek od Polskiej Wersji się pojawi :D Jeżeli planujecie zostać przy polskich twórcach to będzie bardzo dobrze. Nie róbcie z tego 2 Eski czy czegos takiego. Ludzie typu Eminem i inne gwiazdy niech sobie lecą na kanałach muzycznych o gwiazdach, tutaj niech lecą polscy twórcy, polscy raperzy. Dobrze, że lecą kawałki z przekazem, bez jakichś JP i innych [beep]. Mi się jak najbardziej obecna forma podoba i myślę, że wiele innych osób też ten kanał będzie odwiedzać jak zachowa on taka formę jaka jest teraz bez zagranicznych twórców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie. Wiesz ja już po prostu wcześniej musiałem jakoś tamten włoski kanał znaleźć bo dzis szukałem tylko na 11508V. Po prostu potem jak sobie wyszukiwalem nazwę kanału na liście to właśnie akurat trafiłem na ten włoski kanał, ale po chwili oczywiście zrozumiałem, że to nie ten kanał który szukam. Być może kolega ma podanie tylko do końca tego nie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz nam tylko czy na listach kiedy nc+? :wink:

Edytowane przez Mr. Orbita
Dyskusja na temat blokady zakończona. Użytkownik niczym się nie uwiarygodnił. Tak to każdy może się zarejestrować i pisać, że jutro coś startuje. Wystarczyło się jakoś uwiarygodnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ na pewno ten kanał po jakimś czasie doda, bo wszystkie stacje z grupy ZPR są na liście, inaczej sprawa wygląda z CP,Orange czy Netią gdzie wszystkich stacji na oficjalnej liście nie ma, Ja będę obserwował też MUX L3 gdyż coś mi mówi że mogą ten kanał udostępnić tam gdzie będzie to technicznie możliwe tak jak VOX Music TV , co potencjalnie dało by nowych widzów, którzy nie posiadają anteny satelitarnej, póki co na antenie królują Polscy wykonawcy i tak powinno pozostać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...