Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego jak dużo młodych ludzi słucha rapu. Dużo mam na myśli średnio 15-20 tys. czyli gdzieś poziom Eski. Jak kanał będzie dobrze prowadzony i będzie leciał rap z tzw. przekazem, a nie jakiegoś dziadostwo o marysce itp. to myślę ze spokojnie osiągną taki poziom. Wystarczy zobaczyć na wyświetlenia na YouTube by zorientować się, że niektóre kawałki raperów maja taka sama lub trochę mniejsza ilość wyświetleń. A jak takie Polo TV ma oglądalność na poziomie 60 tys. to przy jednym kanale poświęconym rapie 15 tys powinno się spokojnie uzbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchają rapu ale to nie musi spowodować takiego zainteresowania tym kanałem. Moim zdaniem to nie przełoży się na oglądalność HIP-HOP TV (oczywiście jeżeli w ogóle powstanie). O poziomie Eski to możesz od razu zapomnieć, to jest mrzonka chyba :) Dużo ludzi słucha rocka a RBL.TV miał słabą oglądalność a kanał był rewelacyjny i musiał się zwinąć.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy ten RBL był tak dobry? Z tego co pamiętam to jakość obrazu była słaba, ale mogę się mylić. Generalnie rocka nie słucham za wiele więc trudno mi się na temat tego kanału wypowiadał jakoś szerzej. Jeżeli Hip Hop TV będzie prezentował się dobrze na ekranie i zawartość ramówki będzie bogata to wcale te 15 tys. nie jest tak nierealne jak uważasz. Przypomnę Ci, że to będzie jedyny kanał wyłącznie poświęcony rapowi i to tylko polskiemu. Eska, Polo TV czy też RBL maja/mieli konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzi nie oglądają za dużo telewizji. Sam mało oglądam, moi znajomi również. Hip hop w PL jest popularny, ale to się przekłada na wyświetlenia na YT i na sprzedaż płyt. W telewizji zazwyczaj sobie hh nie radzi. Podobnie jak rock. Myślę, że 2 tys. widzów jest opcją realną.

 

Tymczasem w paśmie "Na propsie" pojawia się coraz więcej zagranicznego hip hopu, choć początkowo był tylko polski. Może to oznaczać, że HHTV również od razu zacznie grać zagraniczny, a nie tylko polski, jak zapowiadano na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA nowe wieści! :)

http://delegata.pl/wp-content/uploads/2016/03/Prezentacja-Hip-Hop-TV.pdf

Co ważniejsze:

- kanał na 11508V

- oprócz hip hopu również reggae, dancehall, r'n'b,dubstep

- współpraca ze wszystkimi ważniejszymi wytórniami (o dziwo nie wymienili ich ulubionego MaxFlo, choć artyści są)

- nawet zróżnicowana ramówka :) (układ trochę podobny do Eski i Polo TV z tymi newsami i hitem dnia)

- nic nie jest wspomniane o utworach z zagranicy (co sugerować mogło pasmo Na Propsie)

- i start w marcu (?)

No nie powiem jestem bardzo ciekawy i mocno czekam na start :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA nowe wieści! :)

http://delegata.pl/wp-content/uploads/2016/03/Prezentacja-Hip-Hop-TV.pdf

Co ważniejsze:

- kanał na 11508V

- oprócz hip hopu również reggae, dancehall, dubstep

- współpraca ze wszystkimi ważniejszymi wytórniami (o dziwo nie wymienili ich ulubionego MaxFlo, choć artyści są)

- nawet zróżnicowana ramówka :) (układ trochę podobny do Eski i Polo TV z tymi newsami i hitem dnia)

- i start w marcu (?)

Zapowiada się naprawdę interesująco :D Oby jeszcze w marcu ruszyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia - dokonaliśmy edycji newsa o Hip Hop TV, bo jak się ostatecznie okazało parametry zamieszczone w prezentacji firmy Delegata były błędne. Wydaje się, że zostały po prostu skopiowane z prezentacji o kanale VOX Music TV, bez konsultacji z nadawcą. Parametry Hip Hop TV są nieznane na dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...