Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jakim prawem Wirtualne Media podają niesprawdzone informacje? Ten redaktor który napisał ten artykuł powinien wylecieć z roboty! :evil:

Ojej. Starsze. Może jeszcze powinni zamknąć cały portal? :lol:

 

Nawet na stronie ZPR nie ma żadnego info co do tej stacji :?:

Nie. Jeju. A o czym cały piszemy... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Was. Czytacie plotki, niepotwierdzone informacje, a później podniecacie się startem kanału, którego nikt (jeszcze) oficjalnie nie zapowiadał :)


No to jakim prawem Wirtualne Media podają niesprawdzone informacje?

 

Niestety. Czasami WM to taki medialny Pudelek :) Gdzieś coś usłyszą i napiszą

Edytowane przez muza_tv
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy  @Power, ale wasza firma raczej nie jest wzorem do naśladowania, bo wasze kanały nie zamiatają rynkiem. Natomiast z pierwszym zdaniem trzeba się zgodzić, konkurencja jest coraz większa. Przy czym w UK jest mnóstwo kanałów muzycznych, spora część ma udziały w rynku mniejsze niż 0,05% i sobie radzą. Ciekawe, jakie możliwości ma polski rynek. Chyba właśnie weryfikuje ITV, które ostatnio miało udziały 0,03%, a przed trzema laty ok. 0,18%, oferta się specjalnie nie zmieniła.

 

Dziwię się, że nie spróbowali HHTV najpierw w EskaGO uruchomić, a potem przenieść na sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam tego trochę nie rozumiem. Mamy 2016 rok gdzie HD to już w zasadzie prawie standard w TV i nowe kanały, które zaczynają nadawanie jak dla mnie powinny od razu startować w HD. Po 1 muzycznych kanałów w HD jest jak na lekarstwo(w zasadzie w nc+ mamy tylko MTV HD) , po 2 dużo łatwiej będzie zachęcić ludzi do śledzenia nowego kanału, który będzie prezentował się dobrze na ekranie już na samym starcie. A tak to niestety nie będą mieli bardzo ważnego atutu, który mógłby w znaczący moim zdaniem sposób zachęcić jeszcze bardziej ludzi do tego kanału. Oczywiście czekam z niecierpliwością na ten kanał bo uwielbiam rap i myślę, że oglądalność tego kanału będzie duża (no chyba że odwala jakąś totalną kiche) , ale wejście na rynek mogłoby być jeszcze bardziej interesujace jakby od razu był kanał nadawany w HD.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja HD będzie zapewne tak jak w przypadku Eski - dla kablówek.
Hot Bird jest za drogi i zbyt zapchany na emisję w HD takich "bzdetów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie Hotbird jest az 6 wolnych transponderow, polskie platformy satelitarne po usunięciu wszystkich dubli SD beda mialy mnóstwo miejsca, więc na taka Eske TV HD miejsce jest, tak samo jak na Hip hop TV tylko musialyby byc te stacje kodowane.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tego trochę nie rozumiem. Mamy 2016 rok gdzie HD to już w zasadzie prawie standard w TV i nowe kanały, które zaczynają nadawanie jak dla mnie powinny od razu startować w HD. Po 1 muzycznych kanałów w HD jest jak na lekarstwo(w zasadzie w nc+ mamy tylko MTV HD) , po 2 dużo łatwiej będzie zachęcić ludzi do śledzenia nowego kanału, który będzie prezentował się dobrze na ekranie już na samym starcie. A tak to niestety nie będą mieli bardzo ważnego atutu, który mógłby w znaczący moim zdaniem sposób zachęcić jeszcze bardziej ludzi do tego kanału. Oczywiście czekam z niecierpliwością na ten kanał bo uwielbiam rap i myślę, że oglądalność tego kanału będzie duża (no chyba że odwala jakąś totalną kiche) , ale wejście na rynek mogłoby być jeszcze bardziej interesujace jakby od razu był kanał nadawany w HD.

Niby jakim cudem będzie miał dużą oglądalność? I co to znaczy duża oglądalność? Taką jak Stars czy raczej muzo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...