Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak szczerze, to gdyby w leadzie newsa napisali że dyrektorem tego kanału będzie CNE, to może bym coś kojarzył od razu. A tak, po nazwisku, zupełnie go nie znam :D

Ciekawe jak będzie z dostępnością na platformach. Czy NC+ i CP dołączą od razu ten kanał, czy będziemy na niego sobie czekać, tak jak czekamy na Nutę.TV i Top Kids.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że szefem zostanie CNE to dobra informacja, nie dopuści on do emisji klipów których się obawialiście :) No i jednak start już w lutym, fajnie, bo nie mogę już się doczekać tego kanału :) I wierzę w sat od pierwszego dnia, ale to ZPR, a nie firma Winnickiego więc z tym problemów nie będą chyba mieli :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się. Kanał nie będzie hitem. Będzie miał swoją widownię, ale sukcesu raczej nie.

Może i młodzież słucha hip-hopu, ale nie przed telewizorem.

 

Jeśli Hip-Hop TV postawi tylko na muzykę - przegra. Może być ciekawie, jeśli zaoferuje coś dodatkowego, łączącego środowisko HH w Polsce. A więc po czynach ich poznamy.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to gdyby w leadzie newsa napisali że dyrektorem tego kanału będzie CNE, to może bym coś kojarzył od razu. A tak, po nazwisku, zupełnie go nie znam :D

Ciekawe jak będzie z dostępnością na platformach. Czy NC+ i CP dołączą od razu ten kanał, czy będziemy na niego sobie czekać, tak jak czekamy na Nutę.TV i Top Kids.

Akurat kanał ma być free-to-air, a nc+ zazwyczaj nie ma z tym problem, jak Cyfrowy Polsat. A tamte kanały to pay-TV, więc dlatego się tak czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuję po ZPR profesjonalnego wykonania, to nie Michał Winnicki Entertainment :) CNE to dobry znak, czekam więc na 22 lutego z niecierpliwością. Mam nadzieję, że będzie w EskaGO bo właśnie w ten sposób mam zamiar go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że tradycyjnie jakiś tp. od TVNu więc pewnie 11508... A macie potwierdzone info że na pewno jutro start? (nie nie chodzi mi o to z wirtualnemedia bo tam to nie było oficjalne)

@kacper130700 Na satkurierze też jest o dacie startu info na podstawie wirtualnemedia, chodzi mi o jakiś komunikat z ZPRu np. :)

Fajnie byłoby wiedzieć o której start :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myślę że tradycyjnie jakiś tp. od TVNu więc pewnie 11508... A macie potwierdzone info że na pewno jutro start? (nie nie chodzi mi o to z wirtualnemedia bo tam to nie było oficjalne)

Na satkurier.pl też jest o tym starcie 22 lutego. No, zobaczymy jutro.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...