Skocz do zawartości

Hip Hop TV


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są jedynie pomiędzy klipami identy HHTV, jak jesteś ciekawy jak wyglądają łatwo można je znaleźć zgrane na yt :) Nic więcej.
A to że nie jest to emisja testowa to dziwne jednak, w normalnej emisji takiej sytuacji jak emisja pod rząd dwóch klipów od tego samego rapera moim zdaniem nie powinno być, no chyba że byłoby to jakieś stosowne pasmo.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ten profil na FB też jest bardzo dziwnie, wręcz amatorsko prowadzony, jakby nie był oficjalny, a opis o najlepszej stacji hip-hopowej na świecie to już w ogóle... A promocja stacji jak pisałem wiele razy totalnie olewana, na stronie grupy ZPR nawet nie podają w swoich markach. Czy takie zachowanie wskazuje na oficjalną emisję? Stacja bądź co bądź nadaje już 3 tygodnie i fajnie by było gdyby coś się ruszyło w temacie. 

Z nowych artystów: Abel i Mi-La.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi w ogóle nie pasuje do ZPR. Nieprofesjonalnie zrobiona telewizja, brak reklam, klipy jednego wykonawcy pod rząd, brak ramówki, 2% zasięgu technicznego, zero jakiejkolwiek reklamy i to ma nie być emisja testowa?

 

Ciężko teraz uruchomić dystrybucję dla nowego kanału muzycznego. Hip Hop TV ma jeszcze trudniej, niż Nuta.TV HD. Nam się już udało wejść do 3 dużych kablówek, a zaraz będą kolejne.

 

Ogólnie najtrudniejsze rozmowy są teraz z platformami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu w Polsce jest za dużo stacji telewizyjnych a muzycznych tym bardziej i tyle. Gdy STARS.TV wchodziła do panelu Nielsena to jeśli dobrze pamiętam byliśmy 108 stacją w pomiarze. Dziś w pomiarze jest prawie 150 stacji a jeszcze ile nie jest mierzonych? 

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale migusiem poszło im wykupienie miejsca na tp. od TVNu :) A to jednak chyba najważniejsze na sam początek. Aż dziw bierze że jeszcze nie wrzucili ich na listę nc+, ale to może tylko dlatego że to jednak emisja testowa, wbrew temu co twierdzi admin "oficjalnej" strony na FB?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o pierniku a Ty o wiatraku :) Miejsce na TP na kolejny kanał od TVN lub Polsatu lub w Izraelu lub gdziekolwiek to mogę sobie załatwić jeszcze dziś. Czekają na mnie bo są na transponderach wolne pojemności. To zupełnie nie w tym rzecz i problem. i oni nie mają żadnej emisji testowej, widzisz napis test na ekranie? Po prostu się włączyli i tyle, bo łatwiej się negocjuje jak masz kanał włączony. Ale nie zrobią z ramówką nic więcej dopóki się nie dostaną na listę nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thinkadelic - Wyżej i wyżej teraz na HHTV :) Klasyk! Chyba najstarszy utwór jaki widziałem na tej stacji. Poza tym dziś leciało Jamal - Defto.


Mam Na Imię Aleksander (akurat trafiłem na Kaskadera, świetnie pośród powtórek trafić na taki track) również w HHTV :)

Mizer - Rozpylam rap również.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w miarę świeży klip - Chada/Sztoss - Twoje decyzje, Twoje wybory, dziś ZBUKU - Łap marzenia, więc playlistę jakoś tam aktualizują (choć to może spowodowane tylko promocją składanki Stepu), mogliby poszerzyć ją o klipy z Na Propsie...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości Sztoss i Seta. Poza tym znacznie zwiększyła się częstotliwość klipów z Fandango, często pojawia się Miuosh i MNIA :)

MorWA - My to my, grać tak częściej!

Przesadzają jednak z O.S.T.R - We krwi, stanowczo za często grane.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...