Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformował nadawca, od 2 stycznia 2017 roku Polsat Sport News będzie nadawany w jakości HD na podstawie koncesji satelitarnej. Będzie dostępny na platformach satelitarnych oraz w sieciach kablowych i IPTV, a jego ramówka będzie stanowiła kontynuację oferty programowej nadawanego wcześniej na podstawie koncesji naziemnej Polsatu Sport News.

 

 

 

Czyli wnioskuję, że w nc+ PSN HD też raczej będzie dostępny.

 

Oby nie - oby to była tylko pomyłka/ przejęzyczenie, bo kanały sportowe Polsatu miały być na wyłączność w CP (PSN był wyjątkiem ze względu na DVB-T, a więc teraz to już ich nie obowiązuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMC wchodzi tylko dlatego, bo CBS Drama jest likwidowane. Myślę, że gdyby nie ten fakt, to CP nie dołączyłby tego kanału lub potrwałoby to jeszcze kilka lat. Należy też zwrócić uwagę, iż CP nie dołącza wszystkich stacji, tylko wybrane, a szczególnie duże szanse mają te, w których Polsat Media sprzedaje czas reklamowy. Myślę, że z racji tego, że TVN Media (Premium TV) sprzedaje czas na Puls 2, Power TV, Nowa TV (i chyba Eska TV i Hip Hop TV także), to raczej nikłe szanse, że te stacje wejdą do oferty CP.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma różne dziwne pomysły. Pamiętam jak kilka lat wcześniej po wy[beep]u paczki BBC, kanał FOX w SD został dodany do oferty (podczas gdy w ofercie od jakiegoś czasu był FOX HD) i zastąpił wówczas BBC Entertainment. Także wcale jakoś by mnie nie zdziwiło, gdyby AMC pojawił się w SD i HD, gdzie wersja SD szłaby z tp. CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nieco potwierdzić oficjalnie od CP takie informacje: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/zmiany-programowe-w-cyfrowym-polsacie-27122016.cp

 

Mnie tylko ciekawi kiedy znowu (czy jak to określić?) pojawi się Eska TV? ;)

Edytowane przez james_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...