Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może jasno i klarownie zrobić rozpiskę do jakich pakietów dojdą poszczególne kanały. W obecej chwili mamy 3 grupy pakietów; wiemy tylko o nowych a co z poprzednimi i tymi starymi. Mam stare premium to z vod i na razie ciemność na nowych, rodzice mają Familijny HD + Exta HD i u nich świeci Polsat Food i MTV Rock reszta ciemność. Ponawianie sygnały nie zmieniło niczego ani u mnie ani u rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie tłuczcie piany. Nowa oferta jeszcze nie weszła. Ja też mam premium które kosztuje tyle ile premium w nowej ofercie i mam tak jak wy, czyli tylko Viasaty, Polsat Food i MTV Rocks. Dopiero jak oferta będzie już obowiązywać to wtedy będzie sens dzwonić na infolinię. W tej chwili nawet APSy sprzedają CP według starej oferty. Może jeszcze włączą te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może jasno i klarownie zrobić rozpiskę do jakich pakietów dojdą poszczególne kanały.

W tym poście podałem jasną rozpiskę:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=7&t=2152&start=11985#p685810

Jeśli chodzi o starsze pakiety HD to nie ma żadnych informacji jak w nich będą rozłożone nowe kanały i czy w ogóle będą rozłożone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno zeby miec te nowe kanaly typu E! ,Universal i tak dalej to bedzie trzepa przejsc na nowe pakiety.

 

Może będzie trzepa może nie zobaczymy.

 

A tak na serio to co z tą konferencją ? Bo ktoś pisał wyżej że jutro jest zaplanowana konferencja. Jakaś oficjalna ? o której godzinie ?

 

Może się jutro dowiemy konkretnie. Bo nie ma chyba najważniejszych informacji o starych abonentach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh oni sobie jaja robia.Widzialam komentarz jakiegos uzytkownika ,ze dzwonil na infolinie do Cyfrowego Polsatu i Pani operatorka mu powiedziala,ze to tylko dla nowych abonentow .

 

Nie siej paniki proszę bo zaraz się zacznie... Poczekamy może do jutra i zobaczymy co i jak, część kanałów NA PEWNO będzie dostępna dla części starych abonentów!

 

 

A z tą jutrzejszą konferencją to ma ktoś jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że konsultanci (...) połowy informacji nie łapią.

Coś czuję, że to optymistyczny szacunek :P zważywszy że "konsultant" (wg. oryginalnego znaczenia ktoś kto się specjalizuje w temacie) to wg. nowomowy po prostu łepek z ulicy który załapał się na pracę przy telefonie a za 3 miesiące już go pewnie wymienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo pakietu Sport HD. Wiele osób pisze: Sportklub. A ja mówię: nie ma większej szmiry niż te kanały. Nie ma. Na tych kanałach nie ma już tak naprawde nic ciekawego. Zapewne gdyby nawet weszły byłoby to samo co z viasatami: [beep], Nie w HD i inne tego typu. Na dzień dzisiejszy pakiet Sport HD jest pełen, a na rynku nie ma nic ciekawego. Bo przecież nikt nie da Nsport, czy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...