Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak apropo pakietu Sport HD. Wiele osób pisze: Sportklub. A ja mówię: nie ma większej szmiry niż te kanały. Nie ma. Na tych kanałach nie ma już tak naprawde nic ciekawego. Zapewne gdyby nawet weszły byłoby to samo co z viasatami: [beep], Nie w HD i inne tego typu. Na dzień dzisiejszy pakiet Sport HD jest pełen, a na rynku nie ma nic ciekawego. Bo przecież nikt nie da Nsport, czy C+.

 

Lepsze Sportkluby niż nic. Poza tym jest kilka ciekawych transmisji które oferują chociażby Poker czy wybrane turnieje WTA i ATP w tenisie. Chyba że lubisz oglądać 10 powtórkę w danym tygodniu meczu Farcy

 

 

No to jakie inne kanały sportowe proponujesz oczywiście nie mówiąc o sportowych kanałach nki i canal+ bo to raczej nierealne. Jestem otwarty na propozycje :) Pakiet Sport musi zostać powiększony o coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo pakietu Sport HD. Wiele osób pisze: Sportklub. A ja mówię: nie ma większej szmiry niż te kanały. Nie ma. Na tych kanałach nie ma już tak naprawde nic ciekawego. Zapewne gdyby nawet weszły byłoby to samo co z viasatami: [beep], Nie w HD i inne tego typu. Na dzień dzisiejszy pakiet Sport HD jest pełen, a na rynku nie ma nic ciekawego. Bo przecież nikt nie da Nsport, czy C+.

Już o tym pisałem, ale powtórzę, że najśmieszniejsze jest to, że CP nie dodał ani jednego kanału sportowego, a dostęp do pakietu Sport HD wzrósł aż o 10 zł. Wcześniej, aby mieć dostęp do wszystkich kanałów sportowych w CP wystarczył abonament na poziomie 49,90 zł, a teraz jest to aż 59,90 zł.

Według mnie (dzielę się tylko swoimi przemyśleniami) do Familijnego Max HD powinny trafić kanały z pakietu Sport HD, a Extra HD i Film HD powinny być jako dodatkowe opcje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McRochu a gdyby to się wiązało z podwyżką? też byłbyś chętny? Bardzo prawdopodobne, że ani Wta ani Atp na tym kanale już nie ujrzysz. Czasami nic jest lepsze niż szmira za którą pewnie poszłaby podwyżka.

@Viking nie wzrosła cena pakietu, tylko jego dostępność. No i też dostajesz więcej kanałów. Teraz za 59,90 masz dużo więcej niż kiedyś za fam rx kiedyś za 57,80. Wiem oczywiście do czego pijesz, ale takie są zasady rynku. A naprawdę Sportkluby to najgorsza opcja z możliwych. To już nawet gdyby mieli coś dodawać( co wg mnie nie jest konieczne) to wolałbym ESPN America

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@McRochu a gdyby to się wiązało z podwyżką? też byłbyś chętny? Bardzo prawdopodobne, że ani Wta ani Atp na tym kanale już nie ujrzysz. Czasami nic jest lepsze niż szmira za którą pewnie poszłaby podwyżka.

 

Gdyby był to jakiś konkretny sportowy kanał to mógłbym dopłacić może nie za sportklub. Tylko jest problem bo jedyne (chyba może się nie orientuje) dobre kanały sportowe są u konkurencji. Bo kanały sportowe polsatu nie oferują prawie nic konkretnego. No oprócz jakiś transmisji siatkówki na żywo i czegoś tam jeszcze a tak poza tym to mecze piłkarskie odtwarzane w retransmisjach i powtarzane po 10 razy w ciągu tygodnia.

 

Może Polsat powinien pokombinować dodając jeszcze jakiś jeden kanał sportowy polsatu bardziej wszechstronny z rożnymi sportami NA ŻYWO a nie z odtworzenia plus jakiś porządny kanał z piłką nożną ? wiem wiem był Polsat Futbol ale to był chyba jakiś żart :) i po prostu zrobić jeden kanał taki jak teraz Polsat Sport/Extra jeden z piłką nożną z prawdziwego zdarzenia i jeden coś w stylu Eurosport przeróżne sporty i w ogóle. Wiem że to ogromne koszty (licencje itp) ale w końcu było by coś porządnego sportowego na polsacie i na pewno by na tym nie stracili oczywiście o ile było by to porządnie zrealizowane a nie tak jak na pseudo piłkarskim kanale Polsat Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat powinien pokombinować dodając jeszcze jakiś jeden kanał sportowy polsatu bardziej wszechstronny z rożnymi sportami NA ŻYWO a nie z odtworzenia

Wśród polskich sportowych kanałów Polsat Sport, Extra i Sport News w ciągu tygodnia nadają najwięcej relacji na żywo, więc nie wiem skąd te ochy i achy nad konkurencją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat powinien pokombinować dodając jeszcze jakiś jeden kanał sportowy polsatu bardziej wszechstronny z rożnymi sportami NA ŻYWO a nie z odtworzenia

Wśród polskich sportowych kanałów Polsat Sport, Extra i Sport News w ciągu tygodnia nadają najwięcej relacji na żywo, więc nie wiem skąd te ochy i achy nad konkurencją. :)

 

skąd te informacje ? Jeżeli prawdziwe to zwracam honor od razu. Sam mówisz że przydał by się kanał sportowy nowy to jaki proponujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wiem co mam mieć, w moich pakietach nie mam nawet uprawnień do Viasatu.

Pomału trzeba czekać na razie zapewne zajmują się nadawaniem uprawnień nadawaniem uprawnień dla ponad 3 mln abonentów czyli sam pomyśl w 1 minutę tego nie zrobią jedni mają wszystko w pakiecie Mini a niektórzy nie maja nic w Premium nie ma co panikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Viking nie wzrosła cena pakietu, tylko jego dostępność.

Dokładnie to miałem na myśli, a jeśli napisałem w niezrozumiały sposób to przepraszam. :)

 

No i też dostajesz więcej kanałów. Teraz za 59,90 masz dużo więcej niż kiedyś za fam rx kiedyś za 57,80. Wiem oczywiście do czego pijesz, ale takie są zasady rynku.

Mówię o tym, jako osoba, którą interesują przede wszystkim kanały sportowe. Oczywiście, że takie są zasady rynku, ale na kibicach sportu CP już tyle zarobił, że mógłby trochę odpuścić. ;)

 

A naprawdę Sportkluby to najgorsza opcja z możliwych. To już nawet gdyby mieli coś dodawać( co wg mnie nie jest konieczne) to wolałbym ESPN America

Obok EPSN America mogliby wprowadzić jakieś zagraniczne kanały sportowe, które miałyby w Polsce miano niszowych, ale żeby chociaż miały jakieś relacje na żywo. Bo dla mnie kanały typu FightBox, EPSN Classic czy Extreme Sports są bezwartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomału trzeba czekać na razie zapewne zajmują się nadawaniem uprawnień nadawaniem uprawnień dla ponad 3 mln abonentów czyli sam pomyśl w 1 minutę tego nie zrobią jedni mają wszystko w pakiecie Mini a niektórzy nie maja nic w Premium nie ma co panikować.

 

Tak wiem :D, ale nie lubię jak ktoś dużo gada a mało konkretów - chodzi mi o Cyfrowy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w APSach nic nie wiedzą o nowych pakietach, a już chciałem podpisywać umowę na Familijny Max HD. Wspominali tylko że coś się pojawi, ale dopiero pewnie za początku grudnia będzie możliwość zawarcia umowy na nowych zasadach.

 

I ktoś nie wiedząc o nowej ofercie, podpisze umowę na starych zasadach i będzie potem żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...