Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dziabolek7, bo @Misiek_34 chciałby wszystkie nowe kanały mieć w swoim Familijnym HD, a tu zonk musi wykupić wyższe pakiety i zapłacić więcej. I to go boli.

Dokladnie tak kolego bez zadnych dodatkowych oplat.

 

koniec dyskusji

 

 

Człowieku, skończ te wielkie dyskusje. Nie idzie już Ciebie słuchać.

 

Podpisałeś umowę z CP w danym dniu na pakiet Familijny HD, który zakres kanałów (w dniu podpisania umowy) zawiera dokument Promocyjne Warunki Umowy, które są dołączone do umowy. I TYLKO ZA TE KANAŁY płacisz 39,90zł, a to, że CP daje Ci dodatkowe kanały ponieważ dołączy je do oferty i jest to polsat Food i kanały Viasat, które Ci się nie podobają to tylko dobra łaska CP, bo według Promocyjnych Warunków Umowy nie masz ich w swoim abonamencie i nawet ich nie powinieneś widzieć. Cena 39,90zł za pakiet Familijny HD to dobra cena. W C+ masz to samo za 52 zł (analogiczny do Familijnego - Kompakt), a nawet mniej kanałów. Idź do C+ - tam Ci dopiero szczena opadnie. Nikt nie karze Ci za nic dopłacać. Chcesz inne kanały - dopłać 10zł. Oprócz nowych zyskasz część z dawnego Extra HD. Cena bardzo atrakcyjna według mnie. Ale jasne... Najlepiej - płacić 39,90zł i co chwila nowe kanały. Zauważcie, że jeszcze kilka lat temu pakiet Familijny miał niespełna 20 kanałów i kosztował 29,90zł, a teraz masz 66 w tym też w HD za 39,90zł, a w ciągu tego czasu inflacja wzrosła, ceny poszły do góry wszystko drożeje i w dodatku masz 40 kanałów więcej, a różnica tylko 10zł więcej. Poza tym biznes to biznes i nie rozumiem dlaczego wszystko ma być za darmo?! Każde przedsiębiorstwo, by przetrwać musi zarabiać! To proste.

 

I jeszcze raz powtarzam - chcesz więcej - dopłać. Nie, to nie. Masz to, na co zawarłeś umowę, a nawet 4 kanały jeszcze Ci dodają. Ale takim to ciągle mało. Myślę, ze do absurdalnej ofert typu dekoder za 1zł - pakiet premium pół roku gratis następne pół za 14,90zł i miesiąc w cenie tradycyjnej, a umowa tylko na 13 miesięcy też byś się pewnie doczepił. Żenada i tyle.

 

Co do pytań typu "czy w pakiecie familijnym i Relax Mix będą nowe kanały?" albo w "czy będą nowe kanały w Familijnym HD i Extra HD?"

po pierwsze:

przeczytajcie kilka poprzednich stron wątków - uzyskacie odpowiedź

po drugie:

jutro jest konferencja - otrzymacie odpowiedź.

po trzecie:

działa czy nie działa dany kanał. Oferta nowa jeszcze nie wystartowała, a Wy już chcecie coś mieć. Póki kanały oficjalnie nie dołączą - nie ma na co sprawdzać i przekrzykiwać się "ja mam"l ""a ja nie mam", bo to tylko zaśmieca forum.

 

Aha - dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu nikt z infolinii wam nic nie powie na temat nowych pakietów. to chyba logiczne?! Nowa oferta jeszcze nie wystartowała, więc nie ma co dzwonić.

 

I jeszcze jedno - to, że Ciebie nie interesują takie kanały jak Polo TV - nie oznacza, że innych nie interesują. Uwierz mi - takich jest wielu, którzy chcą ten kanał oglądać. Na co chociażby wskazują wyniki oglądalności tych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość dobrze opisana sytuacja w linku: http://media2.pl/media/98186-Rewolucja- ... kiety.html

Brakuje chyba tylko informacji dotyczącej obecnych abonentów pakietu Extra HD

 

A właśnie to najbardziej mnie obchodzi. A takie pytanie ile kosztował pakiet Extra HD nie w promocji bo ja mam promocyjną cenę 10 zł a nie wiem ile kosztował w normalnym systemie??

 

jutro jest konferencja - otrzymacie odpowiedź.

 

Jutro kolejna konferencja ? Oficjalna ? o której godzinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil2505 jak bede chciala zapytac czy dziala to zapytam.A Tobie nic do tego.od tego jest to forum.

 

Ale czytanie nie boli - warto przeczytać kilka stron wcześniej, by uzyskać odpowiedź. No, ale po co? Lepiej spamować i pytać co chwile o to samo. Tak przecież wygodniej. :)

 

Forum jest od wypowiadania się, wygłaszania opinii, ale nie od robienia z niego śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest eska tv,polo tv,viacom blink,travel channel HD a miały być w cp,wiadomo coś otych kanłach kiedy zostaną dołączone do cyfrowego polsatu.

Poniżej masz oficjalną informację, jakie kanały trafią do oferty Cyfrowego Polsatu.

Do pakietów Cyfrowego Polsatu dołączyły następujące kanały:

• BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies do nowego Pakietu Familijnego Max HD

• Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature dostępne od Pakietu Familijnego HD

• Universal Channel, Scifi Universal i E! Entertainment Television do nowego Pakietu Familijnego Max HD

• MTV Rocks do nowego Pakietu Familijnego Max HD

• Da Vinci Learning do nowego Pakietu Familijnego Max HD

• Filmbox Action do dodatkowego Pakietu Film HD

• Sundance i Sundance HD do dodatkowego Pakietu Film HD

• Polsat Film HD do dodatkowego Pakietu Film HD

• Polsat Food do Pakietu Mini HD

• Redlight HD do Pakietu Rozrywka HD

• Hustler HD do Pakietu Rozrywka HD

• CBS Action, który dla abonentów będzie dostępny od 3 grudnia.

 

Platforma jeszcze dodaje:

Już wkrótce operator przedstawi kolejne nowości programowe.
,

więc może jeszcze coś trafi do oferty, ale na tę chwilę obowiązuje powyższa lista. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil2505 czytam od poczatku temat. A jezli widze ,ze jest napisane ze Polsat Film HD juz nadaje to sie zapytalam czy dziala.Cos w tym strasznego?

Od tego jest to forum a jak Ci nie pasuje to nie czytaj .

Nie kłóćcie się:) Wszyscy jesteśmy tu w tym samym celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...