Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to komentarze czytam, to powiem szczerze: chyba w punktach N i C+ marazm totalny i z nudów krytyka CP. Kanały Viasatu tak przez wielu na tym forum wyczekiwane nagle po wejściu do CP stają się [beep]em. Nie chce mi się szukać, ale pewnie nie jeden z tych co krytykuje, wcześniej chciał tych kanałów. Co do cen: dla mnie najważniejsza jest jedna: Premium bez HBO GO i Ipli bez zmian. I to jest super sprawa. Chcesz mieć wszystko to bierzesz Premium w dobrej cenie. I to jest proste. Na pewno stali abonenci będą mogli przejść na nową pakietyzację, tak było zawsze. Nie twierdzę, że wszystkie nowości są super ale np: Food Network nie znam i nie można od razu twierdzić, że to szmira. Zawsze można przecież pozostać przy tym co się ma, i cenowo i programowo nic się nie zmieni.

 

Viasaty Nature i History w 16:9 od połowy stycznia. Explorer już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra HD zostaje dla starych Abo w niezmienionej formie, może coś do niego dodadzą, ale nic nie zabierają :) W nowych ofertach go nie będzie, a kanały z niego utworzą Max HD i Film HD.

 

Czyli jest duża szansa że przynajmniej z 2 - 3 kanały dodadzą do Extra HD ?

 

 

 

Ciekawe czy zapomnieli dodać do listy Eske i Polo czy co ? :) miały być i nie ma, tak samo Viacom Blink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejszy i tak jest pakiet Sport HD, w którym de facto mamy tylko dwa kanały, czyli Eurosport 2 i TVP Sport. :) Inne to symultaniczne wersje HD i kanały, gdzie nie ma transmisji. :)

I co gorsza to ta wielka rewolucja nie dotknęła tego nieszczęsnego pakietu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywnioskowałeś że BBC bedzie w starej pakietyzacji od Extra ? Ciekawi mnie bo mam F+E+S.

 

A tak, ponieważ pakiet Extra HD został podzielony na Max HD i Film HD.

 

@samur84, już wiadomo, gdzie będzie paczka BBC. Popatrz na zdjęcia nowych pakietów, które wkleił @dziabolek7. Konsultanci infolinii CP jak zawsze na szarym końcu się wszystkiego dowiadują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...