Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś BBC? Jesli tak, to w jakim "starym" pakiecie.

 

I tak Polsat Sport ma najbardziej zróżnicowaną ramówkę bo jest piłka nożna, ręczna, siatkówka, f1... Na C+ tylko piłka nożna i NBA tak na prawdę...

 

Ramówka może i zróżnicowana ale szkoda że same powtórki. Ja już sra... meczami Barcelony powtarzanymi po 10 razy w tygodniu. Eurosport ma zróżnicowaną ramówkę i jak dla mnie jest to kanał o niebo lepszy od Polsatów sportowych :) ale jakiś jeden 2 kanały sportowe by się przydały zdecydowanie choćby nawet SportKluby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek_34, to dostaniesz tylko Polsat Food Network oraz Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature. Reszta trafi do pakietów wyższych. I tak jak napisał juz wcześniej @dziabolek7, do Familijnego HD już nie dobierzesz pakietów Sport HD, Film HD, HBO Cinemax HD (dobierzesz je do pakietu Familijnego Max HD).

 

Wielka mi rewolucja bo dolozyli 3 czy 4 progamy BBC, ktore i tak sa do :censored: !

I za to mam dodatkowo placic?

 

O jaka reszte chodz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to o co? Dokladaja nam pare drugorzednych programow, na ktorych i tak g... jest i zadaja za to zapaly. O to mi chodz. CP nie wprowadza zadnych rewolucji kolego

 

Nie zmienia się cena twojego pakietu więc wyluzuj. Nikt nic nie dodaje za darmo. Stworzono nowe pakiety chcesz dopłacaj nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś Wam karze dodatkowo płacić teraz? Chcesz mieć więcej to płać. Nie to nie. Jak mam abonament telefoniczny ok 70zł. i wprowadzili no limit to mam narzekać bo nie mogę na niego przejść bo mam jeszcze umowę?

 

Dla nowych i obecnych abonentów podstawowym pakietem jeśli ktoś chce mieć dodatkowe Film HD/Sport HD będzie Familijny Max HD i wtedy będzie elastyczność z minimalną ceną 49,90zł., więc każdy chyba może wnioski wyciągnąć. Oczywiście jak ktoś chce mieć Familijny HD + Film HD/Sport HD to będzie zmuszony zwiększyć do Familijnego Max HD bo inaczej nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to o co? Dokladaja nam pare drugorzednych programow, na ktorych i tak g... jest i zadaja za to zapaly. O to mi chodz. CP nie wprowadza zadnych rewolucji kolego

Ty jesteś z lekka uszkodzony, kto i za co żąda od Ciebie opłaty? Weź wytłumacz, bo widzę nie rozumiesz słowa pisanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze :)

 

Jak nie będę miał kanałów BBC w którymś z pakietów, które mam, to po fuzji chyba zostanę tylko z C+, a zastanawiałem się nad CP.

 

Nie no BBC będzie na pewno myślę to już by była paranoja gdyby nie było ale kto wie. trzeba liczyć że to Extra HD rzeczywiście sypną paroma kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...