Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam zerwac stara umowe zaplacic kare za zerwanie umowy i podpisac nowa?

 

Nie, aneksować starą.

 

A jak myślicie mogę uzyskać korzystny aneks. W tym momencie mam umowę na lata. 6 miesięcy gratis do Marca nie płacę jeszcze. Mam Familijny HD + Sport HD + Extra HD + Multiroom za 69 zł. Jest szansa że podpisane nowej umowy byłoby dla mnie korzystne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś jak piszesz abonentem CP od lat to znaczy że jesteś zadowolony z ich usług, co więc stoi na przeszkodzie by zawrzeć nową umowę na 29 miesięcy skoro i tak jesteś z nimi od lat? Skoro to cyrk to po co w nim siedzisz tyle lat?

Nie rozumiem zupełnie płaczu i żalu co niektórych tutaj.

Wejdzicie do salonu operatora komórkowego i powiedzcie że chcecie kupić telefon za złotówkę którego reklamówka leci w TV, ale wy chcecie nie z umową na dwa lata tylko na miesiąc, sprzedadzą wam tak?, odpowiedzcie sobie sami.

Ja dwa lata temu kupiłem telefon za 550zł. a kilka dni potem zrobili promocję na niego i był za 99zł. I co miałem iść i powiedzieć im żeby mi oddali różnicę?

Kupowałem w tym dniu na tych i tych zasadach z taką i taką umową. To samo tyczy się umowy z CP- kupujecie pakiet X za cenę Y i tyle, a to co zrobi operator za miesiąc to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś jak piszesz abonentem CP od lat to znaczy że jesteś zadowolony z ich usług, co więc stoi na przeszkodzie by zawrzeć nową umowę na 29 miesięcy skoro i tak jesteś z nimi od lat? Skoro to cyrk to po co w nim siedzisz tyle lat?

Nie rozumiem zupełnie płaczu i żalu co niektórych tutaj.

Wejdzicie do salonu operatora komórkowego i powiedzcie że chcecie kupić telefon za złotówkę którego reklamówka leci w TV, ale wy chcecie nie z umową na dwa lata tylko na miesiąc, sprzedadzą wam tak?, odpowiedzcie sobie sami.

Ja dwa lata temu kupiłem telefon za 550zł. a kilka dni potem zrobili promocję na niego i był za 99zł. I co miałem iść i powiedzieć im żeby mi oddali różnicę?

Kupowałem w tym dniu na tych i tych zasadach z taką i taką umową. To samo tyczy się umowy z CP- kupujecie pakiet X za cenę Y i tyle, a to co zrobi operator za miesiąc to inna sprawa.

Czasem rzeczywistość wygląda inaczej niż Ci się wydaję. Nie, nie jestem zadowolony. Pomyśl, że jeśli nie chcę podpisywać nowej umowy i mieć kolejną pętlę na szyi przez dany okres czasu, to może mam ku temu powód, np. zmiana dostawcy telewizji na święta.

Gdy wiązałem się z SAT CP, miał on najlepszą ofertę dla mnie. Kablówki dno, a canal, czy później N, nie warto mówić. Jestem w Polsacie przez tyle lat głównie ze względu Polsatu Sport. Tam, gdzie później pojawił się owy kanał, nie był dla mnie dostępny z powodów technicznych. Teraz jest zupełnie inaczej, a Polsat robiąc mi psikusa nie dodając większości nowych kanałów, bo jest nowa pakietyzacja, jeszcze bardziej ułatwia mi podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma już ktoś na dekoderze "prepaid" z pakietem "Familijnym" uprawnienia do oglądania kanałów "Viasat", bo u mnie na module "CI" w wersji "prepaid" uprawnień na nie ciągle brak, mimo, że według nowej "pakietyzacji" wersji "prepaid" (http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/cennik-dla-uzytkownikow2012-11-22-.pdf) te kanały powinny w nim być???

 

Dalej ciemno :/ Viasaty nie chodzą nadal przy FAMILIJNYM HD, gdzie powinny ;(

 

 

U mnmie w prepaid wykupiony pakiet familijny też ciemno na Viasat, Food nadomisat gra. Najbardziej mi jednak zalezy na 3 x VIASAT :?

Jeśli u kogos kto ma taka sama opcje jak ja juz chodzą te kanały prosze o "cynk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma już ktoś na dekoderze "prepaid" z pakietem "Familijnym" uprawnienia do oglądania kanałów "Viasat", bo u mnie na module "CI" w wersji "prepaid" uprawnień na nie ciągle brak, mimo, że według nowej "pakietyzacji" wersji "prepaid" (http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/cennik-dla-uzytkownikow2012-11-22-.pdf) te kanały powinny w nim być???

 

Aktualnie mam opłacony Familijny + Relax Mix + Pakiet HD i nic nie świeci. Na partyline trafiłem na takiego magika, że mi ręce opadły. Normalnie szkoda słów.

 

EDIT:

 

Załapały Polsat Food i MTV Rocks. Reszta ciemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma już ktoś na dekoderze "prepaid" z pakietem "Familijnym" uprawnienia do oglądania kanałów "Viasat", bo u mnie na module "CI" w wersji "prepaid" uprawnień na nie ciągle brak, mimo, że według nowej "pakietyzacji" wersji "prepaid" (http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/cennik-dla-uzytkownikow2012-11-22-.pdf) te kanały powinny w nim być???

 

Dalej ciemno :/ Viasaty nie chodzą nadal przy FAMILIJNYM HD, gdzie powinny ;(

 

 

U mnmie w prepaid wykupiony pakiet familijny też ciemno na Viasat, Food nadomisat gra. Najbardziej mi jednak zalezy na 3 x VIASAT :?

Jeśli u kogos kto ma taka sama opcje jak ja juz chodzą te kanały prosze o "cynk".

U mnie jest to samo - Viasaty w ogóle nie chodzą,a jakiś Polsat Food mam odblokowany i idzie,a na Universal Channel i Sci-fi Universal jest tylko dźwięk,a obrazu nie ma.I wyświetla mi: "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie". :/ Co to ma być :?: To jest zwykłe faworyzowanie kanałów polsatowskiego :!:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z czystej ciekawosci zadzownilem nie liaczac na rozwiazanie sprawy. Pakiet Premium + SVOD. Niestety nie mam mozliwosci przejscia na nowe pakiety nie ma dla mnie obecnie przygotowanej oferty przelduzeniowej . Chore procedury w polsacie powoduja ze kanaly nowe sa tylko dla kogo ? Nie chcieli ich dac do starych pakietow ok to niech by utworzyli pakiet NOWOSCI cena tak i taka kto chce niech sobie dokupi. Oczywiscie zartuje ale obsurdy w CP sa tragiczne. Tam sie nigdy nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z czystej ciekawosci zadzownilem nie liaczac na rozwiazanie sprawy. Pakiet Premium + SVOD. Niestety nie mam mozliwosci przejscia na nowe pakiety nie ma dla mnie obecnie przygotowanej oferty przelduzeniowej . Chore procedury w polsacie powoduja ze kanaly nowe sa tylko dla kogo ? Nie chcieli ich dac do starych pakietow ok to niech by utworzyli pakiet NOWOSCI cena tak i taka kto chce niech sobie dokupi. Oczywiscie zartuje ale obsurdy w CP sa tragiczne. Tam sie nigdy nic nie zmieni.

 

No właśnie dobrze to ująłeś. Dlaczego "starzy" abonenci nie mogą obejrzeć nowych kanałów CP. To tak jakby w sklepie pojawił sie nowy towar tylko dla nowych klientów, starzy kupuja tylko to co do tej pory. Ja też usłyszałem w słuchawce telefonu,że na razie nie mam możliwośći oglądania nowych kanałów. I nieważne czy dadzą nam te kanały dziś czy za kilka dni, może tygodni, czuję się najwyraźniej zlekceważony. CP zrobił ogromny błąd, jeśli chodzi o mnie bardzo mnie zniechęcił do swoich usług. Czekam na tzw. możliwość odejścia i znikam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...