Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko z ich wiarygodnością. :) Najwiarygodniejszymi zapowiedziami są zapowiedzi, które pochodzą bezpośrednio od operatora, a jak wiadomo Cyfrowy Polsat nie zapowiadał tego kanału. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, przecież ta informacja pochodzą ze strony, do której link podałeś jest stara i nieaktualna. Ponadto została zamieszczona jeszcze przed dołączeniem tych wszystkich kanałów do CP. Pierwotnie Viacom Blink! i Travel Channel HD miały dołączyć do CP, ale później ta sytuacja uległa zmianie i CP wycofał się z dołączenia Viacom Blink! i Travel Channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale później ta sytuacja uległa zmianie i CP wycofał się z dołączenia Viacom Blink! i Travel Channel HD.

Trudno mówić o wycofaniu się Cyfrowego Polsatu, skoro tych kanałów nie zapowiadał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking, idąc tym tropem, to i np. kanału E! Enteratainment też nigdzie oficjalnie nie zapowiadali. Pewne portale internetowe poświęcone informacjom CP poinformowały na swoich łamach o dotarciu do informacji mających na celu włączenie nowych kanałów do CP. Wśród wymienionych były właśnie Travel Channel HD i Viacom Blink!. Potem dementowano, że CP w ostatnim momencie wycofał się z tych dwóch w/w wymienionych przez mnie kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc tym tropem, to i np. kanału E! Enteratainment też nigdzie oficjalnie nie zapowiadali.

I co? Gdyby tego kanału nie dodali, to też byś ich rozliczał z tego, że nie dodali kanału, którego nie zapowiadali?

 

Pewne portale internetowe poświęcone informacjom CP poinformowały na swoich łamach o dotarciu do informacji mających na celu włączenie nowych kanałów do CP. Wśród wymienionych były właśnie Travel Channel HD i Viacom Blink!. Potem dementowano, że CP w ostatnim momencie wycofał się z tych dwóch w/w wymienionych przez mnie kanałów.

To się nazywa nieoficjalna informacja. Portale, którym zależy na wiarygodności, raczej nie publikują takich informacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel, przecież ta informacja pochodzą ze strony, do której link podałeś jest stara i nieaktualna. Ponadto została zamieszczona jeszcze przed dołączeniem tych wszystkich kanałów do CP. Pierwotnie Viacom Blink! i Travel Channel HD miały dołączyć do CP, ale później ta sytuacja uległa zmianie i CP wycofał się z dołączenia Viacom Blink! i Travel Channel HD.

 

Ja nie podawałem linków do strony.Przeczytałem tą informacje w styczniowym wydaniu papierowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku było pisane też m.in. o Viacom Blink!, Travel Channel HD i Blue Hustler HD http://media2.pl/media/98123-Cyfrowy-Polsat-dolaczy-19-nowych-kanalow-TV-w-tym-Polsat-Film-HD.html. Potem jeden z portali sprostował swoje doniesienia i coś tam opisał tę sytuację.

Aktualizacja:

Cyfrowy Polsat zrezygnował z dołączania do oferty kanałów Travel Channel HD i Viacom Blink. W zamian udostępnił Redlight HD i Sundance w wersji SD.

Od redakcji:

W związku z pytaniami, informujemy, że Cyfrowy Polsat już po publikacji naszego newsa zmienił zdanie – zamiast Travel Channel HD dołączył Redlight HD, a zamiast Viacom Blink – Sundance SD. Nie możemy odpowiadać za decyzje platformy. W przypadku Polo TV i Eska TV nadal nie porozumiano się z nadawcą (w newsie te kanały wymieniliśmy poza tymi, które miały dołączyć do końca listopada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak trzeba ci kawę na ławę wyłożyć? :?

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... eGroupId=4

Infografika jak widać w pakietach jest Discovery Channel HD, a nie Showcase.

Link do programu dałem dlatego że geafika z logo jest w nim większa i wyraźniej widać iż jest to inny kanał niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polsat Biznes startuje 18 lutego. Zastąpi TV Biznes

 

TV Biznes zmienia nazwę na Polsat Biznes i dołącza do rodziny kanałów Polsatu. Jak zapewnia nadawca, nowa stacja to przede wszystkim nowe podejście do telewizji biznesowej w Polsce - to kanał biznes&life. Szefem Polsat Biznes jest Henryk Sobierajski.

 

całość- http://media2.pl/media/100041-Polsat-Bi ... iznes.html

 

Jeszcze ze dwa-trzy michy temu nie kumałem co to jest "Re-branding kanału TV" :oops:

A teraz to mi się wydaje że to jedyne nowości jakie w najbliższym czasie nas czekają :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Biznes ma ładne logo, bardziej nowoczesne ;)

patrząc na to że loga mają jednolite wzory to pytanie, kiedy wreszcie zmienią logo dla Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News?? (wiadomo że loga są oryginalne i wyjątkowe) ale wiadomo że pasowałoby do reszty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...