Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ktoś ma Familijny i Relax Mix to jakie kanały otrzyma?

 

Na razie pozostaje nam tylko czekać chyba jak to rozwiążą myślę że krzywdzące by było gdyby do starych pakietów dodatkowych nie dodali choć paru nowych kanałów.

 

Mam Pakiet Familijny + Relax Mix. Świeci mi tylko Polsat Food Network oraz MTV Rocks. Czy ktoś z Was ma jeszcze taki pakiet i może napisać jakie kanały świecą?

 

Ja mam Familijny + Sport + Extra i to samo co u ciebie na razie trzeba czekać na pewno będziesz miał Viasaty i Polsat Food a co więcej się okaże za pewne w najbliższych dniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wrzucą dla stałych abonentów jakiś jeden kanał muzyczny (np VH1, MTV Rocks) i filmowy (Filmbox,Universal Channel,SCI FI, itp) do pakietu Familijnego HD i każdy bedzię happy :) bo jak narazie ten polsat food to zadowala 10-20% abonentów jak nie mniej :) a takich kanałow o tematyce jak viasaty w familijnym HD jest juz sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja [beep]zielę czego niektórzy nie rozumieją? Dochodzą tak naprawdę dodatkowe pakiety. Film HD z nieznaną ceną oraz rozszerzony Familijny z Max HD z dodatkową opłatą o 10zł. Reszta pakietów Extra HD i Sport HD zostaje bez zmian. Tak naprawdę za friko dodali Polsat Food oraz Viasaty i nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mo w sumie było by to rozsądne

Familijny Max HD - 49 zł

Familijny HD + Extra HD - 49 zł

 

Ale na razie wychodzi na to że do Extra HD nie dodadzą nic bo u mnie jest to włączone co zostało zapowiedziane do Familijnego (Viasaty, Food i MTV Rocks) i nic poza tym. Chyba że dopiero wszystko porządkują i pomału odblokowywać będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra HD zostaje dla starych Abo w niezmienionej formie, może coś do niego dodadzą, ale nic nie zabierają :) W nowych ofertach go nie będzie, a kanały z niego utworzą Max HD i Film HD.

Czyli rozumiem, że skoro mam pakiet Extra HD, to będę miał CBS Action i CBS Europa? Bo z tego co widzę CP traktuje je jako nowe kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by sie cena nie zmienila tylko te nowe kanaly dodali do Familijnego HD to bym byl :jupi:

ale to chyba tylko mazenia scietej glowy. Oni na wszystkim musza zarabiac!!!!

Dziwne nie, przecież przedsiębiorstwa działają dla satysfakcji ich klientów, a nie dla zysków... co za głupki w tym CP :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...