Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2022 o 20:20, Urkisat napisał:

 

TESTL - aktualnie nie wiadomo co tu sie znajdzie, ale byly przecieki, ze nadawano tu Love Nature HD oraz Gametoon SD (z logo HD)N

 

Ale czy Love Nature HD nadaje w HD ? , Bo ten kanał najbardziej mnie interesuje a nie mam TV 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo, a co to za problem, aby Polsat Box na swoim tp. uruchomił przekaz kanału Love Nature w HD? Jest to nawet realne, a skoro jest czy był test tego kanału  HD, to myślę, że mogą rozważać taki scenariusz. Tym bardziej, że jednak większość abonentów Polsat Box, to posiadacze dekoderów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

@vigoo, a co to za problem, aby Polsat Box na swoim tp. uruchomił przekaz kanału Love Nature w HD? Jest to nawet realne, a skoro jest czy był test tego kanału  HD, to myślę, że mogą rozważać taki scenariusz. Tym bardziej, że jednak większość abonentów Polsat Box, to posiadacze dekoderów HD.

Do czego to zapychać jeszcze dodatkowo i tak już ograniczone miejsce na transponderach tą samą wersją kanału tylko w niższej rozdzielczości HD? Chcesz 4k to wymieniasz dekoder i masz dostęp.

Coś na razie żadne z tych nowości się nie potwierdzają. Tymczasem świąteczna oferta startuje już 7 listopada i ani słowa na temat nowych kanałów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opensource, tylko, że w Polsat Box wymiana dekodera wiąże się z przedłużeniem aneksu na kolejne 2 lata. Jeżeli ktoś ma ważną umowę jeszcze przez 1-1,5 roku, to nie będzie leciał do punktu wymieniać dekodera HD tylko dla samego 4K. Tak samo było kiedyś przy HD. Najpierw Polsat Box (wcześniej CP) wprowadził FOX HD do oferty, a kilka miesięcy później dołączyli FOX w SD, bo wtedy też większość osób miało dekodery SD. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sugestia to znow sensacyjnie zmieniona tresc jednego z moich newsow na facebooku. Oni tak maja. To samo zrobili z newsem o CANAL+. A link podają do mojego newsa, który w treści nie zawiera totalnie info o TVP Nauka :D

 

A treść tego newsa to:

Polsat Box na pozycji 990 umieścił kolejny kanał testowy. Częstotliwość to 11449H. SID to 15032, aktualnie nie wykorzystywany przez żaden kanał dostępny na tej częstotliwości.

Kanał nie jest dostępny w tunerach, a JEDYNIE widnieje w tabelach SDT.

 

Żenada lekka :D

Edytowane przez Urkisat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...