Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

I jak koledzy z UPC sie do tego odniosą ? 
 
Ale do czego sie tutaj odnieść?

ani przez moment nie wskazywalem na jakas wyzszosc oferty 4K w UPC

ona jaka jest kazdy wie, bo konkurencja ma 4K od dawna i czym sie rozni? a tak zapomnialem "11" tym jednym kanalem

kwestie Canal+ wyjasnilismy na poczatku prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

I jak koledzy z UPC sie do tego odniosą ? 

Mam się odnieść do tego, co zrobiła FIRMA UPC?

Mam odpowiadać za to co zrobiła i dlaczego tak FIRMA UPC?

Firmę UPC pytaj dlaczego tak zrobili.

 

@lukimann

Nie wiedziałem, że muszę odpowiedzieć w 2 sekundy.

 

@Pawop

Nadal czekam, byś mi wskazał, gdzie zachwalam ten produkt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KOCUREK1970 czyli nie reprezentujesz operatora.

Przypadkiem miałeś okazję zapoznać się z dekoderem 4K, wcześniej niż nowi, bądź obecni klienci?

Nie ma w tym nic złego, bo częściowo moja ciekawość ( np bitrate) została zaspokojona.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth no własnie widzę, parę dni na urlopie i desant UPC na forum ;)). Tej mody na dublowanie DVB-C i streamingu najpierw w Inea, teraz w UPC też nie rozumiem. Jakąs promocje robią firmy dostarczające takie rozwiązania? Zabawnie będzie jak w domu będzie dekoder "tradycyjny" i streamingowy i na tym drugim będzie 5-10 sek. opóźnienia...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andii57 napisał:

Oni chyba cały czas żyją przeszłością na ,, swoim niby forum ,, gdzie jak coś niewygodnego w temacie się pokazało to był zaraz kosz i ban dla usera.

Pod koniec istnienia Społeczności   wątek 4K w UPC został zamknięty przez moderację. Z resztą mój ulubiony. :P?

Głosy użytkowników ( klientów) były tak samo ważne jak efekt w postaci obecnej " oferty" 4K.

 

4 godziny temu, bugmenot napisał:

Zabawnie będzie jak w domu będzie dekoder "tradycyjny" i streamingowy i na tym drugim będzie 5-10 sek. opóźnienia...

Czyli nawet na multiroom za bardzo sie nie nadaje...

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrPepka napisał:

A oferta 4K jest taka jak u konkurencji (nie licząc tego "bardzo ważnego" Elevena)

 

Tak. Eleven Sorts jest ważny, bo jest sport na żywo. To przyciąga, czytaj: bardziej interesuje widza niż teledyski w 4K :)

Ale co ja tam wiem. Oferta UPC to przecież "nowy wymiar" :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co masz w tym Elevenie w 4K? Jeden mecz Bundesligi i F1? Padały tu jeszcze kanały takie jak Festival 4K i coś tam jeszcze (kwestie C+ i NASY są już wyjaśnione). Czy te kanały są dystrybuowane do kablówek? Nie, więc skupmy się nad tym co UPC może dołączyć w 4K orpóćz Elevenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...