Jump to content

KOCUREK1970

Users
 • Content Count

  146
 • Joined

Community Reputation

12 Neutralna

About KOCUREK1970

 • Rank
  Amator
 • Birthday 05/03/1970

Informacje o profilu

 • Hobby
  wszystko co sie wiąże z TV/SAT/CATV

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam się odnieść do tego, co zrobiła FIRMA UPC? Mam odpowiadać za to co zrobiła i dlaczego tak FIRMA UPC? Firmę UPC pytaj dlaczego tak zrobili. @lukimann Nie wiedziałem, że muszę odpowiedzieć w 2 sekundy. @Pawop Nadal czekam, byś mi wskazał, gdzie zachwalam ten produkt.
 2. Trudno mi powiedzieć, jak do tego podeszło UPC (nie mam takich danych).
 3. Nie. Usługa jak to nazwałeś zżera ale DL (pobieranie). Oczywiście w momencie wysłania "żądania" przez dekoder, jakieś tam dane są wysyłane do serwerów (wywołanie programu, aplikacja, asystent głosowy itd) i tu też UL jest wykorzystywany, ale raz, że tylko wtedy a dwa, że przesyłane dane w tym momencie są "ilościowo" symboliczne.
 4. @luck1 Kilka sprostowań. Dekoder IPTV, nie ma portu RJ45 takim jakim go znamy. Internet jest dostarczany przez Micro USB w dekoderze, tym samym przewodem Micro USB jest dekoder zasilany. Zatem internet po LAN wpinamy w zasilacz z kompletu od dekodera i dalej jednym przewodem idzie internet i zasilanie. Karta sieciowa w zasilaczu ma maksymalną przepustowość 100Mb. Co do zabierania przepustowości, to za materiałem od UPC: "Korzystanie z Telewizji Cyfrowej IPTV Dostawcy usług wymaga korzystania równocześnie przez Abonenta z Usługi Internetowej Dostawcy usług oraz
 5. @mejveno No inni jakoś dłużej mają i sprzęt 4K i "oferty", trochę czasu u nich minęło i "tysz szału ni ma". UPC największa kablówka, no chyba już nie największa. Zobaczyli to całe 4K u innych i doszli do wniosku, że nie ma co szaleć.
 6. Jak nazwać kogoś, kto porównuje coś u nas z tym co jest gdzie indziej? Nie nauczyłeś się niczego na przykładzie Szwajcarów i ich MB a co dostali Polacy? Pokaz mi to gdzie ja to zachwalam?
 7. I na tym polega Twój i nie tylko Twój błąd - stworzone i niczym nie poparte wyobrażenie. I może to jest właściwa droga - może komuś to da do myślenia tam wyżej lub w USA.
 8. A kto tak pisze? Przecież sami się nakręcacie i robicie sobie nadzieję.
 9. No ale to co, to UPC ma wynająć Delta Force i ci z giwerami mają wpaść do siedzib danych tv, wziąć zakładników i wymusić zgody nadawców na nagrywanie, Replay TV? TVN, Polsat i C+ mają swoje platformy i nie ma w tym nic dziwnego, że każdemu zależy tylko na własnym zysku. Dysk HDD w tak małym pudełku? - chyba coś ala M.2, ale to koszty.
 10. Mnie co innego martwi, skoro ten nowy dekoder ma takie ograniczenia, to oby komuś nie przyszło do głowy, by na obecnym Horizonie czy przyszłościowym Horizonie 4K też pójść taką drogą - bez HDD, ograniczone nagrywanie, brak możliwości podpięcia swojego dysku by to na nim nagrywać, w sumie brak Replay Tv Tym się martwcie a nie co obecnie kanałowo jest w ofercie.
 11. I to jest największy błąd każdego abonenta, że myśli, że op jest od tego, by spełniać co chce klient. Być może tutaj też tak pomyślano (po co płacić koszty, licencje dla nowego pudełka, jak to już w tv jest). To amerykańskie corpo, tego toku myślenia nie zrozumiesz.
 12. Ledwo nowy dekoder się pojawił a już jęczenie, że nie ma dobrej oferty programowej. Nie ma i pewnie długo nie będzie a powód jest prosty - to musi na siebie zarobić, więc najpierw penetracja rynku nowym dekoderem a potem analiza ich ilości i kolejne decyzje czy poszerzać ofertę programową w tym 4K czy nie. UPC w okresach kwartalnych robi podsumowania - premiera dekodera już jest, poczekajmy na ile będą się zgadzały słupki Worda UPC z tym, co pokażą wyniki podsumowania kwartału. Wystarczy poczytać inne wątki z tym całym 4K u innych operatorów - rzucili się ludzie ja
×
×
 • Create New...