Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, all999 napisał:

Przy umowie bez zobowiązania widnieje opłata za instalację. Czy przyjeżdża pracownik UPC, czy to tylko opłata, która ma mnie zniechęcić?

 

To jest oferta dla nowych klientów. Czyli instalator musi się pojawić, by sprawdzić okablowanie (lub pociągnąć kabel) i zainstalować net, a przy okazji TV.

Przy zobowiązaniu na 24 miechy instalacja za 1 zł

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jest przewidziany następca dekodera HZN.

Co nie znaczy np.okazjonalnego włączenia np C+4K/ TVP 4K jak to miało miejsce kilka lat temu w Orange IPTV.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, rbej napisał:

Jakie kanały w kablówkach są nadawane z HDR, że chcecie wsparcia tego formatu w 4k boxie?

Nie ma w kablówkach.

Canal+4K posiada HDR.

Myślałem , że nowy dekoder ma Netflix i Amazon Prime Video tam można by było to sprawdzić.

Niestety nie sprawdzicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
23 minuty temu, lukimann napisał:

Na razie nie jest przewidziany następca dekodera HZN.

Raczej już nie będzie, a stary wyleci z oferty za jakiś czas. Teraz wszyscy idą w IPTV i OTT oraz VOD. Taka jest przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, luck1 napisał:

Zatem biorąc pod uwagę niezbyt wysoki UL, usługa zżera przy MR 10% pasma. 

Nie. Usługa jak to nazwałeś zżera ale DL (pobieranie).

Oczywiście w momencie wysłania "żądania" przez dekoder, jakieś tam dane są wysyłane do serwerów (wywołanie programu, aplikacja, asystent głosowy itd) i tu też UL jest wykorzystywany, ale raz, że tylko wtedy a dwa, że przesyłane dane w tym momencie są "ilościowo" symboliczne.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo w tym temacie nowego dekodera na Androidzie w Vectrze kolego @lukimann

Właśnie się wybieram do pracy. Bez tego nie ma pieniędzy na miliard moich usług streamingowych ;)

Miłego dnia wam życzę koledzy, oby oferta 4K UPC zrobiła wam wielkie WoW na waszych wypasionych wielkich TV :mrgreen:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



A co do zasilania to oczywiście potrzebne jest i USB i HDMI, ale fakt, jest to uproszczone

Wystarczy sam HDMI, jeśli oczywiście wspiera takie rozwiązanie telewizor.



Jeśli chodzi o płynność ruchu to nie ma tego efektu rozmazanego ruchu, obraz jest całkiem płynny

Nie chodzi o rozmazanie, tylko czy nie ma klatkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło zobaczyć w tym wątku współpracowników UPC ze zlikwidowanego forum operatora :)@KOCUREK1970  @GDA  @MrPepka :) Zupełnym przypadkiem i bez związku z czymkolwiek uaktywnili się w momencie premiery nowego dekodera ;)

 

Do wszystkich: Wyżej wymienieni Panowie nie są przypadkowymi osobami. Są współpracownikami UPC. Więcej do poczytania na Wykopie:

https://www.wykop.pl/link/5358705/porada-roku-na-oficjalnym-forum-upc/

Edytowane przez bentes
  • Dzięki 1
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info@bentes
Dobrze wiedzieć,  choć korpo gadki czuć bylo na kilometry internetowego świata:)
@jose arcadio morales, to jest info i NEWS 
To co UPC dało marnie przy tym sie prezentuje

Edytowane przez kingofsouth
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GDA napisał:

No i?
zamiast sie cieszyc ze w momencie startu masz feedback ktory ulatwia podjecie decyzji to szukasz chlopie dziury w calym

 

Nie cieszę się, gdyż nie jesteś obiektywny, prezentując stanowisko wygodne dla operatora. Feedback o nowym dekoderze wolę uzyskać od jego użytkowników, a nie opłaconych klakierów :)

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze cie zmartwic
ale nowi użytkownicy ktorzy zaabonuja ta oferte nie zarejestruja sie tego samego dnia i nie beda pisac o niej

zadowoleni nie szukaja pomocy w internecie, to domena ludzi zawiedzionych ktorzy wylewaja swoje frustracje

idealnie to widac w tym temacie niestety

poza pojedynczymi przypadkami

i umowmy sie - nie interesuje cie nowa oferta to nie czytaj, nie hejtuj na mnie ten hejt nie robi wrazenia ale zaklocasz czytanie wątku osobom ktorych to interesuje



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na 4K w UPC 2.5 roku i nie doczekałem się.

Dla mnie 4K to nie tylko oferta ale i JAKOŚĆ przekazu.

Dekoder który ogranicza HD do 8 Mb/s i 4K do 16 Mb/s nie nadaje się dla koneserów dobrej jakości.

Kanały Super HD 1 i 2 polsatu nadają z Bitrate 17- 18 Mb/s dekoder przytnie do 7 , 8 i jakość będzie badziewna.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...