Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, Pawop said:

Dekoder nie ma dla mnie żadnych zalet, tylko same wady. Po pierwsze jest to streaming, po drugie można nagrywać tylko z części kanałów, po trzecie nie jest na androidzie. Jak będę chciał pograć to mam od tego komputer, dekoder jest od czegoś innego. Nie widzę powodów, dla których ktokolwiek miałby wziąć ten dekoder. Oferta 4K nie zachęcająca, a i nagrać niewiele można.

1. Dla jednych streaming jest wadą, dla innych zaletą bo np. kiedyś być może będzie możliwe obejrzenie TV poza siecią UPC więc będzie można taki dekoder na działkę zabrać i jakieś mecze sobie obejrzeć wypoczywając na słońcu

2. Fakt, jest to wada, natomiast nie jest to zależne od UPC

3. No cóż, Androida to może i nie ma, ale platforma w tym dekoderze daje nawet radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co innego martwi, skoro ten nowy dekoder ma takie ograniczenia, to oby komuś nie przyszło do głowy, by na obecnym Horizonie czy przyszłościowym Horizonie 4K też pójść taką drogą - bez HDD, ograniczone nagrywanie, brak możliwości podpięcia swojego dysku by to na nim nagrywać, w sumie brak Replay Tv

Tym się martwcie a nie co obecnie kanałowo jest w ofercie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Jest to NIEPOROZUMIENIE!


Proszę cie ochłoń

zostawiając 4K zalety nowego pudelka

- sterowanie głosem
- profile w własną lista kanałów
- mały rozmiar
- minimalny pobór pradu
- nie trzeba ciagnac koncentryka
- pilot radiowy
- współpraca z HZN GO - oglądasz na telewizorze, możesz zatrzymać i dalej oglądać na działce w HZN GO
- koniec problemów z PVR po wymianie sprzętu, w HZN tracisz bezpowrotnie to co nagrałeś tutaj jest chmura i profile ktore pamiętają ustawienia
- multiroom również zapewnia wymienność profili

oczywiście jest i wada i to dosyć poważna
- brak możliwości nagrywania wszystkiego

ale to juz nie wina operatora

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



1. Dla jednych streaming jest wadą, dla innych zaletą bo np. kiedyś być może będzie możliwe obejrzenie TV poza siecią UPC więc będzie można taki dekoder na działkę zabrać i jakieś mecze sobie obejrzeć wypoczywając na słońcu

Streaming nie jest żadną zaletą, przede wszystkim ze względu na gorszą jakość i płynność. Kablówkę bierze się po to by oglądać w miejscu zamieszkania, jak chcesz oglądać poza domem, to są do tego odpowiednie aplikacje. Już pisałem, że ten box byłby ok, gdyby funkcjonował równolegle z dekoderem DVB-C 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, KOCUREK1970 napisał:

w sumie brak Replay Tv

 

No i to już jest strzał w głowę.

Oglądając TV na Play Now BOX TV lub Mi BOX S tego brakuje mi na Ultrabox+ 4K w PC+

A dostajecie dekoder bez takiej funkcjonalności.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MrPepka napisał:


Kolejne zalety oprócz obsługi 4K i YT to aplikacje do dekodera (jest tam mnóstwo gierek jak np. Slingo czy gra pokerowa)

Mnie gracza na PS4 PRO w niedalekiej przyszlosci PS5 miała by taka gierka zachęcić do dekodera. Bądźmy choc troche powazni ?

Na Mi Box S oraz Play Now Box tv tez mam gierki i sadzisz , ze jest gram w takie cos ? 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach








Proszę cie ochłoń

zostawiając 4K zalety nowego pudelka

- sterowanie głosem
- profile w własną lista kanałów
- mały rozmiar
- minimalny pobór pradu
- nie trzeba ciagnac koncentryka
- pilot radiowy
- współpraca z HZN GO - oglądasz na telewizorze, możesz zatrzymać i dalej oglądać na działce w HZN GO
- koniec problemów z PVR po wymianie sprzętu, w HZN tracisz bezpowrotnie to co nagrałeś tutaj jest chmura i profile ktore pamiętają ustawienia
- multiroom również zapewnia wymienność profili

oczywiście jest i wada i to dosyć poważna
- brak możliwości nagrywania wszystkiego

ale to juz nie wina operatora


To co wymieniłeś to nie są żadne zalety, tylko papka marketingowa. Ja Ci wymienię to co dyskwalifikuje ten box:
-streaming
-brak HDD
-ograniczone nagrywanie

Oczekiwałem porządnego dekodera 4K, a dostałem przystawkę gorszą niż Mi Box S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Chodzi o to, że zawsze będzie dla Was źle niezależnie jaki byłby dekoder stąd taki argument. Nagrywanie z chmury - źle bo nie da się wszystkiego nagrywać (co jest jeszcze zrozumiałe), nagrywanie z dysku - źle bo dysk się psuje
I tak w kółko

Co Ty zmyślasz? Nikt nie narzekał na dekoder z HDD z powodu możliwej awarii dysku. Ogarnij się
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawop napisał:

 


Oczekiwałem porządnego dekodera 4K, a dostałem przystawkę gorszą niż Mi Box S.
 

 

Trafiony zatopiony ?

Odpalam teraz Mi Boxa S w sypialni kładę się i dalej bede czytał jakie to super jest 4K wraz z dekoderem w UPC. :)

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

A dostajecie dekoder bez takiej funkcjonalności.

No ale to co, to UPC ma wynająć Delta Force i ci z giwerami mają wpaść do siedzib danych tv, wziąć zakładników i wymusić zgody nadawców na nagrywanie, Replay TV?

TVN, Polsat i C+ mają swoje platformy i nie ma w tym nic dziwnego, że każdemu zależy tylko na własnym zysku.

 

Dysk HDD w tak małym pudełku? - chyba coś ala M.2, ale to koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




To co wymieniłeś to nie są żadne zalety, tylko papka marketingowa.


zadnego marketingu ci nie sprzedaje
to sa moje wrazenia i doswiadczenia po uzytkowaniu tego sprzetu

na szczęście HZN pozostaje w ofercie wiec nie musisz sie martwic ze takim badziewiem ktos cie uraczy na sile

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...