Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth naciskasz na @breaking Tymczasem , on wyraźnie pisze o usłudze internetu i z wypowiedzi nie wynika by był zainteresowany nowym dekoderem. Podzielam  jego zdanie na temat samej usługi Internetu.

No cóż , zawsze to lepiej płacić jeden wspólny rachunek i UPC nie proponuje dobrej oferty telewizyjnej jeśli chodzi o urządzenia  ,  z których mógłbym skorzystać.

Wysłużony Horizon, moduł i dekoder 4K,  gdzie każde z tych urządzeń na jakieś ograniczenia.

Oferta 4K słaba.

C+4k ( ultrabox, może wkrótce w ofercie OTT PC+ ) , przystawka z Play i aplikacje  to najlepsze na dzień obecny  rozwiązanie.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jego zdania, co jest takiego ciekawego w ofercie programowej 4K?

Sam dekoder to za mało by móc pisać takie slogany:

 

"Z nowym dekoderem 4K jeszcze bardziej poruszą Cię najnowsze filmy, wciągną ulubione seriale i pochłoną sportowe emocje"

Na jakich kanałach ? :mrgreen:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reklam wynika, że wystarczy sam kabel HDMI, zasilanie będzie szło z TV, a net przez WiFi
Dokładnie tak mam podłączone

box stoi w pokoju odzielonym przedpokojem od pokoju gdzie stoi GCB

pomimo tego ze dziala na 5 Ghz nie zrywa polaczenia i pracuje stabilnie

1d4d2b434d615db4472aaff34768d977.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflixa i Amazona nie ma. No to oferta 4K jeszcze bardziej robi się żałosna.

Kto wpadł na taki pomysł by raczyć takim urządzeniem abonenta w 2020/2021 roku ? :P

No nic zawsze można sobie go przykleić do TV.  ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy umowie bez zobowiązania widnieje opłata za instalację. Czy przyjeżdża pracownik UPC, czy to tylko opłata, która ma mnie zniechęcić?

Aaa i jeśli ktoś jeszcze nie wie, nie ma oferty 4K dla obecnych klientów. Mimo, że kilka miesięcy temu skończyła mi się umowa, nie mogę wziąć tego dekodera.

WTF?!



d5224a8072f85e911dd96916f6ce910c.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś kupuje dekoder 4k, to znaczy że ma TV 4k. Pokażcie mi jakikolwiek telewizor 4k bez Smart TV??. Po co te same aplikacje mają być w dekoderze??. Widzę że niektórzy to już hejtują UPC dla samego hejtu.

Prawda jest taka że ten box 4k to bardzo dobra opcja dla ludzi którzy posiadają dekoder bez nagrywarki. Natomiast Ci którzy mają dekoder z nagrywarką nie powinni pchać się w tego boxa. Proste. Jeśli już się czepiać to brak oferty dla obecnych klientów.

Edytowane przez rbej
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag:

- satelita ma zawsze przewagę nad kablem, bo w kablu aby zmieścić tyle programów trzeba je kompresować a w dodatku wiemy ze kablówki typu INEA lubią oszukiwać i obniżać jakość kanałów HD. Ale to musi byc dobry satelita a wy się wypowiadacie patrząc na Hot Bird

- idea iptv polega na tym ze ma się aplikacje a nie dekoder, robienie pudełek się zostawia firmom które się na tym znają czyli Apple Amazon Roku i Sky

- wyszukiwanie głosowe ma tylko Amazon Apple i Comcast/Sky. Reszta to marne podróbki ale jak Polak nigdy Siri nie widział to się potem zachwyca

- NASA UHD jest dostępne z satelity w Europie, nie rozumiem pytania o „dystrybucje w Polsce” co wam tak zależy na Polsce tylko? Jesteśmy w Unii rynek jest jednolity. Kiedys Polsat nadawał z Holandii i co nie oglądaliście bo jest nie w Polsce?

 

-  chcecie miec 4K? Oglądajcie Netflixa  i zapomnijcie o  kablówkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że UPC nie wprowadził dekodera 8K. W końcu jakieś treści w necie są to można obejrzeć. :D Zachęcamy do brania dekoderów, które można przytwierdzić do telewizora w salonie, a potem na lep na muchy do telewizora w kuchni. :D

Edytowane przez Kiler
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...