Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

To już robi się nudne co chwile hejt na  od tych samych osób jaki ten  nowy dekoder i oferta jest beznadziejna....Jak tak chcecie hejtować to jest od tego profil Facebook UPC...Ja też uważam że ta nowa oferta nie jest obecnie jakaś super,ale chętnie bym przetestował ten sprzęcik niż mam tkwić tylko ciągle w starym Horizonie.Więc też czekam na jakąś ofertę dla obecnych abonentów.Poza tym jeśli są tu jacyś współpracownicy UPC to chyba dobrze ,można się coś więcej  od nich dowiedzieć zapewne nie tylko o nowej ofercie.

Edytowane przez piter7790
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rbej napisał:

Gdzie jest oferta dla obecnych użytkowników, ja się pytam??. Chętnie wymienię mojego Horizona bez nagrywarki na 4k box. Będzie szybko, cicho i mniej prądożernie. Mi wystarczy.

Dokładnie.

Też na to czekam. Podobno w przyszłym tygodniu. Przed chwilą pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zobowiązanie do lutego 2021. Może do tego czasu sytuacja w UPC się wyklaruje i pojawi się jeszcze jakaś inna skrzynka. A nawet gdyby się nie pojawiła to i tak przedłużam ze względu na potężny internet. Wszystko co chcę obejrzeć w 4 K mam na aplikacjach w Tizen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, GDA napisał:

Musze cie zmartwic
ale nowi użytkownicy ktorzy zaabonuja ta oferte nie zarejestruja sie tego samego dnia i nie beda pisac o niej
 

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Otóż ja jestem a w zasadzie będę od 1 wrzesnia nowym użytkownikiem UPC ( do tej pory przez parenascie lat NC plus/ Canalplus ale tam tez nie jest różowo wiec zrezygnowałem). Zdecydowałem się na ofertę z dekoderem 4K i czas pokaże czy to błąd. W razie czego jestem gotów odpowiedzieć na pytania dot. tej zabawki po 01.09 .  Wtedy mam umówioną instalację.
Pozdrawiam  


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stabilność usługi podczas oglądania, jakieś buforowania, spadki jakości mogą się zdarzać ?

Profil wskakuje od razu , czy trzeba chwilę poczekać by jakość się ustabilizowała, podobnie jak w HBO GO?

Usługa jest powiązana z Horizon GO ( w cenie)?

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, domban napisał:

A Play BOX TV (od Play NOW TV) też się by się nadał?

Bo czytając opinie, to niby straszny złom, mimo że obsługuje DVB-C.

Jeśli chodzi od  przystawkę od Play nie potwierdzam tych opinii ( zapraszam do odpowiedniego wątku.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...