Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pchfix napisał:

No to może zacznę od końca , Na kinie domowym Marantz mam ustawione dolby PL II i na dekoderze włączanie  dolby i dziwiek jest pięknie odtwarzany na  5 głośnikach. Stąd wniosek , ze dolby działa.

 

OK czyli już jasne. Nie masz dźwięku Dolby Digital. Dolby Prologic jest analogowy i można go wymusić/zrobić z każdego sygnału dwukanałowego (lepiej lub gorzej DPL ,DPLII), za pomocą takiego dekodera we wzmacniaczu.

Nie ma np. 6 cyfrowych, niezależnych ścieżek dźwięku DD tak jak powinno być.

To że gra 5 głośników nie ma tu nic do rzeczy.

 

Uspokoiłeś mnie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przestawiłem w kinie do owym na DTS neo 6 i dziek tez pięknie dekodowany jest. Co do porównania Z PC+. No cóż miałem tam  TV sat i mediaboxa i śmiało mógłbym obraz porównać właśnie z nim ale Jeśli chodzi o porównanie z CP + przez internet ( testowane przez ostatnie 3 miesiące bo z sat zrezygnowałem na dobre) to moim zdaniem wypada lepiej. Aplikacje myCanal miałem zainstalowana na Apple TV i tak właśnie oglądałem tv przez 3 miesiące. 
Obraz jest zyeleta nie tylko na HBO na sportowych oglądałem : żużel , siatkówkę i jeden meczyk 

pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pchfix napisał:

Dobra przestawiłem w kinie do owym na DTS neo 6 i dziek tez pięknie dekodowany jest.

 

Żadna TV ze znanych mi nie nadaje DTS :-) 

 

Ustaw jakiś "direct" czy coś nie wiem jak tam masz we wzmacniaczu. Coś co samo wykryje sygnał i pokaże ci go, jakiego jest typu.
Ustawiając ręcznie DTS Neo symulujesz dodatkowe kanały, na podobnej zasadzie jak Dolby Prologic. Nie dekodujesz cyfrowego strumienia.

Dobra daj spokój. Ja już wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pchfix, ogladałeas wPolsce.pl 4K ?

Możesz napisać coś o jakosci?

Twoim zdaniem to upscaling czy mają tam kamery 4K HDR ? ? ;)

TV Ultra 4K fajne klipy w tej jakosci ? ;)

Troche to dziwne jest oferta 4K w UPC , ktos bierze dekoder sie o nim rozpisuje a o tym co oglada w jakosci 2160p nic nie napisze....

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak UPC udało się stworzyć coś lepszego niż np. PC i jego usługa OTT...

W dodatku z perspektywą na rozwój 4K.

Jest pewien minus, jeśli będzie awaria internetu to klops, przy module jeszcze można obejrzeć telewizję.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze w kontekście wypowiedzi w której kolega @Pchfix zastanawiał się nad modułem i tym mini dekoderem.

W żadnej z tych opcji nie ma dostępu do  4K z prawdziwego zdarzenia a wręcz w pierwszej jest brak

Ja bym raczej wybral w tym przypadku moduł a to nowe urządzenie  do usługi multiroom.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, djadijos napisał:

Ty i te mityczne możliwości satelity. Sorry, ale to w OTT i IPTV będzie rozwój 4K. Nie w DVB-C czy DVB-S2. 

Mityczne możliwości satelity, do czasu...jak PC+ ma monopol na C+4K.

Do końca świata? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej na " wysyp" nowych kanałów 4K za bardzo się nie zapowiada.

Chyba ,że coś na zasadzie upscalingu jak kanał dostępny w UPC w Polsce.pl

Ciekawe, czy jest tam cokolwiek w natywnej jakości?

Ktoś wspominał o Netflixie w UPC I ofertach dla stałych klientów.. Coś się dzieje w tym kierunku?

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lukimann napisał:

Tak czy inaczej na " wysyp" nowych kanałów 4K za bardzo się nie zapowiada.

Chyba ,że coś na zasadzie upscalingu jak kanał dostępny w UPC w Polsce.pl

Ciekawe, czy jest tam cokolwiek w natywnej jakości?

 

 

 

Przemówienie prezesa. Prosto z jego magnetowidu UNITRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w przypadku sygnału 4K na całych 3 kanałach to mam niewiele do powiedzenia. Mnie te kanały na chwilę obecną  nie interesują, ja nawet nie mam telewizora 4K ? wiem ze się wyświetlają ich jakość jest raczej mierna ( w moim przypadku to raczej down scaling). Przy wyborze tego a nie innego dekodera zadecydował fakt, ze dla nowych nie ma obecnie opcji dekodera Horizon HDD  .Zależało mi na opcji  przewijania  i pauzy i obie te funkcje tutaj mam. Dodatkowo chciałem mieć Horizon GO , żeby syn na ATV mógł sobie kanały oglądać . Jak już pisałem, celowałem w moduł bo za jego pomocą i podłączeniu zewnetrznego dysku do TV , pauzę, przewijanie i nagrywanie tez bym miał ale ich używanie w przypadku tv Sony jest u[beep]liwe, dodatkowo przy tym wyborze nie miałbym  Horizon GO. 
Tak wiec zdecydowałem się na próbę wziąć to pudełko 4K ( choć samo 4K mi jest obojetne ) i po 0,5 dnia testów  mile mnie zaskoczył i zdecydowałem, ze go zostawiam.
Co do dźwięku dolby to jak miałem mediaboxa z CP+ to działało to identycznie jak tu wiec ja różnicy nie widzę.

pozdr,

4 minuty temu, lukimann napisał:

@Pchfix korzystasz z apki Horizon TV?

Tak, korzystam na ATV, działa bez zarzutu. W moim przypadku to taka proteza multirumu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w razie  problemów z internetem, czy gdybyś chciał podpiąć dysk będzie można dobrać moduł jako multiroom.. 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta Multiroom jest przygotowana w nastepujacy sposob:

Drugi dekoder 14,99

Karta CI+ 14,99

Drugi dekoder z nagrywarką 19,99

Drugi dekoder 4K BOX 24,99

 

Oferta 4K zostanie udostepniona wyłącznie klientom posiadającym 4K BOX. Od 1 września mozna wykonać wymianę sprzętu na 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...