Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Mówimy tutaj o opcji MR jest to wymiana sprzetu na wyzsza opcje. Modul idzie do zwrotu a wraz z nim odejmowana jest oplata za niego. W zamian dodawana jest nowa opłata w kwocie 24,99 w przypadku kolejnego dekodera 4K BOX.

 

Pierwszy dekoder jest darmowy w większości ofert.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, apj napisał:

Nie. Mówimy tutaj o opcji MR jest to wymiana sprzetu na wyzsza opcje. Modul idzie do zwrotu a wraz z nim odejmowana jest oplata za niego. W zamian dodawana jest nowa opłata w kwocie 24,99 w przypadku kolejnego dekodera 4K BOX.

 

Pierwszy dekoder jest darmowy w większości ofert.

Zamienił stryjek motykę na kijek. Za MR płacę dodatkowo 5zł więc doszło by do rachunku dodatkowe 20zł. Gdzie tu logika?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego poziomu nie mam takiej wiedzy. 

Oferta która wczoraj wystartowała przewiduje możliwość wymiany dekodera głównego lub dekodera głównego z dekoderami multiroom. W przyszłym tygodniu technik. Wymiana dokonywana jest w ten sposób.

 

@Pawop ogólnie wyglada to tak, jak nowa opcja wyższa, zatem Horizon powinno się dać zostawić ale bez 4K. Zaś sam Horizon nadal jest standardem dla opcji do 300 Mb/s.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dla mnie:

300 mb/s

Pakiety Select ( 125) kanałów

Instalacja 50 zł

Abonament 89,99 za tą przystawkę.

 

Nad taką ofertą  pracowali jako najlepsza promocja dla obecnych klientów.

???, powodzenia z ofertą na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żeby się doszukiwać ale 89,99 nie jest za samą przystawkę ale i za TV z Internetem :)

 

Tak to prawda, jest 49,90 zł opłaty aktywacyjnej liczonej jednorazowo niezależnie ile dekoderów się wymieni, dodatkowo zmienia się umowa i jest liczona od nowa bo zmienia się pakiet np z Max na MAX 4K.

Edytowane przez apj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukimann napisał:

Oferta dla mnie:

300 mb/s

Pakiety Select ( 125) kanałów

Instalacja 50 zł

Abonament 89,99 za tą przystawkę.

 

Nad taką ofertą  pracowali jako najlepsza promocja dla obecnych klientów.

???, powodzenia z ofertą na rynku.

Na stronie UPC jest to samo za 79,99 ale po zgodach marketingowych i rachunek elektroniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedługo zadzwonię i zobaczę co tam mi zaproponują :)Obecnie mam w sumie niezłą umowę jeszcze przez trochę ponad rok- Horizon Max z nagrywarką,net 150mb/s ,multiroom,Canal + Select,Filmbox-1 zł, sumie 136 zł mieś.Jak coś zawsze warto poczekać do końca umowy,może do tego czasu jakiś lepszy dekoder 4K się pojawi ,noi przy  końcu umowy oraz wysłaniu wypowiedzenia  zawsze inaczej ,,śpiewają,, ?

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jednak nie dołączyć Eleven 4K już na starcie kompromituje ofertę w tej " atrakcyjnej" cenie.

Za rok sami będą się prosić o zainteresowanie ofertą. ?

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pchfix napisał:

 

?
Moja subiektywna ocena jest na plus dla tego sprzętu, podchodziłem do niego ostrożnie bo byłem zdecydowany na moduł CAM ale postanowiłem sprawdzić to pudełko i teraz wiem , ze przy nim zostanę.
 ?

 

 

 

To raczej jest opinia  zadowolonego klienta ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe się porobiło , chciałem się podzielić opinią na temat nowego sprzętu a wyszło na to, ze ktoś mnie bierze za naciagacza z UPC.   Je nie wiem nawet jak na to zareagować, może napisze, ze to straszny badziew jest i będzie ok ?

Aha bo zapomniałem, żeby nie było tak słodko dzisiaj na jednym filmie na HBO pare razy się przycięlo ( jakieś 0,5 sekundy) ale jednak , przy czym nie była to wina łącza bo internet śmigał z pełna prędkością. Sam jestem ciekawy co to było, więcej na innych kanałach tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...