Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Może jeszcze nie mają takich ofert?

Z ciekawości zapytałem i poproszono o cierpliwość.

Podzielić to na pakiety i zaproponować jako np.dodatek do usługi internetu + usługa Horizon tv .

Takie mam oczekiwania, zobaczymy;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kingofsouth napisał:

@bugmenot, dziwisz się?

Jak tam nie ma co oferować ;)

 

To prawda, ale oni z braku laku by to pewnie wzięli, bo Horizona to mają chyba z 6 lat, pilot się rozpada, sam dekoder też chodzi fatalnie, z nagrywania za bardzo nie korzystają... Do modułu ich nie przekonywałem bo TV to jeden z pierwszych 4K Philipsów na Android TV i też działa jakby chciał a nie mógł, to nie wiem jakby sobie z modułem CI radził.

 

No ale zarobi Orange, ja będe miał przy okazji możliwość sprawdzenia co się pozmieniało tam przez ostatni czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Orange to różnie bywa.

3 lata temu technik, na prośbę o lepsze wyrególowanie sygnału kończąc wizytę  odpowiedział, że mam zbyt nowoczesny telewizor jak na parametrych ich usługi, W sumie po pewnym czasie , po poprawie ustawień w tv do artefaktów na ciemnym tle można się było przyzwyczaić...

UPC jeśli chodzi o jakość obrazu lepiej się prezentuje.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimann Ja używałem Orange na światlowodzie 3 lata temu i nie narzekałem. Było nawet C+ 4K i TVP 4K w czasie Euro :). Do UPC przeszedłem bo wtedy wychodziło taniej.

A teraz to chyba już by mi w ogóle Ipla  albo coś innego starczyło za telewizję o ile te usługi byłyby odpowiednio stabilne, bo z tv linearnej oglądam głównie siatkówkę w Polsacie Sport, tematyczne MTV albo inne Comedy Central jako zapchajdziury w tle. No i raz na miesiąc jakąś piłkę ;d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet ( UPC) + pakiet Start+ Play telewizja z pakietem podstawowym z boxem/aplikacja ( z Eleleven 4K)+...C+ 4K w  możliwie najtańszym wariancie.Od czasu do czasu PSP przez Iplę.

Tyle obecnie w zupełności wystarczy jeśli chodzi o kanały linearne.

Aplikacje zapewniają dostęp do rozrywki filmowej.

To już nie te czasy,gdy cieszyła ilość kanałów.

Obecnie: cena, jakość i mobilność usługi i jej elastyczność.

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, prexda napisał:

Szanowni,

Czy ktoś z was testuje również to nowe pudełko?
Chciałbym z kimś zweryfikować i sprawdzić pewne rzeczy. Może jakiś technik z UPC

Witam,

Jutro po 13 chętnie odpowiem na pytania. Wtedy będę miał instalacje i sprawdzę na żywo co w trawie piszczy ?

pozdr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.08.2020 o 17:40, Pchfix napisał:

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

 

Otóż ja jestem a w zasadzie będę od 1 wrzesnia nowym użytkownikiem UPC ( do tej pory przez parenascie lat NC plus/ Canalplus ale tam tez nie jest różowo wiec zrezygnowałem). Zdecydowałem się na ofertę z dekoderem 4K i czas pokaże czy to błąd. W razie czego jestem gotów odpowiedzieć na pytania dot. tej zabawki po 01.09 .  Wtedy mam umówioną instalację.
Pozdrawiam  


 

 

@prexda

To raczej nie jest instalator :-D

Chętnie poczytam o plusach( jeśli takie się znajdą)porównując  do PC+.

 

Tymczasem reklama zachęca do wyższego poziomu rozrywki;-)

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś konsultanta o taka możliwość w Moje UPC.

Musisz dołączyć skan z regnaacją umowy.Link  działa chyba przez jakiś czas.

Druga możliwość to tradycyjna forma,  czyli iść na pocztę i wysłać takie pismo.

Mnie odprawili z kwitkiem w punkcie , ale za to sprawdzili czy rezygnacja jest poprawna i będzie przyjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwsze godziny używania z dekodera 4k i oto pierwsze wrażenia.

- włączanie ( w trybie szybkim)  trwa 2-3 sek, więc jest ok

- dolby jak najbardziej działa ( mam to podłączone do kina domowego)  , wyświetla mi dolby +

- pauza działa na wszystkich kanałach ( a nie tylko na tych z ReplayTV)

-przełączanie kanałów około 2 sek

- jakość obrazu, tu jest miłe zaskoczenie, obraz bardzo ładny, nie odbiega od oferty PC+ przez internet ( monter porównał to z Horizonem i stwierdził, że jest nawet lepiej niż na Horiozon). Mi to osobiście trudno ocenić bo nigdy nie używałem tego cuda.

- obciążenie łącza przy włączonej TV znikome ( nie zauważalne, parę mega)

Nie wiem co jeszcze sprawdzić, jak by coś to jestem otwarty na sugestie i pytania.

Pozdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrla , nie ważne :P

Interesuje mnie opinia osoby z zewnątrz forum jak mu się to 4K ogląda? Widzę po ilości postów , że jest świeżak nie przesiąknięty naszymi wygórowanymi wymaganiami :D

Co taka osoba ogląda, co go porwało? Co będzie miło wspominał? No co ja pytam , liczę na odpowiedz.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim ekranie ( przekątna) oglądasz telewizję?

Jak wyglada jakość telewizji na kanałach sportowych,

masz dostęp np do pakietu Eleven?

Jakieś buforowania i tego typu rzeczy podczas oglądania?

@kingofsouth, @tyrla co wy tak z tym 4K ?

Skoro zrezygnował z PC+ przypuszczam ,  że mu tak na " hiper jakości" z HDR ( to znaczy C+4K) za bardzo nie zależało...

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pchfix napisał:

- dolby jak najbardziej działa ( mam to podłączone do kina domowego)  , wyświetla mi dolby +

to mnie zainteresowałeś.

 

Nie wiem co to jest dolby+ ... co masz na myśli. Ja mogę wymusić żeby mi się podobne rzeczy świeciły, ale to niczego nie oznacza, a już na pewno nie to, że dostaje taki sygnał.

 

Ten UPC Box dekoduje ci DD i podaje PCM dalej  2.0/5.1 na twój wzmacniacz czy wysyła niezdekodowany strumień passthrough na twój dekoder dźwięku? Co wtedy widzisz na wyświetlaczu? Jak masz ustawiony dekoder dźwięku.. jakieś auto/ Dolby PLogic/ czy jakaś scena ?
Napisz na jakim kanale i ilo kanałowy dźwięk masz na nich i na której ścieżce dźwiękowej.

 

Mam podpięte kilka urządzeń wysyłających na różne sposoby DD/DTS i działają, a to jedno nie wysyła tego co powinno.

Edytowane przez prexda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może zacznę od końca , Na kinie domowym Marantz mam ustawione dolby PL II i na dekoderze włączanie  dolby i dziwiek jest pięknie odtwarzany na  5 głośnikach. Stąd wniosek , ze dolby działa.

TV ma 55 cali , obraz na nsport +  , i polsatach sportowych jest wyraźny nic nie smurzy nie dropuje. Film na HBO żyleta. Żadnego buforowania . Łącze mam 500 Mb  wiec. Izę dla tego nie buforują ?
Moja subiektywna ocena jest na plus dla tego sprzętu, podchodziłem do niego ostrożnie bo byłem zdecydowany na moduł CAM ale postanowiłem sprawdzić to pudełko i teraz wiem , ze przy nim zostanę.
Nie wiem czy to  wyczerpujące odpowiedzi bo tv nie zajmuje się zawodowo ale jak by coś to proszę o sugestie  ?

pozdr,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...