Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oni startują z nowym kanałem w SD? Pod koniec 2016 roku? Błagam.. Kto będzie patrzył na ten [...]?

 

Nie. Będzie także wersja HD, która już została zapowiedziana przez niektóre kablówki. To tylko na satelicie będzie problem, z powodu wysokich kosztów wynajmu pojemności na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Będzie także wersja HD, która już została zapowiedziana przez niektóre kablówki. To tylko na satelicie będzie problem, z powodu wysokich kosztów wynajmu pojemności na transponderze.

A skoro nadają już na transponderze DVB-S2 w kompresji MPEG-4 i sygnał będzie kodowany? To wciąż drogo im wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może pokazać TV, której ramówka kończy się o północy? W nocy nawet powtórki filmu nie ma! Poza tym przeglądałem ramówkę na listopad. Serial „No limit” tylko kto im go będzie oglądał o 17:30?

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiona czytelność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może pokazać TV, której ramówka kończy się o północy? W nocy nawet powtórki filmu nie ma! Poza tym przeglądałem ramówkę na listopad. Serial „No limit” tylko kto im go będzie oglądał o 17:30?

O czym Ty piszesz? Kanał będzie nadawać całą dobe. Jeśli chodzi o filmy, to nie będzie tak źle, bo pojawią się m.in. produkcje Paramountu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? Kanał będzie nadawać całą dobe. Jeśli chodzi o filmy, to nie będzie tak źle, bo pojawią się m.in. produkcje Paramountu.

Nie chodzi mi o nadawanie ale co nadają zamiast powtórek z dnia są pow z Fokusa. Już nie mówiąc o filmach ze w nocy ich nie ma. Największą katastrofą jest piątek. Paramountu czyli to co TVN i TVN7. powtórka serwisu o północy to czysty [beep]izm  :mrgreen:

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o nadawanie ale co nadają zamiast powtórek z dnia są pow z Fokusa. Już nie mówiąc o filmach ze w nocy ich nie ma. Największą katastrofą jest piątek. Paramountu czyli to co TVN i TVN7. powtórka serwisu o północy to czysty [beep]izm :mrgreen:

Pewnie chodzi o wypełnienie określonego % w koncesji i dlatego powtórka jest o północy. Kiedyś serwisy o północy bywały normą (np. Panorama lub nawet Biznes Informacje / Biznes Wydarzenia) i jakoś nikt nie narzekał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...