Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@mateusz4fazy : To masz tak samo jak ja. :)

Seriale, filmy i programy informacyjne to mnie najbardziej interesuje.

Oznaczyłem kilka filmów na Filmwebie z Nowa TV.

Żeby tylko ten kanał tam się pojawił w programie TV.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest namiar na rozmowę http://audycje.tokfm.pl/odcinek/Wkrotce-startuje-Nowa-TV-Opowiadaja-Beata-Tadla-i-Tomasz-Sygut/42603#

40 minut naprawdę bardzo ciekawej dyskusji.

 

Jak dla mnie bardzo denna rozmowa i wspólne naśmiewanie się ze błahostek. Niczego nowego się nie dowiedziałem. Ciekawe, kto będzie tą supergwiazdą w wydaniu, bodajże, sobotnim, czy niedzielnym?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo denna rozmowa i wspólne naśmiewanie się ze błahostek. Niczego nowego się nie dowiedziałem. Ciekawe, kto będzie tą supergwiazdą w wydaniu, bodajże, sobotnim, czy niedzielnym?

Najprawdopodobniej Tomasz Sekielski.

 

A rozmowa rzeczywiście słaba. Ramówka Nowej TV została już kilka dni wcześniej upubliczniona, a goście rozmawiali w taki sposób, jak gdyby nadal to była wielka tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz4fazy : To masz tak samo jak ja. :)

Seriale, filmy i programy informacyjne to mnie najbardziej interesuje.

Oznaczyłem kilka filmów na Filmwebie z Nowa TV.

Żeby tylko ten kanał tam się pojawił w programie TV.

Raptem 3 seriale nie liczę MnS i telenowel. Jeszcze powpychane do ramówki jakby na odczep się opóźniając miedzy innymi film w sobotę i niedziele. Jedyny dzień kiedy przy rozrywce konkurencji można coś ugrać mamy kabarety i serial. Film zaczyna sie tak samo jak hit na Jedynce

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Nowa TV będzie dostępna w ESKA GO? Chętnie obejrzałbym choć z raz pasmo informacyjno-publicystyczne o 18:30. Jak na razie antena zbiorcza nie wynajduje mi tego MUXa, a w kablówce nie wiadomo czy się pojawi w dniu premiery. W ESKA GO byłaby możliwość zobaczenia startu.

Swoją drogą to Beata Tadla wraca do swoich korzeni, czyli do ZPRa. Początki jej kariery to Radio Plus Legnica, Radio Eska Warszawa i SuperFM (początkowy wspólny program sieci eskowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Nowa TV będzie dostępna w ESKA GO? Chętnie obejrzałbym choć z raz pasmo informacyjno-publicystyczne o 18:30. Jak na razie antena zbiorcza nie wynajduje mi tego MUXa, a w kablówce nie wiadomo czy się pojawi w dniu premiery. W ESKA GO byłaby możliwość zobaczenia startu.

Swoją drogą to Beata Tadla wraca do swoich korzeni, czyli do ZPRa. Początki jej kariery to Radio Plus Legnica, Radio Eska Warszawa i SuperFM (początkowy wspólny program sieci eskowych).

Mogliby też ją wysyłać na Dolny Śląsk do relacjonowania jakichś ważniejszych wydarzeń na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem jest już oficjalny profil stacji Nowa TV na Facebooku: https://www.facebook.com/NOWATV/

Profil ten właśnie dzisiaj wystartował i słusznie bo fałszywka się zdemaskowała wystawiając linki do profili prowadzących w mediach społecznościowych.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...