Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówka ma być w okolicach weekendu, a zważywszy na to że dzisiaj jest czwartek, to możliwe że to już niedługo nastąpi. Chociaż i tak sądzę, że jeśli traktuje się to poważnie, to ramówka powinna być szczegółowo podana jeszcze przed rozpoczęciem nadawania. Chyba że widzowie mają robić tak jak ja robiłem gdzieś w 2005, gdy włączono Boomerang do kablówki i żadna gazeta z programem nie drukowała tej stacji, a nie miałem dostępu do sieci. Oglądałem wtedy wszystko jak leci, i zapisywałem ramówkę na kartce ;)

 

Mnie trochę zaskakuje inna rzecz. Na profilu w FB zauważyłem, że praktycznie wszystkie propozycje programowe, jakie tam padają, komentujecie słowami "są duże szanse", a przy jednym poście nawet ogłosiliście że w 2016 wiele z pozycji z tego właśnie postu będzie wyemitowanych. Przyznaję, zaimponowaliście mi tymi planami. Tylko żebyście teraz nie zrobili czegoś takiego jak Teletoon+. Ta oto stacja odstawiła numer z serialem "Kod Lyoko". Na pierwsze pytanie jakie się pojawiło na temat emisji tego serialu (grudzień 2012), odpowiedziano "Tak, puścimy to na pewno w marcu 2013". Potem nagle musieli to zmienić na maj, potem czerwiec, i zrobiła się z tego niezła szopka, która ostro zaszkodziła reputacji stacji. Dlatego proszę, nie idźcie tą drogą.

 

Tak w ogóle to jaka jest jak na razie pewność tych deklaracji z Facebooka? I czy możemy się czegoś w sprawie planów ramówkowych, a także tego,kiedy wejdziecie do platform cyfrowych, dowiedzieć na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna. To tylko zwodzenie PR-owe widza. Mi też kiedyś pisali, że będzie nowe "High Score", a jak włączałem, to były starocie z TV Biznes. Ludzie się cieszyli na wieść takiej telewizji jak TOP KIDS, ale pewnie będzie tak że w przyszłym roku dodadzą kilkanaście pozycji, spoczną na laurach, dodadzą reklamy i się będzie interes kręcił, a większości z tego co chcemy, to nigdy nie zobaczymy. A oni, mając już aż cztery kanały, to mogliby pomyśleć nad internetową platformą z możliwością strumieniowania swoich kanałów oraz serwis on demand, ale zapowiedzi nowej strony internetowej grupy sprzed kilku miesięcy też nie zostały zrealizowane, a sama strona TOP KIDS wciąż przekierowuje na http://winnicki.tv/. Czy tak robi poważny nadawca? Nie wydaje mi się. Strona powinna być aktywna przed startem, powinny być spoty promocyjne, zapowiedzi programów. Ale nie ma nic! Skoro tutaj jest przedstawiciel, czy tam nawet sam Winnicki, jak PowerTV, to niech bierze WSZYSTKIE sugestie, komentarze, krytykę do siebie, a nie odpowiada na parę wpisów i dziękujemy za uwagę. Już STARS.TV ma chyba lepsze podejście do forumowiczów i kontakt z nimi. Chociaż chyba nawet krytyka jest na nic, skoro pewnie nic się i tak nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno licencji nie jest wielkim problemem, szczerze mówiąc. Większym problemem są koszty dubbingu, ale idąc w taki biznes raczej trzeba sobie zdawać z tego sprawę... i dlatego jak na razie można liczyć jedynie na "gotowce". Z biznesowego punktu widzenia jakiś sens to ma.

 

No, ale jak na razie wiarygodność tych obietnic jest dyskusyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dyskusyjna jest obecność na tym forum przedstawiciela kanału. Pan Power TV udziela się tak, jakby się nie udzielał. Oczywiście czyta wszystkie wpisy z forum, tylko co z tego? Nie zawsze pisze na temat, często bardzo wymijająco lub wcale. Kanał ruszył 2 dni temu, padło tu dużo pytań i zero reakcji z jego strony. Jest, ale jakby go nie było...

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszemy, że "są szanse na emisję tego serialu", to znaczy że prowadzimy już w tej sprawie rozmowy.

Ktoś poprosił na Facebooku o serial "Przygody Braci Mario". Wczoraj rozpoczęło się tłumaczenie tego serialu na zlecenie telewizji Top Kids.

 

Zasięg budujemy. Pamiętajcie, że do tanga zawsze trzeba dwojga. Mamy w Polsce ponad 200 sieci kablowych i 3 platformy satelitarny (nc+, CP, Orange TV). Rozmowy wymagają czasu. My jesteśmy gotowi udostępnić kanał Top Kids w SD i HD każdemu operatorowi w Polsce.

 

Już wkrótce będziecie mogli oglądać Top Kids w Internecie. Gdzie? Są szanse, że bardzo szybko pojawi się tam, gdzie teraz online możecie oglądać Power TV i Adventure.

 

Dajcie nam szansę, bo Top Kids może stać się za jakiś czas głównym kanałem naszej firmy :)

 

Stronę internetową z platformą VOD opracowujemy, ale tego też nie da się zrobić w 1 dzień. Proces ten zajmuje trochę czasu, ale chcemy to już zrobić naprawdę dobrze.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w pewnych sprawach obowiązuje tajemnica handlowa, ale aktualna ramówka mogłaby zostać podana. Poza tym mam kilka pytań

1. W jakim dokładnie kierunku idzie Top Kids, ponieważ raz pojawiają się informacje, że stawia ogólnie na klasyczne kreskówki, a innym razem, że tylko te łagodne i komediowe?

2. Ja zostanie zrealizowany zapis koncesji dotyczący polskich produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Top Kids idzie w kierunku klasycznych kreskówek bez nachalnej przemocy czy wulgarności (Krowa i Kurczak odpadają).

2. Zgodnie z prawem kanały adresowane do dzieci mają luźniejszy zapis na podstawie osobnego rozporządzenia KRRiT. Nie musimy nadawać aż 33% polskiego contentu, tylko zdecydowanie mniej.

Edytowane przez PowerTV
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu kanałach powinniście pomyśleć nad jakimś własnym playerem na Androida, iOS czy aplikacją dla Windows. Skrzyknąć innych, mniejszych nadawców i wspólnie zrobić coś w rodzaju konkurencji dla IPLA i Player. :)

Wątpię by te plany się sprawdziły, sądzę że to Ipla się postara o kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli w Nc+ mieli by być to tylko w "hd" inaczej mojej córce nawet tego kanału nie włączę ;)

Choć "Denver ostatni dinozaur" to bajka z dzieciństwa i sam zapewne bym oglądał razem z nią :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszemy, że "są szanse na emisję tego serialu", to znaczy że prowadzimy już w tej sprawie rozmowy.

Ktoś poprosił na Facebooku o serial "Przygody Braci Mario". Wczoraj rozpoczęło się tłumaczenie tego serialu na zlecenie telewizji Top Kids.

 

Można wiedzieć jakie studio dubbingowe pracuje nad tłumaczeniem tego serialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie łudźcie się, że kogokolwiek tym zainteresujecie. Lektor w anime RTL7 to nie był żaden "klimat", tylko skąpstwo. Na litość boską, mamy 2015 rok! Może jeszcze cięty włoski albo francuski dubbing pod spodem? -_-

 

Możecie sobie w takim razie anime odpuścić całkowicie.

Edytowane przez AtoMan
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak Przygody Animków? Kilka lat temu na Polsacie były ale z lektorem i nie wszystko, na Boomerang dali chyba połowę i bez filmów. Wszystkie odcinki ostatnio były ponad dekadę temu. Mam nadzieję zobaczyć waszą stację w Skynecie. 

Edytowane przez Piotr3110
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajmy z tym lektorem w anime. Nie pasuję on do każdej produkcji; nie jestem sobie w stanie wyobrazić takich produkcji jak np. "Pokemon", "Digimon", "Yu-Gi-Oh" czy "Mikan - pomarańczowy kot" z lektorem. Taki "Kapitan Tsubasa" czy produkcje z serii "Time Bokan" (np. dobrze kojarzony "Yattaman") byłyby o wiele ciekawsze właśnie z dubbingiem. Z kolei gdyby udało wam się porządnie zdubbingować takie "Dragon Balla", mógłby on się stać waszą kartą atutową. Wersji lektorskiej w sieci wszędzie na pęczki, z kolei seria TV byłaby z dubbingiem byłaby powiewem świeżości, który by nie jednego zaciekawił, jednak żeby ludzie go zaakceptowali musi zostać zrobiony porządnie. Musiałoby się nim zająć jakieś inne studio niż Toya (Toya używa ograniczonej liczby aktorów, a w DB postaci od groma) + najlepiej jakby za reżyserie odpowiadała osoba, która jest fanem lub chociaż żeby ogarniała to uniwersum (za nowy polski dubbing "South Parku" odpowiadała osoba, która kocha ten serial co zaowocowało dubbingiem na wysokim poziomie).

 

Podsumowując proszę byście nie generalizowali anime=lektor tylko żebyście do każdej japońskiej produkcji podchodzili jak do osobnego przypadku, ponieważ nie do każdego anime musi pasować lektor.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wystarczyłoby, żeby do każdego był dubbing. Animacja to animacja i nie ma co rozprawiać, naset gdyby ktoś się bez sensu upierał o "starszej widowni" i tym podobnych dyrdymałach, to jednak jest to kanał dziecięcy.

 

Toya mogłaby dokończyć dubbing do Słodkich, Słodkich Czarów - zdubbingowano 34 z 51 odcinków (a przynajmniej tyle wydano), właśnie w Łodzi ;) Był on dobrze przyjęty, więc nie widzę problemu, by inne serie również oni obrabiali; mają też na koncie cztery animacje Marvela na DVD, również bardzo dobrze przyjęte w polskiej wersji przez fanów.

Edytowane przez AtoMan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...