Skocz do zawartości

Top Kids


myster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 dni już kanał nadaje, a żeby nawet ramówki nie było... Porażka! nie wspominając już o stronie internetowej 

 

Dokładnie. Wszedłem tu właśnie by się dopytac o ramówkę. Podobnie jak kolega który zamieścił zapa zyskałem ten kanał zalewie kilka dni temu (ta sama kablówka), ale ramówki brak. HD jednak coś tam sie pojawia o ile dobrze widziałem bo leciała tam ostatnio jakaś nowsza bajka w jakości HD, tak mi się przynajmniej wydawało bo to HD wiadomo jakie. Trudno mi powiedzieć co to było bo nie znam supełnie. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to rozciągnięty obraz jak na TVS i przeraziło mnie to ogromnie. Potem jednak zobaczyłem, że kolejna animacja nie jest już rozciągnięta. Nie wiem co to jest, przycięty obraz? W każdym razie mamy animacje 4:3 w formacie 16:9. Niezbyt sie na tym znam...

 

Przed chwilą na ekranie:

 

topkids.jpg

 

Obecnie Inspektor Gadżet w odcinku 3 "Cyrk", następnie Denver, ostatni dinozaur oczywiście z dubbingiem sprzed lat. Odcinek "Denver w dinolandzie". Kolejnej animacji nie znam. W czołówce spiewali coś o szkole przygód, ale takiego tytułu nie znalazłem. W każdym razie odcinek nosi tytuł "Klątwa ducha". Start 12:10.

 

PS. Ramówki chyba po prostu nie ma bo pozycje zaczynają się bez okreslonej pełnej godziny. Denver na przykład 11:48.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi az tak przycięty obraz, ale ja bym zrobił tak jak stacje muzyczne tzn. format 4:3 i rozmyte pasy z boku by było 16:9. Koszmarem jest jednak rozciagnięte 4:3 do 16:9.

 

O 12:10 to była Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca - udało mi się w końcu znaleźć. :D O 12:30 na antenie Łebski Harry z odcinkiem "Rewolta bez pazurów".

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy lecą jakieś przerywniki, jingle, jakakolwiek autopromocja?

Czyli co obecnie jest na antenie Top Kids? Denver, Gadżet, Łebski Harry, Zwariowana szkoła..., Dennis, Traszka Neda. Coś jeszcze?

 

Autopromocji nie widziałem. Jest tylko krótki dżingiel z jeżdżącą kolejką i kolejna pozycja programowa. Postaram się jeszcze zajrzeć w wolnej chwili na kanał i napisze co w ramówce jeszcze sie pojawia.

 

 

Rozmyte pasy wyglądają paskudne przy normalnym programie. Przy teledyskach czy jeszcze jakichś archiwalnych materiałach, to okej. A większość pewnie by to rozpraszało. Od zawsze były czarne pasy i było w porządku.

 

Kanał chce uchodzić za taki nadający w 16:9 więc dlatego są takie zabiegi. Śmiesznie brzmi kanał HD nadający w formacie 4:3. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bez sensu. Po co HD jak jest 4:3? Wiadomo, że to nie będzie HD. :)

 

W tej chwili kanał emituje chyba to samo co przed południem. Wcześniej była animacja z mojego zapa (nie znam), teraz 3 odcinek Inspektora Gadżeta, potem pewnie będzie Denver. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści :) Firma już w komplecie cała i zdrowa.

Jeszcze w tym tygodniu na antenie Top Kids pojawi się szersza autopromocja, nowe jingle, a także jeszcze więcej bajek (w tym m.in. Przygody Braci Mario i Troskliwe Misie, a także MASK i Nowe Przygody Madeline).

 

Od czwartku w AKPA będzie dostępne właściwe EPG.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wieści :) Firma już w komplecie cała i zdrowa.

Jeszcze w tym tygodniu na antenie Top Kids pojawi się szersza autopromocja, nowe jingle, a także jeszcze więcej bajek (w tym m.in. Przygody Braci Mario i Troskliwe Misie, a także MASK i Nowe Przygody Madeline).

 

Od czwartku w AKPA będzie dostępne właściwe EPG.

A bedziecie w tym tygodniu na satelicie, i czy to wasze kanaly kryja się pod testami HD z tp.10796?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to platformy nie są zainteresowane tymi topowymi kanałami i nie mają zamiaru płacić wam od abonenta, a was nie stać na podniesienie się na sat.

I kółeczko się zamyka, kanały zostaną w kablu bo tam najtaniej. :mrgreen:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...