Jump to content

Recommended Posts

12 dni już kanał nadaje, a żeby nawet ramówki nie było... Porażka! nie wspominając już o stronie internetowej 

Dokładnie. Wszedłem tu właśnie by się dopytac o ramówkę. Podobnie jak kolega który zamieścił zapa zyskałem ten kanał zalewie kilka dni temu (ta sama kablówka), ale ramówki brak. HD jednak coś tam sie pojawia o ile dobrze widziałem bo leciała tam ostatnio jakaś nowsza bajka w jakości HD, tak mi się przynajmniej wydawało bo to HD wiadomo jakie. Trudno mi powiedzieć co to było bo nie znam supełnie. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to rozciągnięty obraz jak na TVS i przeraziło mnie to ogromnie. Potem jednak zobaczyłem, że kolejna animacja nie jest już rozciągnięta. Nie wiem co to jest, przycięty obraz? W każdym razie mamy animacje 4:3 w formacie 16:9. Niezbyt sie na tym znam...

Przed chwilą na ekranie:

topkids.jpg

Obecnie Inspektor Gadżet w odcinku 3 "Cyrk", następnie Denver, ostatni dinozaur oczywiście z dubbingiem sprzed lat. Odcinek "Denver w dinolandzie". Kolejnej animacji nie znam. W czołówce spiewali coś o szkole przygód, ale takiego tytułu nie znalazłem. W każdym razie odcinek nosi tytuł "Klątwa ducha". Start 12:10.

PS. Ramówki chyba po prostu nie ma bo pozycje zaczynają się bez okreslonej pełnej godziny. Denver na przykład 11:48.

Edited by Ipo

Nie przeszkadza mi az tak przycięty obraz, ale ja bym zrobił tak jak stacje muzyczne tzn. format 4:3 i rozmyte pasy z boku by było 16:9. Koszmarem jest jednak rozciagnięte 4:3 do 16:9.

O 12:10 to była Zwariowana szkoła Latającego Nosorożca - udało mi się w końcu znaleźć. :D O 12:30 na antenie Łebski Harry z odcinkiem "Rewolta bez pazurów".

Edited by Ipo

Rozmyte pasy wyglądają paskudne przy normalnym programie. Przy teledyskach czy jeszcze jakichś archiwalnych materiałach, to okej. A większość pewnie by to rozpraszało. Od zawsze były czarne pasy i było w porządku.

• Upvote 1

A czy lecą jakieś przerywniki, jingle, jakakolwiek autopromocja?

Czyli co obecnie jest na antenie Top Kids? Denver, Gadżet, Łebski Harry, Zwariowana szkoła..., Dennis, Traszka Neda. Coś jeszcze?

Autopromocji nie widziałem. Jest tylko krótki dżingiel z jeżdżącą kolejką i kolejna pozycja programowa. Postaram się jeszcze zajrzeć w wolnej chwili na kanał i napisze co w ramówce jeszcze sie pojawia.

Rozmyte pasy wyglądają paskudne przy normalnym programie. Przy teledyskach czy jeszcze jakichś archiwalnych materiałach, to okej. A większość pewnie by to rozpraszało. Od zawsze były czarne pasy i było w porządku.

Kanał chce uchodzić za taki nadający w 16:9 więc dlatego są takie zabiegi. Śmiesznie brzmi kanał HD nadający w formacie 4:3. :)

To jest bez sensu. Po co HD jak jest 4:3? Wiadomo, że to nie będzie HD. :)

W tej chwili kanał emituje chyba to samo co przed południem. Wcześniej była animacja z mojego zapa (nie znam), teraz 3 odcinek Inspektora Gadżeta, potem pewnie będzie Denver. :)

Dobre wieści :) Firma już w komplecie cała i zdrowa.

Jeszcze w tym tygodniu na antenie Top Kids pojawi się szersza autopromocja, nowe jingle, a także jeszcze więcej bajek (w tym m.in. Przygody Braci Mario i Troskliwe Misie, a także MASK i Nowe Przygody Madeline).

Od czwartku w AKPA będzie dostępne właściwe EPG.

• Upvote 1

Dobre wieści :) Firma już w komplecie cała i zdrowa.

Jeszcze w tym tygodniu na antenie Top Kids pojawi się szersza autopromocja, nowe jingle, a także jeszcze więcej bajek (w tym m.in. Przygody Braci Mario i Troskliwe Misie, a także MASK i Nowe Przygody Madeline).

Od czwartku w AKPA będzie dostępne właściwe EPG.

A bedziecie w tym tygodniu na satelicie, i czy to wasze kanaly kryja się pod testami HD z tp.10796?

• Upvote 1

Nie komentujemy plotek ani spekulacji.

Mamy nadzieję, że jak najszybciej platformy satelitarne włączą kanały Nuta.TV i Top Kids do swoich ofert. My jesteśmy gotowi do ich nadawania satelitarnego w każdej chwili, ale do tanga trzeba dwojga ;)

• Upvote 1

Czyli to platformy nie są zainteresowane tymi topowymi kanałami i nie mają zamiaru płacić wam od abonenta, a was nie stać na podniesienie się na sat.

I kółeczko się zamyka, kanały zostaną w kablu bo tam najtaniej. :mrgreen:

• Upvote 2

@Poziom

Nie o to chodzi. Nas stać na nadawanie satelitarne, ale długo zajęły nam negocjacje z platformami odnośnie dystrybucji. Mamy stabilną sytuację w firmie i nie musimy się godzić na wszystko.

Chcemy iść w szeroką dystrybucję z Top Kids i Nutą :)

• Upvote 1

CP nie doda, nc+ może doda, a panowie ciągle zapominają o UPC, w którym dostępność powinna być priorytetem - w końcu dopiero dostępność tam sprawiła, że Disney Channel i MiniMini przestały być kanałami niszowymi ;)

• Upvote 1
  • Kirk changed the title to Top Kids