Jump to content

Recommended Posts

@Taryfiasz19gr

O to jest bardzo dobre pytanie. Lepiej niech Netia się ogarnie i włączy w końcu nasze kanały :)

Informacja dla osób czekających na EPG Top Kids SD/HD: dziś już powinno się pojawiać na Waszych dekoderach.

Pełna ramówka z autopromocją i nowymi bajkami pojawią się na antenie Top Kids najpóźniej w poniedziałek. Czekamy na nagranie oprawy zwiastunów, bo być może głosem stacji będzie WIELKA GWIAZDA :)

@Taryfiasz19gr

O to jest bardzo dobre pytanie. Lepiej niech Netia się ogarnie i włączy w końcu nasze kanały :)

Informacja dla osób czekających na EPG Top Kids SD/HD: dziś już powinno się pojawiać na Waszych dekoderach.

Pełna ramówka z autopromocją i nowymi bajkami pojawią się na antenie Top Kids najpóźniej w poniedziałek. Czekamy na nagranie oprawy zwiastunów, bo być może głosem stacji będzie WIELKA GWIAZDA :)

Ale czy prowadzicie rozmowy z Netią na temat dołączenia kanałów?

Patrzę na tę ramówkę i aż ciśnie mi się na usta znany cytat z polskiego filmu: "A miało być tak pięknie...".

A czego Ty się spodziewałeś po Winnickim? Taka NUTA.TV HD też się bardzo sympatycznie zapowiadała (głównie poprzez te 5.1), a kanał wciąż testuje i się uparli tego, że regularna emisja będzie tylko wtedy, jak pojawi się na satelicie, a na to nie ma co pewnie liczyć w najbliższej przyszłości.

Nie. Było dużo innych anime które emitował TVN w bajkowym kinie czy TVP a także Polsat. Nie tylko Polonia 1 miała anime!

Kilka najlepszych tytułów:

Bosco Adventure (Bosco) TVN (pozycja obowiazkowa)!!!

Anime Himitsu-No Hanazono (Tajemniczy Ogród) Polsat 2

Captain Tsubasa (Kapitan Jastrzą B) Polsat 2, TV4, Polonia 1

Goal Field Hunter (Goal FH) (Jedenastka Marzeń) Polsat 2, Polsat Junior

Cho Robot Seimei Tai Transformer Micron Densetsu (Transformery) Polsat, TV4

Shokoshi Cedie (Mały Lord) TVP, TV Polonia

Kagaku Ninja-Tai Gatchaman (Wojna Planet) TVP1

Kero Kero Keroppi (Żabki Opowiadają) TVP1

Manga Nihon Mukashi Banashi (Bajki Japońskie) TVP

Kashi-No Ki Mock (Pinokio) TVP1, TVN, TV4, Fox Kids

Hakushon Daimao (Przyjaciel Bob) TVN
Fushigina Kuni-No Alice (Alicja W Krainie Czarów) TV4, Polsat Junior

Huckleberry Finn Monogatari (Przygody Hucka Finna) Polsat, Polsat 2, TVP2, Polsat Junior
Huckleberry-No Boken (Huckleberry Finn) TVN, Fox Kids
Ganbare! Kickers (Piłkarze) TVP2

Fantasy Adventure: Nagagutsu-O Haita Neko-No Boken (Kot W Butach) TVP2, TV Polonia

Chisana Ahiru-No Okina Ai-No Monogatari: Ahiru-No Quack (Alfred Jonatan Kwak) TVP1

Arrow Emblem: Grand Prix-No Taka (Grand Prix) Polsat, Polsat 2

Była tego masa nie tylko Polonia1. Większość to anime na podstawie książek. Głównie TVP takie emitowała. Coś pięknego

A tutaj spis wszystkich anime jakie były w polskich TV:

http://www.valkiria.net/index.php?p=articles&area=1&id=5739&type=special

Może Top Kids się zapozna z ta lista i wybierze coś z TVP, TVN i Polsatu.

Edited by fanLektorTV
  • Upvote 1

Ramówka nie jest zła, dość powtarzalna, ale na początek może być. I właśnie, co się kryje pod tym tajemniczym hasłem "pasmo nocne"?

Widzę też, że nie tylko ja mam nadzieję na jakieś anime - chociażby w tym rzeczonym paśmie nocnym. Bardzo dobrze. Nie wiem, czy udałoby się wam zdobyć na przykład Tajemnicze Złote Miasta, Kopciuszka czy inne anime puszczane swego czasu na TVP/Polsacie/TVN, ale jeśli posiadacie biblioteki Fox Kids czy Jetixa to i tak jest w czym wybierać - myślę, że nie tylko ja bym chętnie obejrzał raz jeszcze Teknomana, stare Pokemony, VR-Troopers czy nawet takiego Naruto albo Bobobō-bo Bō-bobo. Szczerze - jest na to jakaś szansa?