Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Youtube sie skończy w dużej mierze, gdy wprowadzą vevo i usuna teledyski z ut...

 

Na takie cuda nie liczmy, najważniejsze by przynajmniej chodził stabilnie, pilot dobrze działał i może grafika była nowa ( ładna). W końcu technicy C+ nigdy nie zaskakiwali nowoczesnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w przyszłym tygodniu udam sie do Centrum Cyfry+ i usłyszę ze nie moge dostać PVR HD z 500GB dyskiem dlatego ze jestem z nimi od 1999 roku to będzie to zapewnen ostatni dzień w którym płace im abo :) . W moim aneksie nie ma słowa o marcu 2010 to po pierwsze, nie zastrzegli ze dostanę Phila PVR HD - ale zastrzegli że dostane PVR HD z 100% upustem to po drugie, na dodatek facet z którym podpisywałe mumowę (ten z inoflini) pracujący w Cyfra+ - bo dla mnie to on jest pracwonikiem Cyfry i jej przedstawicielem, powiedział że oczywiście jeśli będą dostępne w punktach sprzedaży nowe odbirniki to jak najbardziej będęmógł taki pobrac (oczywiście wszytko jest nagrane :) , zgadzam sie z poprzednikiem który pisal ze takie naciaganie ludzi nadaje sie do Uokik federacji konsumenta itp, Generalnie platformy cyfrowe strasznie się rozpasły i zaczynają łapać klientów jak banki klientów na opce - DUŻO MÓWIĄ I OBIECUJĄ a zeczywistość jest zgoła inna.... tyle ze to co mówią jest nagrane i moze posużyć jako dowód w sprawie .....

 

Mam jednak nadziję ze po dziesięciu latach bycia abo nie roczaruję sie .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Panowie to jest Polska.. Tak się traktuje wszędzie klienta... Naloty komunizmu nadal są widoczne. Mentalności nie zmieni się łatwo. Durne przepisy, zasady nie wiadomo po co i na co.

Przyjdzie poniedziałek to się przekonamy.

 

Cyfra.tv - dasz radę dziś z tymi zdjęciami ? ( nie pospieszam ale siedze i czekam wlasnie na to.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Panowie to jest Polska.. Tak się traktuje wszędzie klienta... Naloty komunizmu nadal są widoczne. Mentalności nie zmieni się łatwo

 

Niesety .... masz racje ..... w Naszym Pieknym Kraju największym nalotem jest biernosć ludzi miedzy innymi w tak błachych sprawach ..... pokrzyczą pokrzyczą ale potem powiedzą : trudno ... zamkna sie w mieszkanku właczą Taniec z Gwizdami i bedzie git :(

 

EDIT: Jełśi jednak w przyszłym tygodniu sie zdenerwujęna C+.... to chyba odswierzę znajomość z tłumaczką francuskiego i napiszę lisćik do PAna Prezesa Zarządu :D jak traktowani sa jego klieci :) - wbrew pozorom oni czasem czytają listy papierowe :)http://www.infoveriti.pl/firma/51835/ca ... korskiego/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Raczej nie dam rady bo nie mogę znaleźć kabelka do komputera :( A jutro cały dzień roboty od rana do wieczora i raczej brak czasu na takie rzeczy :-(

 

Uciekam i do Świąt mnie nie ma bo trzeba plan sprzedaży zrobić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Panowie to jest Polska.. Tak się traktuje wszędzie klienta... Naloty komunizmu nadal są widoczne. Mentalności nie zmieni się łatwo. Durne przepisy, zasady nie wiadomo po co i na co.

Przyjdzie poniedziałek to się przekonamy.

 

 

Coz, napisalem juz do nich ostrego maila w tej sprawie. Jak mnie zbeda, zalatwie ta sprawe medialnie, mam znajomosci w wyborczej, obiecuje ze jeszcze przed swietami beda mieli zalatwiony fajny artykul , ktory im ladnie zalamie sprzedaz :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic ze mówi po polsku :) ale mało kto zna u nich francuski :):)

A artykuły w poczytnych gazetach ... są jak najbardziej na miejscu, a najlepiej na stronie na której sie reklamują - to też jest metoda na uświadomienie IM ze kady moze być ich klientem ... może ... ale nie musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, place im obecnie 215 zł i to jeszcze z jaka s zniżka, podpialem od stycznia przedluzenie umowy, w ktorym zobowiazali sie dac ten dekoder, wiec laski mi nie robia. Moga robic problemy tym co placa po 40 zl, ale jesli abonneta, ktory im placi taka kase oleja, to znaczy ze sa po prostu idiotami. I zrobie im duze medialne "kuku". Turbodekoder z n-ki dostalem... w 3 dni po zamowiniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że teraz ten pace specjalnie jest dla nowych żeby złapać więcej klientów przed świętami. Dopiero w styczniu zaczną się martwić co z tymi co czekają. Podejżewam że najpierw będą chcieli się pozbyć starych pvr. I teraz kwestia tego ile mają ich zamówionych bądź w magazynach. Jak za mało to pozwolą na pace wymienić jak za dużo to niestety...najgorzej chyba wyjdą Ci co mają już pvr a będą chcieli wymienić...bo w sumie logiczne wydaje się że nie powinno im się pozwolić na to bo pojawił by się znów problem z brakami, a tak to każdy ma pvr i z umowy się cyfra związała. Dekoderów na bank przestanie brakować gdy skończy się promocja. Ale czy jej nie przedłuża na karnawał to się okaże, może teraz liczy się ilość nowych abonentów, co prawda mały zysk, ale ilu z nich za 13 czy też 18 miesięcy przejdzie na czas nieograniczony po normalnych cenach, bo się za bardzo przyzwyczaili już do oferty cyfry. To tylko takie głupie myślenie o poranku. Być może różnie. Nie ukrywam że się napaliłem na nowy tuner bo jestem w oczekiwaniu. Pozostaje tylko czekać. Ale dam głowę że w przyszłym tygodniu ruszy kampania promująca w tv nowy dekoder dla nowych abonentów żeby kolejni ludzie się skusili na cyfrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych funkcji w dekoderze Pace HD PVR (model HDS7241/91 z oprogramowaniem nr 123 RC1), to zwróciłem uwagę na następujące:

 

1. Półprzezroczyste tło w EPG, tzn. EPG jest wyświetlone na tle oglądanej audycji).

2. Możliwość zaplanowania następnej audycji w aplikacji Pilot (należy nacisnąć przycisk REC).

3. Przeniesienie ręcznego programowania z tradycyjnego miejsca MENU-1 do aplikacji MOJE NAGRANIA - ZAPLANUJ NOWE.

4. Przeniesienie parametrów nagrywania (skoki, marginesy oraz zajętość dysku) do aplikacji MOJE NAGRANIA - USTAWIENIA.

5. Wprowadzenie ekranów pomocy.

6. Wyświetlanie liczby ukrytych nagrań, które pojawiają sie na liście po wpisaniu kodu pin (dotyczy CYFRA+ VOD, HBO DIGITAL, MOJE NAGRANIA).

7. Możliwość szybkiego przesuwania się po odtwarzanym nagraniu (należy nacisnąć pauzę, a następnie nawigować strzałkami W PRAWO, W LEWO).

8. Zamiana funkcji tunerów satelitarnych w przypadku instalacji TWIN. Teraz pierwszy tuner zawsze jest wykorzystywany do oglądania, a drugi do nagrywania.

9. Wyświetlacz alfanumeryczny (VFD, 16 znaków).

10. W trybie standby wyświetlacz wygaszony - brak zegarka (patrz punkt 11). Świeci sie jedynie czerwona dioda LED.

11. Jeśli w trybie standby dekoder coś nagrywa (CYFRA+ VOD, HBO Digital lub nagranie użytkowanika), to dioda LED zmienia kolor na niebieski, a wyświetlacz pokazuje czas.

 

Oprogramowanie wciąż wymaga dopracowania. Ale sam numer wersji oprogramowania ("RC1") sugeruje, że wkrótce doczekamy się kolejnego wydania.

 

saliwan12:

Wybór dnia tygodnia w aplikacji EPG (PROGRAM), to nie nowość, ta funkcjonalność jest we wszystkich mediasatach, poczynając od najstarszego Pioneera BCT1330, czyli od XII 1998r. Program na 7 dni tak samo, jest odkąd sięgnę pamięcią (mówię znowu tylko mediasatach, bo stare Philipsy i Strongi czytają inne dane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogą uczynić osoby które miały dekoder PVR HD lecz zwyczajnie uległ uszkodzeniu ? Ja mam taki przypadek, oddałem tuner do autoryzowanego centrum cyfry , potwierdzono usterkę (brak odbioru większości programów), lecz w zamian już nie dostałem HD tylko prostego Pace SD. Usłyszałem że dekoderów HD nie ma i nie wiadomo kiedy będą, a płacę za pakiet Prestiżowy HD+, HBO DIGITAL i najem dekodera 20 zł. Opłat mi nie zmniejszono. Jestem abonentem nieprzerwanie od 1998 roku z najwyższym pakietem. Brak słów na ocenę zachowania Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego własnie należy skarżyć się UOKiK i Federacji Konsumenta- biora pieniadze za reklamowaną szeroko usługę a przez "rasistowskie" traktowanie starych abo uniemożliwiają osdbiór tego za co sie płaci.

Wygląd ato mniej wiecej tak jak ja obiecał bym im że będę płacił systematycznie co miesiac za ogladany pakiet ale.....

Z powodu tego że nie mam pieniędzy (ale mam w krótce mieć :) ) albo mam tylk oprzeznaczyłem je na inne przyjemności (oni przenaczyli tunery dla innych abo) teraz im nie będę płacił.......... SKANDAL!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogą uczynić osoby które miały dekoder PVR HD lecz zwyczajnie uległ uszkodzeniu ?

 

Miałem tak samo (problem zaczął się na początku października), czekałem cierpliwie na nowy przez około 2 miesiące :evil: Kiedy już moja cierpliwość się skończyła, zadzwoniłem na infolinię i powiedziałem im co o tym myślę. Konsultant polecił mi ponowną wizytę w "punkcie" i wypisanie pisma "indywidualnej wymiany sprzętu" (każdy punkt taki druk posiada). Po 2 dniach dostałem dekoder (niestety stary model PVR :( , ale dostałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że w między czasie prowadziłem małą wojnę mailową z Cyfrą+ w związku z brakiem współpracy pilota z dekoderem (TV plazma LG). Po wymianie około 10 maili dostałem na piśmie zgodę na bezpłatną wymianę mojego PVR na nowy model. Stąd miałem nadzieję, że już mi przyślą tego nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że w między czasie prowadziłem małą wojnę mailową z Cyfrą+ w związku z brakiem współpracy pilota z dekoderem (TV plazma LG).....

 

Myślałem ze problem dotyczy tylko plazm Panasonica a okazuje sie ze LG również.

 

Te zmiany które wypisał @Specjalista możne przy odrobinie chęci zaaplikować w starych tunerach.Kwestia tylko czy Cyfra dokona takich zmian w oprogramowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...