Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jutro dostawa nowych PVR :brawo:

 

Informujemy, że na satelicie dostępna jest nowa wersja oprogramowania do

dekoderów Pace HDS7241/91 (Pace HD PVR). Nowe oprogramowanie wprowadza

nową szatę graficzną do aplikacji Pilot, Program, Lista programów i Biblioteka (w tym

CYFRA+ VOD, HBO Digital i Moje nagrania).

 

Aby załadować nowe oprogramowanie należy:

1. Upewnić się, że kabel satelitarny jest podłączony do wejścia oznaczonego

WEJ. SAT 1.

2. Włączyć dekoder. Pojawi się komunikat z informacją o dostępnej aktualizacji.

3. Wcisnąć OK - dekoder rozpocznie aktualizację. Podczas aktualizacji miga

czerwona dioda na przycisku standby. Aktualizacja trwa ok. 3 min.

4. Po aktualizacji dekoder włączy się ponownie.

Dekoder, po załadowaniu poprawki wyświetla w menu WERSJA PROGRAMOWANIA

nr 123/RC 1 (MENU-7-2).

Uwaga! W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od sieci energetycznej

i anteny.

 

:mrgreen:

 

Sprawdzał już ktoś to oprogramowanie? Rzeczywiscie jest dostepne i wprowadza te zmiany? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas punkcie już są, troche się bawiłem. menu takie samo jak w poprzednich pvr, podswietlenie programu na zielono, troche przezroczyste. ale bardzo szybko sie uruchamia dekoder. karte się z boku wkłada. ogólnie ładnie sie prezentuje.

 

przy pierwszym włączeniu odrazu jest komunikat do aktualizacji, trwa pare minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas punkcie już są, troche się bawiłem. menu takie samo jak w poprzednich pvr, podswietlenie programu na zielono, troche przezroczyste. ale bardzo szybko sie uruchamia dekoder. karte się z boku wkłada. ogólnie ładnie sie prezentuje.

 

przy pierwszym włączeniu odrazu jest komunikat do aktualizacji, trwa pare minut.

 

Frantic jak możesz to wrzuć kilka zdjęć jak on w rzeczywistości wygląda, wygląd menu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe że ten dekoder nie jest jeszcze uwzględniony w promocjach na stronie Cyfry.

Był uwzględniony już 02.grudnia,właśnie o promocję którą wtedy dostałem w Vobis spisałem umowę.Dowiedziałem się też że będę mógł wybrać dekoder.Ale dziś dzwoniłem do jednego z punktów dystrybucyjnych w Sosnowcu i dowiedziałem się że nowe dekodery będą dostępne tylko dla tych którzy zawrą nowe umowy po pokazaniu się tych dekoderów.Coś mi się zdaje że ktoś chce nas znowu zrobić w jeszcze większą szkapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo podpisywać umowy ,brac małego Pacea i brać PVR " w oczekiwaniu", wtedy dadzą ci 500Gb za 10zł, jesli wzieleś juz PVR 250Gb to mozesz wziąc też i ten nowy 500Gb ale niestyety juz za 20zł;).Mam nadzieje ze w poniedziałek w południe wrzuce foteczki nowego PVR;)Ciekawe kto bedzie pierwszy;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z infolinią.Mam dostać Philipsa bo Pace 500GB mi się nie należy.Ale nie wyjaśnili dlaczego.Na tym się nie skończy,będę walczył.Na razie wysłałem meila o wyjaśnienie.Jak odpiszą mogę odpowiedź zamieścić na forum.

Może poradzicie albo wspólnie powalczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś nowego Pace PVR HD w ręce jest superowy taki sam jak na reklamie co leci na Canal+ jest mały karte się wkłada zboku koło karty gniazdo USB drugie gniazdo USB ztyłu tuner jest bardzo ładny z wyglądu leciutki posiada DVB-T ma około 30 do 35 cm długości wysokośc około 10 cm menu nie widziałem bo był niepodpięty można go zobaczyć w C.CH.Zakopianka w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma Component (tak jak poprzedni PVR) 8)

 

Posiada wyjścia HDMI, SPDiF Coaxial oraz optyczne, L+R oraz standardowo wejscie antenowe DVB-T

 

Cała grafika jest w kolorze zielonym, PROGRAM (EPG) zupełnie inne niż w dotychczasowym sofcie, biblioteka VOD też całkowicie inna graficznie (moim zdaniem duuuużo fajniejsza)

 

Funkcja PILOT rozwiązana przez wyświetlanie paska na dole ( a nie na górze jak do tej pory ) i rozwija się do góry.

 

Widać że C+ będzie szło w stronę nowszych wersji aplikacji MH 8)

 

Mam go już w domu i używam :jupi:

 

Praktycznie nie grzeje się mimo iż chodzi już kilkanaście godzin non-stop :-)

 

 

Czy ktoś może podać czy nowy dekoder ma wyjście komponent (Y-Cr-Cb)?

Mógł by ktoś wrzucić zdjęcie tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...