Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:brawo::brawo::brawo::brawo: w POZNANIU moge zamowic dekoder po 15 grudnia dzis oddawalem PVRa i kolo w sumie mi odradzal zeby go brac bo soft jest NA szybko zrobiony z mega bledami ...

wiec beda problemy od poczatku !! :(

 

ale po dekoder sie zapisalem :D

skąd może wiedzieć jaki ma soft i jak działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak bedzie wygladać wspłpraca tego tunka z Spilitterami ?

 

Czy może sa już jakieś informacjie dotyczace tego , bo nie wiem czy majac już cyfra i Tunek SD a czekam na te PVR brac Philipsa czy tą Nowość ;P . Ponieważ chce podlaczyć go pod spilitter Clone + ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w postach wyżej jakiekolwiek informacje? nie wiemy nawet jak będzie dokładnie wyglądał bo po filmi nie da się kompletnie ocenić i po ulotce też, a Ty się pytasz czy będzie działał. Jak nie to będzie kwestia dni, może tygodni i zacznie działać jak zaktualizujesz czy coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo::brawo::brawo::brawo: w POZNANIU moge zamowic dekoder po 15 grudnia dzis oddawalem PVRa i kolo w sumie mi odradzal zeby go brac bo soft jest NA szybko zrobiony z mega bledami ...

wiec beda problemy od poczatku !! :(

 

ale po dekoder sie zapisalem :D

skąd może wiedzieć jaki ma soft i jak działa?

Może dostał jakiś "przeciek", a tak poza tym wystarczy chwilę się zastanowić żeby dojść do podobnych wniosków. Ja np pisałem o tym już jakiś czas temu tutaj:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?p=279312#p279312

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety w zapytaniu o możliwość dzierżawy Pace HD PVR 500 GB zamiast philipsa pvr hd otrzymałem taką odpowiedź od konsultanta

 

Szanowna Pani, odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zniżka na najem dekoder obowiązuje w przypadku wydzierżawienia terminalu HD PVR Philips DSR 7201/91. W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt. Z poważaniem,......Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko jestem ciekaw czy ten nowy tuner będzie współpracował ze splitterem ? Jeśli tak i będzie za 0zł to biorę tą promocję a jak nie to przechodzę do N i tyle.

 

jeżeli ze względu na sprzęt wybierasz inną platformę to gratuluję, ja dla mnie oferta w N jest uboga i jakby meli nie wiem jak lepszy sprzęt od cyfry to bym do nich nie przeszedł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata mialem N-kę i z tym ze oferta jest uboga to bym nie przesadzał to wszystko zależy od tego kto czego oczekuje i jakich programów

 

ale nie o tym chcialem napisac :)

dzowniłem w zeszlym tygodniu do dystybutora Cyfry i dostałęm informacje iż nowe dekodery dotra do nich 7 czyli dzisiaj, wiec dzwonie dzisiaj i mila Pani poinformowala mnie iz to prawda ze Cyfra juz posiada nowe dekodery ... ale do Lodzi dotra dopiero po 15 grudnia... troche mnie zalamala, umowe podpisalem 10 listopada wiec juz miesiac czekam na wymiane... takie zycie

 

 

rozmawialem przed chwila z centrum dystrybucyjnym w Łodzi i dowiedzialem sie ze lepiej nie nastawiac sie na to ze tak szybko po 15 grudnia beda dostepne nowe dekodery, jak mi powiedzial na ich zapytania do centrali o dekodery odpowiedz brzmi ani widu ani slychu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj przeszedłem do dystrybutora i zapytałem się właśnie o ten nowy dekoderek. Powiedział mi, że coś tam rozmawiał o nim z jakimś dyrektorem regionalnym i ten mu cos powiedział, jakoby ten dekoder miał mieć znów gry. Choć nie jest pewne czy w już pierwszym oprogramowaniu. Moim zdaniem jezeli tak by rzeczywiscie było to byłby to wspaniały ruch Cyfry. Nie wiem dlaczego oni w nowych tunkach zrezygnowali z gier. :brawo::brawo::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gry czy nie gry, grunt żeby działał szybko i włączał się nie tak długo jak poprzednik...

 

 

co do ceny to masz na ulotce kolego, 10 zl...tak zamo jak philips.. a kiedy będzie?? 10-15 w jednym punkcie mówią, styczeń w innym..nie wiadomo, ja myślę że jak już ktoś na forum się pojawi z takowym tunerkiem to można wtedy się dopytywać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu nie gra... skoro pracowali nad nowym softem to jakim cudem jest z mediasata... może to jakieś przejściowe ? Szczerze jeśli tego nie zmienią to będę trochę zawiedziony. Rozumiem że ma szybko chodzić itd. Jednak jakaś prezencja musi być, a menu z kwadratami już się przejadło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...