Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisze Piter1289 będzie w nim ten sam soft co mamy obecnie w PVR-ach. Czyli to samo co jest, tylko w ładniejszym opakowaniu, powiedziałbym takim Świątecznym. Szkoda tylko że nie wypuścili go na Mikołaja :D

Pozdrawiam oczekujących na nowe cudo C+ :lol2:. Napewno tunerek super wygląda a chodził ( działał ) będzie po staremu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był ostrożny z tym oczekiwaniem na nowy dekoder HD. Tak jak z każdą nowością (a u Cyfry szczególnie) tak i w tym wypadku niemal pewne są liczne problemy z działaniem, oprogramowaniem itp.

Zdecydowanie lepiej przeczekać kilka miesięcy, niech się inni trochę pomęczą na starcie a sprzęt i soft się dotrze w działaniu.

No chyba, że ktoś lubi eksperymentować na własnym organizmie... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może HBO digital będziesz miał aktywne od momentu gdy otrzymasz PVRa. Musisz dowiedzieć się na infolinii, poza tym jakość filmów w tej opcji jest moim skromnym zdaniem beznadziejna. W ogóle coś z tym HBO sie dzieje, ta ich oferta filmowa jest niezbyt ciekawa, a HD nie przypomina HD... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu jest takie jak w Mediasatach, ale grafika ekranowa i zarządzanie dyskiem (Moje nagrania, VOD) wygląda inaczej.

Piter1289 grafika ekranowa czyli ta, która pokazuje się po przełączeniu programu tak ?

 

Tak. W tym dek. paski informacyjne są zielono-niebieske. Chociaż nie wiem, czy to co widziałem to finalna wersja oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro dostawa nowych PVR :brawo:

 

Informujemy, że na satelicie dostępna jest nowa wersja oprogramowania do

dekoderów Pace HDS7241/91 (Pace HD PVR). Nowe oprogramowanie wprowadza

nową szatę graficzną do aplikacji Pilot, Program, Lista programów i Biblioteka (w tym

CYFRA+ VOD, HBO Digital i Moje nagrania).

 

Aby załadować nowe oprogramowanie należy:

1. Upewnić się, że kabel satelitarny jest podłączony do wejścia oznaczonego

WEJ. SAT 1.

2. Włączyć dekoder. Pojawi się komunikat z informacją o dostępnej aktualizacji.

3. Wcisnąć OK - dekoder rozpocznie aktualizację. Podczas aktualizacji miga

czerwona dioda na przycisku standby. Aktualizacja trwa ok. 3 min.

4. Po aktualizacji dekoder włączy się ponownie.

Dekoder, po załadowaniu poprawki wyświetla w menu WERSJA PROGRAMOWANIA

nr 123/RC 1 (MENU-7-2).

Uwaga! W czasie aktualizacji nie należy odłączać dekodera od sieci energetycznej

i anteny.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi taką rzecz, pewnie macie lepszą wiedzę niż ja.

Czy jeśli te nowe dekodery będą w końcu dostępne, radzicie czekać do samych świąt czy brać tą promocję (świąteczne doładowanie)?

Byłbym zainteresowany pakietem komfortowym, przy umowie na 13 m-cy.

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...