Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj go dostałem:D !Na razie go testuję więc za dużo nie napiszę ale pierwsze wrażenia są dobre. Wygląd bardzo ładny , solidnie wykonany (made in Hungary).Trochę długo się włącza - ok.32 sekund.Tył:HDMI , jedno EURO na TV ,wyjście optyczne i zwykłe dla dźwięku ,port USB i gniazdo internetowe , wejścia do sat i tv naziemnej.Brak wyjścia COMPONENT (może ze względu na małe rozmiary tunera).W trybie czuwania brak zegara a wejście na kartę z prawego boku (cała się chowa) obok drugiego USB.To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak znajdę kabel od telefonu do kompa to wrzucę :-)

 

Zgodnie z oficjalnym mailem który otrzymałem wczoraj nie ma możliwości wymiany na PACE PVR

 

"UWAGA!!!!!! NOWY DEKODER PVR PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DO NOWYCH KONTRAKTÓW "

 

I wcale się nie dziwię bo by nagle 100 tys. abonentów ustawiło się po wymiany dekoderów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę kabel od telefonu do kompa to wrzucę :-)

Zgodnie z oficjalnym mailem który otrzymałem wczoraj nie ma możliwości wymiany na PACE PVR

"UWAGA!!!!!! NOWY DEKODER PVR PRZEZNACZONY JEST WYŁĄCZNIE DO NOWYCH KONTRAKTÓW "

I wcale się nie dziwię bo by nagle 100 tys. abonentów ustawiło się po wymiany dekoderów 8)

 

zapewne dotyczy to też osób, które przedłużyły umowę telefonicznie i zdecydowały się na PVR'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do Cyfry+ i pytałem czy mogę wymienić starego PVRa na Nowego Pace PVR HD 500 GB i pan mnie poinformował narazie niema takiej możliwości może będzie to możliwe w przyszłym roku te co są to tylko dla nowych abonentów..Więc trzeba czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm mnie takze poinformowali ze jak dotra nowe dekodery do poznania to bede mogl wymiec FILA na PACE 500GB

 

wiec chyba nie ma reguly na to jak narazie albo to tylko ZWYKLE gadanie typu zatkaj morde

 

 

sie okaze co i jak no i wogole czy warto sie przesiadac z czegos co moze TYLKO wygladac wizualnie dobrze na ZEWNATRZ a w srodku dostaniemy ten sam soft noo moze ciut odswiezony ...

 

 

czas leczy CIEKAWOSC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak napisałem wczesniej, nie wolno nam wydawać do odwołania nowych PVR abonentom (dostaliśmy to oficjalnie na piśmie z dyrekcji) , tylko do nowych umów, i to jest dla nas wiążące, koniec i kropka 8)

 

Jak poprzednik napisał, zapraszam w styczniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wczesniej, nie wolno nam wydawać do odwołania nowych PVR abonentom (dostaliśmy to oficjalnie na piśmie z dyrekcji) , tylko do nowych umów, i to jest dla nas wiążące, koniec i kropka 8)

 

Jak poprzednik napisał, zapraszam w styczniu :D

 

 

Witam. Czyli Cyfra złamie podpisaną z każdym klientem umowę i każdy może rozwiązać umowę z winy Cyfry+ ponieważ uniemożliwia ona abonentowi z wywiązywania się z umowy jaką zawarł. Cyfra+ nie zastrzegła sobie tego w umowie.Jest to stwierdzenie prawnika z którym rozmawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. czas wymiany do 31.03.10

 

 

Wiem że czas wymiany jest do 31.03.2010 ale nie zmienia to faktu iż będzie to świadome utrudnianie abonentowi wywiązywanie się z umowy.

Uważam że Cyfra+ za rozwiązanie jakie stosuję w promocji listopadowej powinna zostać ukarana przez UOkIK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy to nowe cudo oprócz znanych różnic (wygląd, grafika, hardware) potrafi coś więcej od swojego poprzednika? Może youtube, radio internetowe, przeglądarka internetowa itp. Pytam, gdyż jako usem DM800 zastanawiam się, czy do czegoś może mi się przydać (VOD mnie nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...