Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie kreca z tym dekoderem czekam juz miesiac na wymian z SD na HD. jak dzownilem na infolinie to mi facet powiedzial ze to moze i do marca przyszlego roku potrwac zanim wymienia bo tak podobno jest w regulaminie, ale kiedy dzis zadzwonilem do dystrybutora to dowiedzialem sie ze w poniedzialek powinny byc pierwsze dostawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że będzie nowy PVR 500GB, ciekawe czy będą mi robili problem z zamianą starego pvr'a na ten nowy :?:

 

edit1: dzwoniłem do siebie do APS, babeczka powiedziała że najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu będą mieli pare i że mi odłoży jeden bo z wymianą nie będzie problemu :jupi:

 

wymienia tzn? masz promocje listopadowa i nie dostales pvr hd? czy masz PVR i wymieni ci na tego 500 GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mars89: mam od lipca br. cyferke i obecnie korzystam z philipsa pvr 250GB, jeżeli będzie dostępny ten pace pvr 500GB to bez problemu mi wymienią na ten nowy, na początku mialem przez jakiś czas phila HD bez dysku, wg tego co mi powiedzieli kiedys na infolinii w mojej umowie nie ma zapisu, który zabrania na takie wymiany sprzętu, kwestia dostępności i tyle, ja liczę że w końcu będzie to dobrze działało z plazmą Panasonica (pilot) i zrobią jakieś ludzkie oprogramowanie a nie taki przedpotowy szajs jak to Rivam wcześniej trafnie napisał; który szczęściarz będzie miał pierwszy to proszę o szczegółową relacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis mialem przez chwile duza zagadke odnosnie karty do splitera ktora nie chciala sie zmiescic. W HF8900 jest wkładana do gory zlaczem do kabla telefonicznego no i sie nie miesci. Weszla dopiero jak lekko wygiąłem karte. Cale szczescie dziala.

Ciekawe kiedy pojawi sie ten nowy wynalazek cyfry u dystrybutorów? W zwiazku z zakupem wlasnego dekodera nie zamierzam wiecej korzystac z dekoderow cyfry w dodatku ze trzeba placic za wynajem. Jutro lub pojutrze ide oddac PVR HD do APSu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam akurat zarówno kartę typu łamanego (AVR Maxx) jak i zwykłą które mogę użyć przy tym dekoderze, mam nadzieje że któraś z nich podpasuje ;]

 

Coś czuję że Cyfra+ znów nas uraczy dobrze znaną czarno-czerwoną grafiką ekranową ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznie myśląc będzie to wyglądało tak:

Nowe dekodery trafią najpierw do dystrybutorów żeby kontynuować sprzedaż i nie odsyłać potencjalnych klientów z kwitkiem.

Teraz wymienią osoby kupujące u dystrybutorów żeby nie stracić klienta. Być może wróci kiedyś albo poleci innym.

Następnie będą mogli wymienić te osoby, które brały promocje przed świętami i muszą to zrobić ze względu na możliwość wypowiedzenia umów za niedotrzymanie OWU.

Potem dopiero osoby kupujące z infolinii, bo każdy punkt sprzedaży najpierw zatroszczy się o swoich klientów a dopiero potem odesłanym z cyfry

A dopiero na końcu wymienią tym co chcą a będą ku temu warunki i sprzęt.

 

Jak wszystko w Polsce można załatwić też poza kolejnością w ramach szeroko rozumianej "po znajomości" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przed swiętami pisze do PAna Prezesa Cyfry plus list z informacją ze czuje sie oszukany przez Pana na ich FIRMOWJEJ INFOLINII (co może sam sprawdzić bo przecież wszytko nagrywają) i mam nadzieję ze on również jest tak oszukiwany przez innych usługodawców czego mu oczywiście szczerze rzyczę :) oczywiście do Listu dołaczę wypowiedzenie umowy z powodu niedotrzymania waarunków przez jedna ze stron, a warunkiem tym będzie dostarczenie dakodera HD PVR z dyskiem - który zaoferował mi pracownik JEGO firmy w terminie do 14 dni od daty podpisania umowy w trakcie rozmowie telefonicznej ( która oczywiście jest nagrana)....... Niestety bedę nielicznym wyjatkiem i niewiele to zmieni :):(

 

To życzę powodzenia. No chyba że masz informację o 14 dniach w aneksie do umowy. Z tego co wiem, na umowach podawany jest termin do 31 marca. Liczy się to, co podpisałeś. Najwyżej konsultant z którym gadałeś dostanie ochrzan. Darując fakt, że pan prezes nigdy Twojego pisma nie przeczyta...

 

Co do dekodera i softu. Nie mam pojęcia, jaki soft tam wsadzą, ale te "nowe" dostały nowy soft, więc może się pokuszą o coś nowego w tych PVR. Swoją drogą nieźle bym się wkurzył, gdybym musiał miesiąc czekać na PVR a dzień później do sprzedaży by weszły nowe.

 

Dzwoniłem właśnie do Alfa-Sat w Warszawie na Radzymińskiej. Pani umiała o dek. powiedzieć tylko tyle, że będzie dostępny w połowie miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...