Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słucham każdej muzyki.Wybór zależy, gdzie i z kim słucham,oraz od mojego nastroju.Nawet sięgam po muzykę alternatywną Bibloteka mojej muzyki jest ogromna.Są utwory do których chętnie wracam,ale i takie które mi nie odpowiadją ( omijam je z daleka) Marikę - Patataj,raz przesłuchałem i to wystarczyło,aby ją odstawić.Nie czuję tej muzy.! Bez wyrazu i bardzo jałowa. Nie jestem krytykiem muzycznym i to jest tylko moja prywatna opinia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, djclassic napisał(a):

Wyjaśnijmy sobie jedno. Muzyką interesuje się od czasów gdy Ty pewnie na samochód jeszcze mówiłeś "brum brum".

Ponownie się mylisz. Jeżeli zgadza się rok urodzenia podany w Twoim profilu, to dzieli nas tylko 9 lat, a więc prawie na pewno nie mówiłem na samochód "brum, brum"😁 . A Ty jeszcze nie interesowałeś się zapewne muzyką.

 

 

Cytat

Oczywiście że jestem ograniczony muzycznie, może bardziej wybredny niż ograniczony

I w końcu się w czymś zgadzamy. Ograniczony muzycznie, hermetyczny, który nie wychodzi poza ramy, poza swoją własną strefę komfortu, to idealnie Cię określa.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

I w końcu się w czymś zgadzamy. Ograniczony muzycznie, hermetyczny, który nie wychodzi poza ramy, poza swoją własną strefę komfortu, to idealnie Cię określa.

Ale ja nigdy nie ukrywałem tego, że jestem wybredny jeśli chodzi o muzykę. Więc nic nowego.:smile:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2022 o 14:47, BiL napisał(a):

Dla mnie jest ważna tylko i wyłącznie rytmiczna muzyka, którą nazywasz papką dla mas.

Ja lubię rytmiczny hip-hop i r&b oraz no, dancehallową muzykę, ale znajduję czas na wolniejsze piosenki r&b i poważniejsze/smutniejsze rapowe piosenki. I owszem, słuchałam komercyjnych raperów i wokalistów, ale też niekiedy mniej znane piosenki, a nie te tylko najpopularniejsze. Nie słucham muzyki dance z RMF-u, czy popu polskiego. Nawet polskiego hip-hopu nie słucham.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 mnie wnerwia Alright, jak i całe To Pimp A Butterfly od pana Lamara. 

 

I oto moje najbardziej wnerwiające piosenki i najgorsze:
Ciara ft. Ludacris - Ride - Jedynie teledysk jest dobry, z bardzo dobrą choreografią. Poza tym piosenka ma irytujący beat i trochę niepotrzebny featuring Ludacrisa. Tak samo jak Baby Justina Biebera.
Kendrick Lamar - cały album To Pimp A Butterfly - Good Kid, M.a.a.D City lepsze od tego.
Black Eyed Peas ft. Anitta & El Alfa - SIMPLY THE BEST - BEP, idziecie dalej na Latynosów? Ta piosenka jest trochę za słaba na Anittę. Patience z A$APami i Lobby z Missy Elliott są lepsze. Już lepiej wrócić z JT.

The Game - The Black Slim Shady - próujesz zdissować Eminema jak w 2003 r., Game?
 
 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oto moja antylista pseudoprzebojów ostatnich miesięcy:

 

Maneskin - The Loneliest

Nie podoba mi się ta rockowa ballada - wolę "Supermodela".

 

sanah - Nic dwa razy (W. Szymborska)

Rozczarowanie, dziewczyna coraz bardziej idzie w komercję. Już wolę wersję Maanamu, którą umieściłem w wątku z piosenkami, które są warte uwagi.

 

Alok, Sigala oraz Ellie Goulding - All By Myself

Ja akurat nie mogę się przekonać do melodii z piosenki "Enjoy The Silence" zespołu Depeche Mode.

 

Rosa Linn - Snap

Mimo, że jest po radiowej rotacji, to i tak jest denerwująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne najgorsze piosenki z rapu, EDM i R&B.
Pharell Williams feat. Travis Scott - Down In Atlanta: - W latach 2000-nych Pharell miał wiele świetnych beatów (The Neptunes, N.E.R.D., wielorakie produkcje z gwiazdami popu, R&B i hip-hopu). Nowa piosenka z beatem Pharella i rapem Travisa nie brzmi jak Pharell/Neptunes. Co się z Pharellem stało?
Kendrick Lamar - Die Hard: - Brzmi bardziej jak Afrobeat niż hip-hop. Kendrick, idziesz w komerchę
Joel Corry i Tom Grennan - Lionheart (Fearless): Jak to leci wszędzie na brytyjskich i na polskich stacjach radiowych, to da się obrzydzić tym refrenem z Grennanem krzyczącym, że "nie ma strachu"

Central Cee - LET GO: Central, nie bądź Tionem Waynem, który przerabia stary kawałek pop/hip-hop/R&B i robi z tego hip-hop/drill.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria Zawiałow, Sokół, Michał Kush - Laura

Bardzo mi przykro, ale nie mogę znieść w jednej piosence Sokoła, który bardziej pasuje do hip-hopu niż alternatywnych smętów.

 

Nie lubię też solowych piosenek Artura Rojka. Jak już Artur Rojek to tylko z zespołu Myslovitz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2023 o 19:24, BiL napisał(a):

QMPLE feat. Kombii - POKOLENIE ale to QMPLE

Słaba i nieudolna przeróbka hitu z 2004 roku.

Najważniejsze to użycie sampla. Smolasty użył sampla "Urke" dobrze w mojej opinii.  Odejdź od Eski, RMF-u czy MAXXa. Express to praktycznie to samo +disco polo.

Teraz najgorsze piosenki w mojej opinii:
Eminem feat. Snoop Dogg - From The D 2 To The LBC - Problem jest jeden - Slim ciągle szybko rapuje od Kamikaze. Fajnie, że Snoop też szybciej rapuje niż zazwyczaj, ale trochę nudnawa jak słyszysz ciągle przyspieszającego Snoop Dogga i Eminema. Nie jest taka zła - ale trochę za szybka w mojej opinii.

Drake - Hotline Bling (2016) - Certyfikowany Kochanek pomimo świetnego, R&Bkowego singla, mnie wszędzie irytuje to "you used to call me on my cellphone" na internecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becky Hill - Heaven

Tym razem nieudolny cover złotego przeboju z lat 80. Wolę wersję Bryana Adamsa.

 

Drenchill feat. Jorik Burema - Starlight

Straszne, że ten Pan nie potrafi stworzyć czegoś swojego. Całe szczęście nie trwa długo, bo 2 minuty.

W dniu 18.01.2023 o 20:41, NippyToadster napisał(a):

 Express to praktycznie to samo +disco polo.

Piekary to też w praktyce to samo co RMF.

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natrafiłem przerzucając kanały w TV i natrafiłem na Eskę i to cudo, i się przeraziłem. Wersja Eiffel 65 może nie była jakaś górnolotna, ale miała swój klimat. Tutaj niestety go nie ma. Pan Guetta już chyba nie ma pomysłów na nową muzykę i nowe hity do radia, więc bierze się za zapożyczanie od innych.

 

David Guetta & Bebe Rexha - "I'm Good (Blue)"

 

 

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...