Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Irytujące piosenki moim zdaniem (i najgorsze,oczywiście):
Abcdefu od Gayle - kolejny utwór z TikToka, który stał się globalnym hitem. Jest po prostu żałosny i cringowy. Tekst na poziomie ośmioklasistki. Za dużo F-bomb. Ale lepiej posłuchać wersji nicer.
Bryska i jej Odbicie - jest żenujące i słabe, jak na nową artystkę. I to jest nowa Paranoia, którą radia "eremefowe" ciągle puszczają.
Holly Molly i jej Shot a Friend -  Czemu lubimy utwory o tym, że kogoś nigdy nie zastrzeliśmy na przykład. Ten utwór jest bardzo wnerwiający i krwawi uszy to "i never shot my friend".
Jaynes Young - Infinity (szczególnie remix): jak cały czas słyszysz to: "coz ajlowju for infiniti" i na TikToku, i na komerszy, trzeba przełączyć radio na inne. Słaby tekst.
Glass Animals/Iann Dior- Heat Waves. Fajny utwór, ale mocno już mnie irytuje. I sam utwór się pojawił półtorej roku temu w FIFIE 21. Sama piosenka fajna, ale lepsza jest moim zdaniem I Don't Wanna Talk (I Just Wanna Dance). 
Masked Wolf i Bebe Rexha - Sabotage: to w Popliście określone zostało jako "drapieżne". Nienawidzę tego darcia mordy "YOU DO A SABOOTADŻŻŻ!!!". A są o wiele "drapieżniejsze" kawałki,
i What Can I Do od CeBuuLa. Nienawidzę tego utworu i za każdym razem chcę przełączyć na inne radio. 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, NippyToadster napisał:

Irytujące piosenki moim zdaniem (i najgorsze,oczywiście):
Abcdefu od Gayle - kolejny utwór z TikToka, który stał się globalnym hitem. Jest po prostu żałosny i cringowy. Tekst na poziomie ośmioklasistki. Za dużo F-bomb. Ale lepiej posłuchać wersji nicer.
Bryska i jej Odbicie - jest żenujące i słabe, jak na nową artystkę. I to jest nowa Paranoia, którą radia "eremefowe" ciągle puszczają.

A ja bardzo lubię te powyższe utwory. Zwłaszcza nowa Bryska.

Edytowane przez BiL
Literówka.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coldplay x Selena Gomez - Let Somebody Go - myślałem, że będzie coś fajnego. Niestety zawiodłem się :(

Wiktor Dyduła - Dobrze wiesz, że tęsknię - jak słyszę tą piosenkę to zmieniam stację w trybie natychmiastowym.

T.Love, Kasia Sienkiewicz (Kwiat Jabłoni) - Pochodnia - bez przerwy słyszę tą piosenkę, która nigdy mi się nie podobała. Gdzie są starzy dobrzy T.Love?

Igo - Helena - nie podoba mi się taka muzyka.

Zaila feat. Przyłu - Bezsensownie - klon Darii Zawiałow, raper niepotrzebny.

Jaymes Young - Infinity (Pretty Young Remix) - nie podoba mi się taki deep house.

Charli XCX feat. Rina Sawayama - Beg For You - denerwuje mnie kopia "Cry For You" September.

Keanu Silva & Toby Romeo & SACHA - Hopeless Heart - kolejna kopia, tym razem "Children" Roberta Milesa.

Olivia Addams - Never Say Never - słabe to jest, wolę "Are we there?".

 

Co do "abcdefu" to jedynie podkład gitarowy mi się podoba. Cała reszta leży i kwiczy.

Do tego promują nadchodzącą płytę Sanah, która nie będzie tak dobra jak poprzednia.

 

Dorzucę do tego jeszcze:

Rubens - Wszystko ok? - totalna masakra.

Marien - Sama

Imagine Dragons / Jid - Enemy - nie ma w POPliście RMF FM, a dalej grają tą tragedię...

Edytowane przez BiL
Kolejna poprawka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2022 o 11:17, BiL napisał:

Imagine Dragons / Jid - Enemy - nie ma w POPliście RMF FM, a dalej grają tą tragedię...

To nie jest tragedia moim zdaniem. Dla mnie to fajny utwór, ale szczególnie ludzie, który nie oglądali Arcane lub nie grają w League of Legends, mogą być poirytowani. 

I wszędzie on leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sanah i Dawid Podsiadło - Ostatnia nadzieja

Rozczarowanie, dziewczyna coraz bardziej idzie w komercję. Myślę, że ta piosenka się podoba radiowemu słuchaczowi i to mi się niezbyt podoba.

 

Minelli - MMM

Nie dość, że kopia "Rampampam", to jeszcze często puszczają w radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tu moje propozycje:
Męskie Granie Orkiestra 2022 (Krzysiek Zalewski, Bedoes i Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni) - Jest tylko teraz - to brzmi jak Funkowe Granie Orkiestra, a nie Męskie Granie. Dodatkowo śpiewanie wesołe i rap Bedoesa nie mają nic wspólnego z rockiem. W ogóle mało gitary i iście w komercję jeszcze mocniejsze.

Maneskin - SUPERMODEL - nie lubię tej piosenki, tak samo jak Damiano i Maneskina. 

Nathan Dawe/Ella Henderson - 21 Reasons - o wiele lepsze jest Je M'Appelle Benza, szczególnie z miksem mającym Tiona Wayne'a i French Montanę. Ta piosenka poza wokalami ma sampel Destination Calabria. I tyle.

Ava Max - Maybe You're The Problem - generycznie brzmiąca podróba "good 4 u" Oliwki Rodrigo. Szczególnie refren brzmi jak good 4 u.
Sofi Tukker - Summer In New York - Sofi jest dobra, ale kolejny remiks z samplem "Moi.... Lolita..." mnie trochę wnerwia

Grzegorz Hyży - Kochanie to ja! - piosenka jest superdupernudną piosenką o miłości. Ile razy mam słuchać popowych ballad "nie zapomnij o mnie, bo ja chcę cię kochać". Moim zdaniem Hyży się skończył. 
Z starszych:
Timbaland - Apologize (feat. OneRepublic) - ta piosenka mnie ponudziła po 15 latach żywota. Kiedyś była fajna, ale teraz jest bardzo nudna i dla mnie jedna z słabszych z produkcji Timothy'ego w Shock Value.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, NippyToadster napisał:

Tu moje propozycje:

Maneskin - SUPERMODEL - nie lubię tej piosenki, tak samo jak Damiano i Maneskina.

 

Z starszych:
Timbaland - Apologize (feat. OneRepublic) - ta piosenka mnie ponudziła po 15 latach żywota. Kiedyś była fajna, ale teraz jest bardzo nudna i dla mnie jedna z słabszych z produkcji Timothy'ego w Shock Value.
 

 

A ja lubię te powyższe piosenki, zwłaszcza Maneskin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2022 o 22:15, NippyToadster napisał:

Tu moje propozycje:
Męskie Granie Orkiestra 2022 (Krzysiek Zalewski, Bedoes i Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni) - Jest tylko teraz - to brzmi jak Funkowe Granie Orkiestra, a nie Męskie Granie. Dodatkowo śpiewanie wesołe i rap Bedoesa nie mają nic wspólnego z rockiem. W ogóle mało gitary i iście w komercję jeszcze mocniejsze.

 

Ale Męskie Granie już od kilku lat można nazwać Miękkim Graniem. Aby przyciągnąć więcej ludzi na koncerty odeszli od mocniejszego rockowego grania na rzecz indie popu, folk popu i pochodnych. Ogólnie nowy hymn MG brzmi jak dwa utwory w jednym. Cały ten Bedoes totalnie tam nie pasuje. Owszem, tegoroczny utwór wypada nieznacznie lepiej od ubiegłorocznego "I Ciebie Też, Bardzo" (niestety, ale duet Podsiadło i Zawiałow zawiedli po raz drugi; pierwszy raz w "Za Krótki Sen" na trzecim krążki Zawiałow), ale jednak nie jest to do końca to czego bym oczekiwał. Nie rozumiem też ładowania w line-up Sanah na Gdańsk, gdzie artystka 2 tygodnie później gra koncert w Ergo Arenie. Jak dla mnie zmarnowane miejsce w line-upie. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa lista najgorszych piosenek:

- Roxette - Listen To Your Heart. Gdy słyszę tą piosenkę, od razu wyciszam radio/TV albo zmieniam kanał.

- Muniek Staszczyk - Pola. To samo co w przypadku "Listen To Your Heart"

- Oddział Zamknięty - Na to nie ma ceny. Kiedyś była fajna, teraz coraz bardziej za nią nie przepadam, zwłaszcza końcówki nie lubię.

- Agnieszka Adamczewska - Na wszystko przyjdzie czas. Nigdzie nie chcę tej piosenki słyszeć.

- Majestic/Boney M. - Rasputin. Rodzice nie pozwalają mi słuchać tej piosenki, ponieważ kojarzy się z Putinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa lista najgorszych piosenek:

Armin van Buuren & Billen Ted & JC Stewart - Come Around Again

Nowy armin to jakaś masaryczna nijakość.

Dawid Podsiadło - Post

Nie rozumiem, po co promują nowego Podsiadło, przecież to jest jakaś abstrakcja.

Gromee x Antonia - Send Me Your Love

Bardzo słaba piosenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BiL napisał:

Dawid Podsiadło - Post

Nie rozumiem, po co promują nowego Podsiadło, przecież to jest jakaś abstrakcja.

Moim zdaniem POST jest niezłym utworem, ale lepszym niż "W dobrą stronę" czy "Nie ma fal".

I kolejna piosenka, której nie powinno być, a jest: Beyonce - BREAK MY SOUL: Fajnie brzmi i jest dobrej jakości, jak to jest po utworach Beyonce, ale jak się to słyszy po raz setny na BBC Radio 1, 1Xtra, 1Dance i Radio 2, oraz na np. komercyjnym Capitalu i Capitalu Xtra, Kiss FM, czy Heart (na polskich stacjach to dopiero zaczęli grać, pierwszy RMF i RMF MAXXX), to da się znudzić na brytyjskim radiu tym utworem do całości. Jedynie mi w utworze nie popada "you won't break my soul" powtarzane 8 razy w refrenie  i brzmi mdle przy utworze trwającym 4 i pół minuty. Lepiej by było, gdyby Queen Bey dała by utwór jako 3-minutowy niż 4,5 minutowy moim zdaniem.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Sorek21 napisał:

Tekst w ogóle nie zrozumiały i strasznie drazni . Jakby to opisać przenośnią - w muzyce trzeba biec a on po prostu sobie idzie. Mnie to męczy kiedy słyszę jak ten gość się męczy próbując śpiewać. 

A właśnie... dla mnie to niezły utwór, i chociaż brzmi jeszcze trochę jak rap albo trap (sampel "Played A-Live" od Safri Duo robi swoje) , to nadal daleko do Tiona Wayne'a i nowej wersji "In For The Kill", które ma oryginalne wokale w refrenie od oryginalnych twórców (La Roux), tylko nieco przyspieszone. Bo Tion choć umie rapować, i jest takim Kizem w brit-hopie/muzyce grime.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne najgorsze piosenki
Kamrad - I Believe - niezły ma teledysk, ale ten autotune psuje wszystko w tej piosence.
Coolio - Gangsta's Paradise - piosenka ok, ale jest ograna, i nie lubię tak mocno piosenek o "gangstach", i trochę o gettach. Wolę klimaty np. Nasa, Lil Wayne'a, JAYA-Z, Kanye Westa, Outkastu, czy Missy Elliott.
 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NippyToadster napisał:

Coolio - Gangsta's Paradise - piosenka ok, ale jest ograna, i nie lubię tak mocno piosenek o gangstach, i trochę o gettach. Wolę klimaty np. Nasa, Lil Wayne'a, JAYA-Z, Kanye Westa, Outkastu, czy Missy Elliott.

 

 

Gangsta rap w radiu? Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiL napisał:

Gangsta rap w radiu? 

Ten utwór leci już od wielu, wielu lat (od ponad 25 lat). 

I w ogóle nie lubię rapu z Comptonu, poza Kendrickiem Lamarem i The Game. Wolę rap z Wschodniego Wybrzeża (Nowy Jork), a szczególnie z Południa (Atlanta, Houston, Menphis na przykład).

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...