Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ty się zastanów, bo widać, że żyjesz w swojej bańce przez co zatraciłeś kontakt z rzeczywistością.  Mówienie, a raczej pisanie komuś prawdy, nie jest formą hejtu, tym bardziej, że rozmowa odbywa się w sposób kulturalny, bez obrażania.  Poza tym, twoje argumenty są na zasadzie - "lubię dance, więc mam duże pojęcie o muzyce". To, że lubisz jakiś gatunek muzyczny, nie czyni z ciebie jeszcze eksperta, ani znawcy, ani tym bardziej nie świadczy o tym, że masz pojęcie o muzyce. Wiele osób tutaj na forum pisze ci, że nie masz bladego pojęcia o muzyce, więc nie jest to przypadek. Ty po prostu masz problem z zaakceptowaniem prawdy o sobie i tyle w temacie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BiL napisał(a):

Zastanów się co piszesz, bo zachowujesz się jak typowy hejter z Internetu.

Jedyna osoba, która zachowuje się jak typowy hejter z internetu w tym temacie to ty i im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie. Serio, wszyscy czytający to forum w zakresie tematów muzycznych wiedzą już, jaki masz gust muzyczny, nie musisz tego na każdym kroku podkreślać. Ludzie mają różne gusta i albo to zrozumiesz i uszanujesz, albo całe życie będziesz pisać takie posty jak te powyżej, jak widzisz po reakcji innych użytkowników nie są odbierane dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duże pojęcie o muzyce i wiem co piszę. Mam YouTube Music. Zapraszam do moich postów to zobaczycie, że mam coś ciekawego do powiedzenia i nie pisze głupot. 
Czytam Twoje posty i z każdym kolejnym upewniam się, że nie masz pojęcia o muzyce.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, BiL napisał(a):

Jakby każda możliwa stacja radiowa grała pseudo alternatywne smęcizny to bym wyrzucił wszystkie radioodbiorniki za okno - najlepiej z 39 piętra.

Skoro chcą grać, to chcą. Są popularni - są. Mi się mi nawet tego dobrze słucha. Choć znad dużą znajomość angielskiego wolę te anglojęzyczne kawałki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duże pojęcie o muzyce. Lubię muzykę dance, house, trance, pop oraz rock. Nie lubię muzyki jazz, metal, alternatywa oraz disco polo. Umieszczam w dziale nowości oraz piosenek wartych uwagi głównie to co mi wpadnie w ucho. Słucham płyt CD oraz YouTube Music. Czasem dopiszę informację na temat nowości muzycznej. Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiL, daj już spokój. Na siłę próbujesz coś udowodnić przed całym światem chyba, co nie ma miejsca. Tobie się po prostu wydaje, że masz duże pojęcie o muzyce, bo słuchasz kilku gatunków muzyki. Jednak patrząc na to, co tutaj wypisujesz od dłuższego czasu, to ani razu nie wykazałeś, abyś posiadał jakąkolwiek wiedzę na temat muzyki. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big Sean - Precsion - kolejne luźne robienie na ostatnio zyskanym w popularności hicie, a dokładnie sampluje Poppin' My Collar od Three 6 Mafia, które samo sampluje Theme Of The Mack z 1973 r. Tutaj to po prostu próba comebacku Big Seana, i trochę nieudana. A Poppin' My Collar (zarówno oryginał jak i remix z Project Patem) to klasyk późniejszej Three 6 Mafii, a Sean go niszczy. 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kamrad - So Good - dziwne, że nasze stacje ominęły " I hope you will end up (with me)", a grają pozywtywniejszy "So Good". Wybierają to z jednego powodu. Żeby cię irytować "it feels so good" kilka razy dziennie, jak w piosence. Prosta i przyjemna piosenka, i nie kiczowata. Ale przy głosie Kamrada się nie da tego słuchać.
Doja Cat feat. Teezo Touchdown - MASC - failed attempt Dojy na Scarletowe Kiss Me More czy Streets. Samo Agora Hills jest bardziej ciekawe, a nawet featuring Teezo tego nie ratuje w piosence. Sam teledysk - to typowe r&b-kowa pustość w teledysku, ale trochę lekko wieje nudą i czarnością.
PinkPantheress feat. Central Cee - Nice to meet you - Nie lubię Centrala Cee i jego głosu, a poza ciekawym, inspirowanym popem i r&b lat 2000. teledyskiem, jest trochę irytujący przez pitchowany głos Pantheress. 

David Guetta feat. OneRepublic - I Don't Wanna Wait - Guetta i kolejna ekspada z znanymi dla wszystkich samplami. Tym razem sampluje przebój Dragostea Bin Tei od O-Zone (samplowany w wielu piosenkach, np. Live Your Life T.I.'a). Nawet pomoc Ryana Teddera, który chyba śpiewa najbardziej proste zwrotki popowe, nie dodaje niczego do piosenki. Lepiej weźcie iPady i słuchajcie klasyka od T.I.'a lub znajdźcie gościa śpiewającego Numa Numa.
 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...