Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BiL napisał(a):

Wyjdź do ludzi? A z kim mam iść? Bo z takim typem słuchającym komercji z RMF FM to wstyd się pokazać.

Jak masz takie podejście, to nigdy nikogo nie poznasz, nie nawiążesz żadnych relacji. Będziesz bardzo samotnym człowiekiem, a jedynym twoim oknem na świat będzie Internet i tutaj będziesz wylewać swoje żale i frustracje, co już zresztą robisz. Poza tym, nikt też na czole nie ma napisane jakiej muzyki słucha.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ty non stop krytykujesz innych wykonawców, że "[beep]", że "koszmarek".  Z twoich postów wychodzi pycha i bycie jakimś lepszym, bo słuchasz pseudo alternatywnych twórców. Sam nie masz szacunku do innych muzyków i słuchaczy tych wykonawców. Pewnie jesteś jednym z tych, co twierdzą że "prawdziwa" muzyka musi mieć żywe instrumenty, a ta tworzona na komputerze to [beep] dla [beep].

Edytowane przez Ratter
Rozszerzenie komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter, chyba mylisz mnie z użytkownikiem  @BiL , który co chwilę tutaj coś umieszcza z utworów i komentuje krytycznie. Jednocześnie nie uważam, aby pisanie o tym, że ktoś wydał w mojej ocenie kiepskiego singla było objawem braku szacunku dla danego muzyka. Od tego również zresztą jest ten dział i każdy może wyrazić to co uważa o danym utworze, tak jak ktoś inny może napisać, że mu się podoba itd. Nigdy też nie napisałem, że czuje się w jakiś sposób lepszy, bo słucham takich czy innych utworów/artystów, a inni są gorsi, bo słuchają hip-hopu, trapu, techno czy jeszcze czegoś innego. To już jest twoja mocna nadinterpretacja. Zarzucasz mi coś, gdzie sam wczoraj w sposób bardzo wulgarny odniosłeś się do twórczości Kaminskiego i odbiorców jego muzyki (a sam prawisz tutaj morały o braku szacunku dla muzyki innych i ich odbiorców). Twój post zresztą wylądował w koszu --->

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter, pokaż mi post, w którym w sposób wulgarny obraziłem słuchaczy/twórców muzyki elektronicznej?

 

P.S.: jakbyś czytał dokładnie moje posty, to byś wiedział, że ja również słucham muzyki elektronicznej. Nie ograniczam się do jednego gatunku muzyki. Nie wiem czy Kiasmos, Bonobo, GusGus, mïus, Teeel, Maya Jane Coles coś ci mówią - to tak na szybko, bo tego jest dużo więcej.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latto feat. Lu Kala - Lottery oraz Big Energy: Nie lubię mocno Latto (jedynie lubię od niej Put It On Da Floor), a Lottery (kolejny z koszmarków Dr.Luke'a) jest nudny. A Pretty Girl Era od Lu Kali jest ciekawsze niż Lottery. O Big Energy, numer sampluje "Fantasy" Mariah Carey, ale nie ma emocji, które były w wsponinanym "Fantasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co gorsze. Czy biesiada w stylu „Mydełko Fa” czy to smęcenie. Rany Julek, gdzie tu jest odrobina talentu :grin:„Nadaje się tylko do spania”. To nawet nie nadaje się do spania. Ja bym miał koszmary, gdybym coś takiego przez sen słyszał. Kolejna pseudo alternatywa po R. Kaminskim.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic pewnie jest w tej piosence ukryta jakaś głębia tylko my zwykli ludzie nie możemy jej odnaleźć. Trzeba się spytać znawcę gatunku czyli @Bloo411 żeby nam wskazał tą głębię.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne smęcenie, to ja widzę jedynie w postach @djclassic . Jednak rozumiem, Classic ma od dawna problemy ze słuchem, co ewidentnie tylko potwierdza, skoro zestawia kawałki indie/indie pop z Mydełkiem Fa. Classic, jak byłeś grzeczny w tym roku, to może w końcu Mikołaj wrzuci Ci do buta nowy aparat słuchowy 😁 🤪

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w przypadku nowości, kolejna arananżacja od Spinnin' Records, na którą nasze radia się rzuciły, ale nie powinna być w najgorszych piosenkach (Eska zaczęła jako pierwsza, a teraz grają to wszystkie główne stacje, od dzisiaj w propozycjach do Poplisty w RMF FM). W mojej opinii - dobra rearanżacja na chill-house, która zostanie hitem naszego eteru na przełomie roku, ale dla wielu ludzi to może zniszczyć wspomnienia z oryginałem Chrisa Normana i Suzi Quattro. A jak wasza opinia? 

A teraz czas na słabiznę. Pamiętacie, jak Taylor chciała być bad girl? Zwrotki - zwyczajny fare Taylor (śpiewanie o jej byłych), przetuszowany teledysk, i bycie taką "edgy" "urban" i "cool", bo na tym polegało "reputation", co zrobiło z tego najgorszy album artystki do tej pory. A wersja Taylor niestety, niewiele zmieni.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Za to zachwalasz swoją muzykę alternatywną typu Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka czy Ralph Kamiński.
Twierdzisz, że masz duże pojecie o muzyce, a wszystko co nie jest muzyką taneczną nazywasz alternatywą. Także przestań nadużywać określenia "muzyka alternatywna" bo nie wiesz co ono znaczy. Kompromitacja...
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NippyToadster napisał(a):

A w przypadku nowości, kolejna arananżacja od Spinnin' Records, na którą nasze radia się rzuciły, ale nie powinna być w najgorszych piosenkach (Eska zaczęła jako pierwsza, a teraz grają to wszystkie główne stacje, od dzisiaj w propozycjach do Poplisty w RMF FM)

Trochę tego nie rozumiem, dlaczego MAXXy/ESKI rzucają się na jakieś aranżacje zamiast na coś oryginalnego z zachodniego eteru np. Sonny Fodera and MK ft. Clementine Douglas - Asking (Deep House w polskim eterze jest mało popularny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawop napisał(a):

Twierdzisz, że masz duże pojecie o muzyce, a wszystko co nie jest muzyką taneczną nazywasz alternatywą.

Nie wszystko co nie jest muzyką taneczną nazywam alternatywą. Muzyka alternatywna to indie rock, indie pop oraz indie folk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...