Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mati2oo3 napisał(a):

dlaczego MAXXy/ESKI rzucają się na jakieś aranżacje zamiast na coś oryginalnego z zachodniego eteru np. Sonny Fodera and MK ft. Clementine Douglas - Asking (Deep House w polskim eterze jest mało popularny)

Pewnie myślę, że te stacje grają bardziej jak Adult CHR niż CHR lub Rhytmic CHR, oraz z faktu, że jak Miracle Calvina Harrisa z Ellie Goulding było sporym hitem, to grają podobne piosenki. Ja nie przykład nie mogę pojąć, dlaczego nie grali Becky Hill z Chase & Status w utworze Disconnect (drum & bass z popem, spory hit w UK), no, żeby przynajmniej posiedział w propozycjach. Oraz - fakt, że Polacy lubią zasamplowane piosenki, czego dobrym przykładem jest jeden z lepszych holenderskich DJ'ów, James Hype z "Ferrari", samplujące numer, którego na radiostacjach poza Radiostacją chyba swego czasu nie było na eterze - I Need A Girl Pt.II Diddy'ego. Owszem, też pomijają mainstreamowy amerykański pop, jak Olivię Rodrigo (Can't Catch Me Now RMF FM, albo przynajmniej RMF24 powinny popromować). Ale sam Capital ma dziwne powerplaye, np. Lifeline Alcii Keys z nadchodzącej nowej wersji Koloru purpury (z Fanatasią, Ciarą i Halle Bailey)

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BiL napisał(a):

Znowu wydali coś czego nie da się słuchać. Słaby podkład, wątpliwe wokale, grafomańskie teksty. Do tego często promowana w radiu.

Aktualnie to piosenka, która wychodzi poza standardy radiowego przeboju. Aktualnie - podkład dobry, smukłe wokale, dobry lirycznie tekst. I dobrze promowana w radiu. I jakoś to zastępstwo za Is It Over Now Taylor Swift. A do tego - promocja ich nowego albumu "Pokaz Slajdów". Choć nie słucham Stankiewiczów, to wreszcie mają sukces w radiu, więc czemu nie pozwolisz się cieszyć chwilą?

Edytowane przez NippyToadster
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2023 o 14:15, Bloo411 napisał(a):

Akurat Sanah swoją interpretacją "Jestem Twoją Bajką" zmasakrowała ten utwór robiąc z niego jakiś electropopowy koszmarek, więc nie dziwi mnie to, że nie promują tego utworu.

Jednak nie - od teraz w powerplayach RMF FM mamy ten numer, bo co, ok. 1/3 Polski to posłucha... (bo promocja kolejnego touru Sanah, którego RMF jest patronem medialnym). Podobnie też ta chill-EDM-owa rearanżacja klasyka zwanego jako Stumblin' In. Nawet już sam Vox FM do propozycji Best Listy dodał BFF od raperki Bambi czy Drums Jamesa Hype'a z Kim Petras (sampluje nigdy nie puszczane na Vox FM "Like A Love You" Justina Timberlake'a, a dokładnie jego końcówkę). Ale to dobre piosenki.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Cristovao/Sara James - Brighter Day: dwóch czarnoskórych artystów z Czechów i Polski mogłoby zrobić dobrą, 3-4 minutową piosenkę r&b-afrobeat-pop (jak collaby artystów R&B i hip-hop z Brytanii/USA). Choć dość energiczna i pełna pozytywów w zwrotnictwie, cierpi na długość.  Takie fukumean Gunny, Sunflower Post Malone'a i Swae Lee czy Girls Need Love Summer Walker są dobrymi piosenkami, mimo krótkiej długości i popularności. Sama piosenka nie jest taka zła, ale jest krótka i chciałoby się dodatkowych refrenów.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten utwór przypomina mi skrzyżowanie utworu Avicii - "Wake Me Up" z twórczością indie popowo folkowego duetu Kwiatu Jabłoni. Prawda jest taka, że pierwsza solowa płyta Artura Rojka wydana w 2014 roku "Składam Się z Ciągłych Powtórzeń" była dobra. Krążek "Kundel" w moim odczuciu już bardzo mocno kulał, a najnowszy singiel jest po prostu taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, napisałem to w kontekście "Składam Się z Ciągłych Powtórzeń" vs. "Kundel", gdzie przy tej pierwszej płycie "Kundel" już mocno kulał. Jak zwykle nie załapałeś. Kolejną kwestią jest to, że przecież Sanah nagrała z Arturem Rojkiem utwór i to rok temu. Coś ostatnio zawodzisz 😁

 

 

 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, ktos kto interesuje się muzyką powinien być obeznany ze wszystkim, byc na bieżąco, nawet jeżeli czegos nie słucha i nawet jeżeli czegos nie lubi. Także dla mnie Twoje tłumaczenie jest słabe jako dla kogos kto rzekomo interesuje się muzyką.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że wszystko co nowe to be, to tym razem coś z klasyki Italo-disco. Nie będę ukrywał, że kiedyś jako nastolatek tego słuchałem. Niestety. Dziś po latach brzmi to tragicznie w moich uszach. Wypisz wymaluj – Sanah. :grin:Tylko zmienić trochę muzykę🤣

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...