Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Akurat wokal ma dobry, ale nie każdemu musi się podobać i tyle w temacie. Powiem Ci jeszcze, bo zapewne nie wiesz (ale taki z ciebie spec), że Kaminski ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie poznał i studiował razem z Kasią Lins. Ponadto studiował też na Wydziale Popu na Codarts University For The Arts w Rotterdamie. Moim zdaniem zaplecze muzyczne ma bardzo dobre, także jak widać twoje zarzuty są jak zawsze bezpodstawne.

Co ma wykształcenie do tego, czy muzyki da się słuchać? Kamiński to kompletna porażka, podobnie Kwiat Jabłoni, i mnie nie interesuje ile oni mają dyplomów, jak ich piosenki to asłuchalny badziew.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ratter, napisz, że porażka dla ciebie, bo tobie ich muzyka nie odpowiada. Poza tym jak cię nie interesuje, to po co zabierasz głos? Mi byłoby szkoda czasu i klawiatury na muzykę i tematy, które mi latają koło wiesz czego. A jednak wykształcenie muzyczne ma coś do powiedzenia, ponieważ w dobie internetu każdy może nagle stać się piosenkarką/piosenkarzem, nawet taka Caroline Derpienski, czy jak jej tam. 

36 minut temu, BiL napisał(a):

Nie ma dobrego wokalu i tyle w temacie.

 

Nie bądź śmieszny. To, że tobie jego wokal nie pasuje nie oznacza, że ma zły

36 minut temu, BiL napisał(a):

Ale to tylko twoje zdanie i nikt nie przedstawił dowodów na to.

To, że skończył szkoły, które wymieniłem jest nawet w informacjach na stronie jego wytwórni płytowej, więc jakich ty jeszcze dowodów potrzebujesz, nie bądź śmieszny. Z każdym wpisem coraz bardziej się kompromitujesz. Zresztą, myślę, że jakakolwiek rozmowa z tobą nie ma najmniejszego sensu, bo tak jakby człowiek próbował rozmawiać ze ścianą. Takich ludzi powinno się ignorować.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiL napisał(a):

Chcę dowodów na to że Kamiński skończył szkoły. Czy on ma mature? Czy skończył studia? Jakie studia skończył?

Z tego co widzę, to @Bloo411już wymienił te szkoły. Poza tym to są informacje ogólnodostępne w internecie, o których sam artysta mówił, więc zastanawiam się, jakich jeszcze dowodów potrzebujesz, skanu świadectwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pawop napisał(a):

@BiL jak czytam Twoje mądrosci to mam wrażenie, że Ty to jeszcze podstawówki nie skończyłeś. Ciągle udowadniasz, że nie masz pojęcia o muzyce

Podstawówkę skończyłem. Mam dużą wiedzę na temat muzyki. Lubię muzykę dance, house, trance, pop, rock. Nie lubię jazzu, metalu, alternatywy i disco polo.

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiL, twoja wiedza jest praktycznie żadna i kilka osób tutaj na forum piszę to w oparciu o twoje posty, w których jawnie widać jej brak. Nie jest to czysta złośliwość nikogo z nas tutaj, tylko stwierdzenie faktu. Tobie się po prostu wydaje, że ją masz, bo słuchasz kilku gatunków muzycznych. Twój argument na to, że masz wiedzę brzmi na zasadzie - "tania wódka jest dobra, bo jest tania".

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleks, Artur Rojek, Igo, Mrozu, Brodka, Sochacka, Ralph Kamiński, Bedoes, Sokół - Całkiem nowa bajka: Dobra piosenka, ale idealny przykład payoli w polskim eterze. Jakoś "Jestem twoją bajką" Sanah nie promowali aż tak bardzo. Nie tylko beat pachnie "Supermocami", hymnem tegorocznego Męskiego Grania, ale pachnie tu tym, że jest puszczana dla promocji nowej "Akademii Pana Kleksa", który wyjdzie na początku przyszłego roku. Dla mnie stacje radiowe, owszem, powinny dodać ją do playlist, ale musi poczekać w notowaniach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiL napisał(a):

@mrozio11Ja bardzo lubię dance, house, trance, pop oraz rock. Mam duże pojęcie o muzyce.

Między lubić, a znać się jest ogromna różnica. Ja także mam swoje ulubione gatunki muzyczne, ale to nie jest rówboznaczne z tym że się na niej znam. Co najwyżej na mój gust coś mi się podoba, inne nie. 

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, BiL napisał(a):

@mrozio11 To jest hejt i kończę z tobą dyskusję. Piszesz, że kompletnie się nie znam na muzyce. Ja bardzo lubię dance, house, trance, pop oraz rock. Mam duże pojęcie o muzyce.

Nawet nie wiesz czym jest hejt. @mrozio11 w niczym cię nie obraził. Stwierdził tylko fakt, na podstawie tego, co zauważył na temat twojej osoby i go wyraził w sposób  kulturalny. A fakty są takie, że kompletnie się nie znasz na muzyce, a to, że sobie słuchasz np. muzyki dance, house etc., nie czyni z ciebie osoby, która na muzyce się zna.

4 godziny temu, NippyToadster napisał(a):

Kleks, Artur Rojek, Igo, Mrozu, Brodka, Sochacka, Ralph Kamiński, Bedoes, Sokół - Całkiem nowa bajka: Dobra piosenka, ale idealny przykład payoli w polskim eterze. Jakoś "Jestem twoją bajką" Sanah nie promowali aż tak bardzo. Nie tylko beat pachnie "Supermocami", hymnem tegorocznego Męskiego Grania, ale pachnie tu tym, że jest puszczana dla promocji nowej "Akademii Pana Kleksa", który wyjdzie na początku przyszłego roku. Dla mnie stacje radiowe, owszem, powinny dodać ją do playlist, ale musi poczekać w notowaniach.
 

 

 

Akurat Sanah swoją interpretacją "Jestem Twoją Bajką" zmasakrowała ten utwór robiąc z niego jakiś electropopowy koszmarek, więc nie dziwi mnie to, że nie promują tego utworu. Jej wersja nawet w połowie nie dorównuje oryginałowi. Nie wiem kto jej to doradził, ale wyszło fatalnie.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiL, kolego. Już Ci kiedyś powiedzialem; wyjdź do ludzi, poznaj kogoś. Posłuchaj czegoś innego, poznaj prawdę w muzyce, nie kieruj się gustem innych, albo radia. Pojedź na fajny koncert. Idź na dobry film, przeczytaj książkę. Wtedy zrozumiesz co jest dobre, a co nie. 

Ralph Kamiński zły, ba mówisz, że jest zły bo może nie ma matury xD. Słyszysz się? Nikt tu Cię nie hejtuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelgor Ja nie nadaję się na koncerty. Lubię muzykę klubową(głównie house i trance). Chodziło mi o wokal Kamińskiego, bo pieje jak kogut. Wyjdź do ludzi? A z kim mam iść? Dla mnie w muzyce kluczowy i najważniejszy jest rytm. Tekst to dla mnie sprawa drugorzędna. Nie namówisz mnie na muzykę alternatywną, której nie mam zamiaru słuchać.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z wycieczkami osobistymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

 No to czemu nie podoba ci się disco polo jak tekst jest drugorzędny 😁😁

Jak słyszę ten rodzaj muzyki to mnie krew zalewa... Bo to jest jedyny rodzaj muzyki, którego nie trawię. Mogę słuchać jazzu, jak muszę, chociaż nie lubię, mogę posłuchać nawet metalu, byle nie byłoby disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...