Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę słabych/przeciętnych/okropnych piosenek (moja opinia):
Victoria Monet - On My Mama: Piosenka ma dobrą produkcję, liryczność i frajdę, ale refren.... jest bardzo nudzący
J Balvin feat. Usher - DIENTES: To promują nasze radia zamiast Good Good? Nie mam nic złego do J Balvina, ale...
Kid Cudi vs. Crookers - Day N' Nite: Wolę oryginał, a teledysk do oryginalnego Day N' Nite jest o wiele lepszy.
DJ Khaled feat. Future, Lil Uzi Vert & Lil Baby - SUPPOSED TO BE LOVED - Niech pan Khaled Khaled wróci do przynajmniej produkcji, a nie tylko wsadzania gwiazd mainstreamowego rapu oraz krzyczenia "We The Best Music", "God Did" i "DJ Khaled".
Nicki Minaj - Last Time I Saw You: Minaj lekko przesadziła z popem. Owszem, na pierwszym Pink Friday i Roman Reloaded oraz Pinkprint były bardziej popowe kawałki pokroju Va Va Voom, Pills & Potions, The Night Is Still Young, Starships, Super Bass czy Your Love, ale nadal miały rapowe wersy od Nicki/jej alter-egosów. Produkcja dobra, ale słysząc cały czas śpiewającą Nicki, to myślisz o piosence Ariany Grande.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jason Derulo feat. Meghan Trainor - Hands On Me - Meghan i Jason - collabek dla tzw. Karenek. Interpertacja Stand By Me Bena E.Kinga - jest.Jest elektroniczny beat z "shoo-wopem" pani Trainor? Jest! Po prostu - słabiutki singiel. Derulo był lepszy, jak miał J.R. Rotema przy produkcji. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak pierwszy numer z nowej płyty „Angry” kapeli The Rolling Stones mi się podobał, tak już kolejny „Sweet Sounds Of Heaven” już niekoniecznie. A to tylko za sprawą jednego szczegółu. Po kiego grzyba ta „piejąca” Lady Gaga. Ona pasuje mi tam jak pięść do nosa. Psuje cały numer.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odmienne zdanie. Uważam, że Gaga ma świetny wokal i dobrze tutaj wypadła (widzę, że Dj Klasyczny Nudziarz-Marudziasz ma problem z kobietami, oops!... sorry, z kobiecymi wokalami 🤣) . Gaga niech idzie w tą stronę (w duecie z Tony Bennettem w jazzie też świetnie się odnalazła), zamiast tracić czas na electro-popowe koszmarki pokroju "Stupid Love" czy wcześniejszy "Judas", "Applause".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BiL napisał(a):

Nie, mam dosyć tej całej sanah. Nie dość, że jest nachalnie promowana, to jeszcze grafomanskie teksty pisane pod nastolatka. 

Nie lubię owszem singli pani Jurczak, ale cieszę się,że osoba osiągnęła sukces. Jedynie mi się nie podobają jej śpiewane "poezyje" (mam dosyć jej interpertacji "Pocałunków"). Sanah jest całkiem unikalna w tekstach, to taka polska Lana Del Rey, tylko nieco słabsza. Dla mnie bardziej promowana jest Blanka Stajkow. Nie dość że single są proste w konstrukcji cepa, do tego jest polską payolą. 

12 minut temu, lakiman napisał(a):

koro wybierasz stacje radiowe, którymi słuchaczami są nastolatkowie i dla nich one grają to nie narzekaj.

Przełącz się na Capital FM. O wiele lepsza młodzieżowa stacja niż obecnie Eska czy MAXX (pod playlistą więcej powtórzeń tylko). O ile nie zaczniesz narzekać.... Bo nastolatek nie słucha Jamesa Blunta (tylko You're Beautiful, ewentualnie 1973), Kwiatu Jabłoni, Loreen (tylko Tattoo, ewentualnie Euphoria), Gabrego Ponte (pewnie nastolatki nadal słuchają coveru Everytime We Touch od Cascady sprzed 17 lat), Wilków (zapewnie tylko Urke albo Baśka), Meza, Rity Ory, Adena Foyera itd. Obecnie Esce sporo brakuje do stacji młodzieżowej, tak samo MAXXowi. Tak samo na Capitalu leci sporo piosenek Ne-Yo czy Ushera czy Chrisa Browna.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NippyToadster napisał(a):

Sanah jest całkiem unikalna w tekstach, to taka polska Lana Del Rey, tylko nieco słabsza.

Bardzo nietrafione porównanie. To już bardziej Mary Komasę można nazwać polską Laną Del Rey i nie byłoby to tak mocnym nadużyciem jak w przypadku sanah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 5.11.2023 o 13:20, neo_patryk napisał(a):

Niektórym może to się podobać, ale ja osobiście czułem się lekko zniesmaczony, gdy po raz pierwszy usłyszałem to coś:

 

Ostatnio zapanowała moda na covery klasycznych przebojów z PRL przerabiane przez młodych wykonawców. Stoją za tym agencje marketingowe. Nie wiem, czy nie ta sama agencja co zajmowała się promocją Tymbarka. Latem mieliśmy unowocześnione "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" w reklamie Tymbarka. Tu mamy promocję usługi Alior Pay, gdzie ważne jest powtarzane słowo "Wróć". Wszystko wspomagane mechanizmem sztucznej inteligencji AI, dlatego brzmi dziwnie i nienaturalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BiL napisał(a):

Czy może mi ktoś wyjaśnić fenomen Ralpha Kanińskiego? Bo pieje jak kogut. Do tego jest nachalnie, wręcz zbyt mocno promowany, np. Top of The Top Festival w Sopocie. Nie tworzy dla mnie nic odkrywczego.

Akurat wokal ma dobry, ale nie każdemu musi się podobać i tyle w temacie. Powiem Ci jeszcze, bo zapewne nie wiesz (ale taki z ciebie spec), że Kaminski ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, gdzie poznał i studiował razem z Kasią Lins. Ponadto studiował też na Wydziale Popu na Codarts University For The Arts w Rotterdamie. Moim zdaniem zaplecze muzyczne ma bardzo dobre, także jak widać twoje zarzuty są jak zawsze bezpodstawne.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Akurat wokal ma dobry, ale nie każdemu musi się podobać i tyle w temacie. 

Nie ma dobrego wokalu i tyle w temacie.

 

21 minut temu, Bloo411 napisał(a):

 Moim zdaniem zaplecze muzyczne ma bardzo dobre, także jak widać twoje zarzuty są jak zawsze bezpodstawne.

Ale to tylko twoje zdanie i nikt nie przedstawił dowodów na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...