Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BiL sam wybieram czego słuchać a nie to co puszczą w radiu.

Fajne rozwiązanie, w twoim przypadku ile byś nerwów zaoszczędził. Polecam np Tidal.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiecie, jaki tu jest haczyk? To jest wątek, który jest całkowicie subiektywny i o jego zawartości decydują ci, którzy wrzucają dane utwory, uznając je za najgorsze we własnym zdaniu. Tu niejako jest odpowiedź na pytanie, jakie postawił @lakiman. Komentarze na YT nie mają tu kompletnie nic do rzeczy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fan WWE Superstars, ludziom też się podoba muzyka Zenka Martyniuka i czego to dowodzi? Owszem utwór Smolastego i Dody mi się nie podoba, uważam go za słabą produkcję pod każdym względem. Ty możesz mieć inne zdanie i tego nie neguję.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 dni 6 milionów wyświetleń obserwuje YouTube i rzadko kiedy jest tyle wyświetleń w tak krótkim czacie. A piosenka jest naprawdę dobra oczywiście nie dorównuje takim artystom jak Sorry Boys czy ta cała Daria ze Śląska czy inna Daria Zawiałow ale jest naprawdę dobra.

Założę się, że jakby w duecie była Daria Zawiałow zamiast Dody byś wychwalał.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, liczba wyświetleń nie jest wyznacznikiem tego, że coś jest dobre, a co najwyżej - cieszy się sporą popularnością. To jednak nie to samo. Fajnie, że tobie się podoba, dla mnie to koszmarny gniot, do którego nie chcę wracać.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne gusta tobie się podoba piejąca babka z Sorry Boys a ja lubię normalne utwory miłe dla ucha.

A o to najgorsza piosenka według mnie. Moje biedne uszy niestety nie da się tego słuchać tortury dla moich uszów.

 

Sorry Boys - Moje Serce w Warszawie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyrażam swoją opinię co do danej propozycji na najgorszą piosenkę. I się z tym nie zgadzam powstały większe gnioty niż ten utwór co podał @Bloo411. Jedyne co to mogę się zgodzić, że teledysk jest kiczowaty, ale sama piosenka jest dobra.

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

 

Założę się, że jakby w duecie była Daria Zawiałow zamiast Dody byś wychwalał.

Lubię Darię Zawiałow, śledzę jej karierę jeszcze sprzed "Malinowego Chruśniaka", ale nie oznacza, że podoba mi się dosłownie wszystko, co wydaje, czy w co się angażuje. Do dzisiaj nie trawię utworu "Bubbletea", gdzie była na feacie u Quebonafide. Nie lubię też utworu "Batman", gdzie wsparła na feacie Kukona. Nie lubię utworu "Za Krótki Sen" (tutaj akurat to jest jej utwór i na feacie był Dawid Podsiadło), "I Ciebie Też, Bardzo", motywu przewodniego MG 2021.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

Tutaj nie potrzeba jakiegoś dłuższego komentarza, oczywistym jest dlaczego ten kawałek tutaj trafił.

 

Smolasty & Doda - "Nim Zajdzie Słońce"

 

 

Rany Julek. Mnie już na same słowo Smolasty skręca, a co dopiero gdy mam tego posłuchać. No tu muszę przyznać rację koledze Bloo. Na moje to może być nawet 10 miliardów wyświetleń, ale numer i tak dla mnie jest koszmarny. Jeszcze może żeby nie ten Smolasty, to by było może do przełknięcia.

 

Ale mam jeszcze lepszą „perełkę”. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale to chyba ten gostek od Czadomen. Boże widzisz i nie grzmisz.:grin:

 

 

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co chcesz od piosenki Pawła Dudka gość ma fenomenalny głos. I ma najlepszy głos jeśli chodzi o branże disco polo i się tam marnuje. Swojego czasu ten utworek nawet leciał w radiu ;) Nie wiem czy oglądałeś "Twoja twarz brzmi znajomo" to tam wyprawiał cuda fenomenalnie zaśpiewał piosenkę Budki Suflera. Ma kawał głosu. Dużo ludzi myślało o nim tak samo jak ty, ale jak zobaczyli jak śpiewa w "Twoja twarz brzmi znajomo" to im kopara opadła. Tak zwane ocenianie książki po okładce.

 

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz @fanwwe, Ty mówisz, że disco polo jest dobrą muzyką ( masz do tego prawo), a krytykujesz i wypowiadasz się o muzyce o której serio nie masz pojęcia. Dla Ciebie Sorry Boys jest najgorsze. Po prostu jej nie rozumiesz i dlatego jest najgorsza. Dla Ciebie disco polo jest super no i ok. Każdy  słucha czego chcę.

Tylko gdzie tu logika?

 

Mówisz, o programie Twoja Twarz. Widzisz występ i napis występ na żywo. Serio wierzysz, że pato celebryci w kilka dni uczą się śpiewu i czysto śpiewają jakby całe życie śpiewali? Czas dorosnąć i przestać w bajki wierzyć. 

 

I nie, gdyby Zawiałow nagrała piosenkę Dody, to nadal byłby to zły utwór. Kawałek stworzony pod tiktoka, pod insta, pod YT, pod RMF FM. Przecież on nawet 3 minut nie ma. Ma się klikać. Tylko i aż tyle.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w tym programie nie śpiewają tylko celebryci, ale też i osoby które zajmują się muzyką. W tym programie wszystko widać. Jak ktoś nie umie śpiewać to od razu to widać. A Paweł Dudek ma kawał głosu który pokazywał już wcześniej w teledyskach w branży disco polo. Ja nie twierdzę, że muzyka disco polo jest najlepszą muzyką, bo ten utwór wyżej wymieniony nie ma nic wspólnego z disco polo. Tylko napisałem, że z takim głosem jaki ma marnuje się w tej branży. Posłuchaj sobie kilka jego piosenek pod jego nazwiskiem a potem oceniaj.

Godzinę temu, Pawelgor napisał(a):

Dla Ciebie Sorry Boys jest najgorsze. Po prostu jej nie rozumiesz i dlatego jest najgorsza

Tu nie chodzi o rozumienie tylko o muzykę tu nawet nie chodzi o słowa pewnie jakby było zaśpiewane w innej stylizacji to by mi się podobało. Każdy ma inny gust muzyczny i nie chodzi tutaj o rozumowanie. 

 

Jeżeli już jesteśmy przy najgorszej muzyce  to ten gościu w tej kategorii bije Pawła Dudka na głowę. 

Melancholy Hill - Dotyk wystarczy (kolejna "perełka")

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej masz prawo do wyrażenia swojej opinii i tego nikt tutaj nie neguje. Jednak na temat muzyki masz raczej niewielkie pojęcie, co zresztą widać. Obyś na Wrestlingu znał się lepiej 😜 . A wracając jeszcze do muzyki, to możesz sobie zbić piątkiem z kolegą BiLem, który też tutaj w tym wątku dużo pisze 😁

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że ten kto nie słucha muzyki alternatywnej to się nie zna na muzyce. Bo muzyka alternatywna jest najlepszą i w ogóle. A muzyka rockowa, disco polo czy inna muzyka rozrywkowa jest tą najgorszą i ten kto słucha takiej muzyki nie zna się na muzyce bo właśnie ta niszowa jest tą najlepszą według ciebie. Ty się znasz na muzyce alternatywnej, bo ciebie to kręci. A ja takiej muzyki nie słucham i nie chce jej słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...