Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze starszych, ale też często granych:

Kasia Kowalska - Antidotum 

Kiedyś bardzo lubiłem, ale po 20 latach żywota mi się przejadła.

 

Jeżeli chodzi o zagraniczną muzykę to można znaleźć coś w miarę fajnego. A polska muzyka nie jest dla mnie ciekawa.

 

Do tych którym wysłałem PW:

@Bloo411 oraz @Pawelgor

 

Osobiście mi się lepiej słucha Robina Schulza niż np. Kaśki Sochackiej.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, generujący kłótnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.04.2023 o 08:16, BiL napisał(a):

Sara Chmiel oraz Gromee - Ty I Ja

Nie jest tak zły kawałek. To dobry, elektropopowy kawałek. Bardziej to promują Creepin' na siłę, bo co promować osobom mającym 35-45 lat Metro Boomina (szanuję go jako producenta), czy 21 Savage'a (tzw. mumble rappera, znany z Bank Account, a lot z J.Cole'em, czy z wielu featów u Drake'a)? Rozumiem, że featuje pan Abel, czyli Weeknd, ale trochę to przesada promować go na RMF-ie. Mogliby zagrać Nothing Is Lost (z filmu Avatar: Istota wody), albo remix Die For You (z Arianą Grande). A gdy leci Lottery w ogóle nie mówią o Lu Kali (debiutance), a tylko pożartują o Latto, jeśli chodzi o RMF FM. Rozumiałbym rozmowy/żarty o mainstreamowych raperach na Esce czy MAXXie, ale na RMF FM? Ale to nic dziwnego, bo mają te 31% wśród młodzieży.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenki których nienawidzę:

DJ Snake ft. Justin Bieber - Let Me Love You

Martin Garrix ft. Bebe Rexha - In The Name Of Love

Jennifer Lopez - I Need Your Mama

Mike Perry - The Ocean

Seeb - What Do You Love

Monika Lewczuk - Ty i Ja

Taconafide - Tamagotchi

Tiësto ft. Post Malone - Jackie Chan

Inna - Yummy

Dawid Podsiadło - Mori

Sanah - Najlepszy Dzień W Moim Życiu

Cheat Codes ft. Demi Lovato - No Promises

ZAYN & Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer

Madison Mars - New Vibe Who Dis

Jax Jones ft. Bebe Rexha - Harder

Neiked - Sexual

Clean Bandit ft. Sean Paul & Anne-Marie - Rockabye

David Guetta ft. Justin Bieber - 2U

ZAYN - PILLOWTALK

Shanguy - Kalima Minou

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Piosenki których nienawidzę:

[...]

Monika Lewczuk - Ty i Ja

[...]

Czy Monika Lewczuk potrafi (jeszcze) wyprodukować coś dobrego? To już jest tak oklepany kawałek...

 

Zastanawiam się, dlaczego stacje radiowe nie puszczają czegoś nowszego od tej Pani(np. "Na pół" czy "Z Tobą lub bez Ciebie")? Ewentualnie puszczają "#TAM TAM" albo "Zabiorę Cię stąd", ale tylko w nocy.

Najnowsza piosenka tej Pani pt. "Pierwszy raz" została wydana w 2021 roku, więc ma już dwa lata.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

Tiësto ft. Post Malone - Jackie Chan

Jedyna naprawdę ZŁA piosenka z tych. Wersja z samym Preme i Postem jest o wiele lepsza. Nie wspomniać o tym, jak Austin Post " szybko dostał Sushi z Japonii" i jest to rymowane z Jackie Chanem

6 godzin temu, Mati2oo3 napisał(a):

DJ Snake ft. Justin Bieber - Let Me Love You

Martin Garrix ft. Bebe Rexha - In The Name Of Love

Jennifer Lopez - I Need Your Mama

Mike Perry - The Ocean

Seeb - What Do You Love

Monika Lewczuk - Ty i Ja

Taconafide - Tamagotchi

Tiësto ft. Post Malone - Jackie Chan

Inna - Yummy

Dawid Podsiadło - Mori

Sanah - Najlepszy Dzień W Moim Życiu

Cheat Codes ft. Demi Lovato - No Promises

ZAYN & Taylor Swift - I Don't Wanna Live Forever

The Chainsmokers feat. Halsey - Closer

Madison Mars - New Vibe Who Dis

Jax Jones ft. Bebe Rexha - Harder

Neiked - Sexual

Clean Bandit ft. Sean Paul & Anne-Marie - Rockabye

David Guetta ft. Justin Bieber - 2U

ZAYN - PILLOWTALK

Shanguy - Kalima Minou

Przestań słuchać RMF czy Eski i zacznij słuchać BBC Radio 1 i 1Xtra, NPO 3FM i FunX, SR P3 I P3 Din Gata, czy Capitala. Tu na pewno nie spotkasz tych piosenek (poza Zaynem Malikiem i Chainsmonkers)

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszymi piosenkami są te najbardziej ograne i oklepane w Radiu a w szczególności w Radiu Złote Przeboje. Poniżej wymienię piosenki, jakich wręcz nienawidzę ponad wszystko i gdy je słyszę to mam ochotę się pochlastać.😡

 

Wanda i Banda - "Nie będę Julią"

Gabriel Fleszar - "Kroplą deszczu"

Depeche Mode - "Enjoy The Silence"

Tanita Tikaram - "Twist In My Sobriety"

Laura Branigan - "Self Control"

The Police - "Every Breath You Take"

Pet Shop Boys - "Always On My Mind"

Donna Summer - "Hot Stuff"

Edytowane przez wardabydzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wardabydzia napisał(a):

Depeche Mode - "Enjoy The Silence"

Tanita Tikaram - "Twist In My Sobriety"

Laura Branigan - "Self Control"

The Police - "Every Breath You Take"

Pet Shop Boys - "Always On My Mind"

Aktualnie Branigan i Pet Shop Boys są niezłe, ale mam kawałek, który lubię, ale został zepsuty przez radio - Metro Boomin, 21 Savage i Weeknd - Creepin'. Boże, czemu to musi lecieć wszędzie? Niech RMF i Zet nie silą się na bycie trendy jak Eska czy to co się słucha na świecie, i lepiej mogli puścić remix Die For You, który bardziej pasuje do formatu Hot AC. Większość starszych słuchaczy RMF nie wie o 21 Savage'u i Metro Boomin (ale lubię ich muzykę, jak i wspólne albumy Savage Mode i Savage Mode II). Tak samo Latto z Lu Kalą i "Lottery", refren fajny, ale nie chcę kolejnej, ale oryginalnej kopii Dojy Cat czy Saweetie czy Cardi B na radiu takim jak RMF FM.

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba zapowiada się "hicior radiowego lata" w Polsce:
B.R.O. - Dziewczyny lubią tańczyć - Jezu. Jako słuchacz r&b i hip-hopu widziałem gorsze piosenki, ale jeśli wejdzie do notowania wszędzie, to będzie jeszcze gorzej niż Jeszcze Będzie Pięknie. Ma bardzo prostacki i typowy tekst pisany pod sukces radiowy. I co się stało z raz dobrze zapowiadającym pop-raperem, na jeszcze gorszego rapera od Drake'a na nowszych LP i EP (przynajmniej Her Loss z 21 Savage'em było niezłe). To jest jak Lil Wayne w niesławnej erze "Rebirth", kiedy probówał swoich sił w muzyce rockowej, ale jednak zrezygnował z tego po tym, jak album był okropny. A więc - mamy polski odpowiednik tamtego Lil Wayne'a, ale gorszy. RMF dało go do propozycji Poplisty, więc każdy, kto słucha radia, streżcie się, czy doda go do rotacji czy do powerplayów.

 

Edytowane przez NippyToadster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 14:56, djclassic napisał(a):

Boże kochany. Ja myślałem że to nie po polsku.:grin: Musiałem się tak w tekst wsłuchać, żeby coś zrozumieć co śpiewa:grin:. A o wokalu to lepiej nie wspominać. Tragedia!

 

 

Komentarze pod utworem zawierają zupełnie inne opinie

 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jax Jones & Calum Scott - Whistle. Ta piosenka doprowadza mnie już do szału. Ciągle tylko leci "łłłłłyyyysssssuuułłłł".

- Kamrad - Feel Alive. To samo.

- Dawid Podsiadło - mori. Nie lubię tego. Ponadto teledysk przedstawia ponurą, wyludnioną Warszawę.

- Sanah - najlepszy dzień w moim życiu. Sanah to tylko co chwilę wydaje single.

 

Ze starszych:

- Grzegorz Hyży - Kochanie to ja! - niby uwielbiam tą piosenkę, ale gdy ją włączę to w mojej głowie wiszą wspomnienia związane z panią, co uczyła mnie w 1 klasie technikum matematyki.

- Natalia Zastępa - Nie żałuję. Bez komentarza.

- Wilki - Baśka. Nie cierpię tej piosenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adam.kaslewicz napisał(a):

- Jax Jones & Calum Scott - Whistle. Ta piosenka doprowadza mnie już do szału. Ciągle tylko leci "łłłłłyyyysssssuuułłłł".

- Dawid Podsiadło - mori. Nie lubię tego. Ponadto teledysk przedstawia ponurą, wyludnioną Warszawę.

- Sanah - najlepszy dzień w moim życiu. Sanah to tylko co chwilę wydaje single.

Popieram! Dorzuć do tego nową piosenkę sanah "Marcepan".

 

Widzę, że @Bloo411 skorzystał z moich nowości, które wrzuciłem wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BiL napisał(a):

Jax Jones & Calum Scott - Whistle

Tej piosenki natomiast mam serdecznie dosyć, nie dość, że denerwująca, to jeszcze ma częstą rotację na MAXXie.

I wszędzie indziej. A dlaczego nasze stacje nie puszczają solowego Caluma Scotta czy MNEK-a? Są dobrzy, ale - lepiej puścić dobry pop zamiast elektroniki. I powtarzam: miej Spotify.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten utwór śmiało można zaliczyć do najsłabszych tracków Kylie Minogue. Niepotrzebnie majstrowali przy jej wokalu, to po pierwsze. Po drugie, podczas zwrotek nie jest jeszcze najgorzej, ale podczas refrenu gdzie pada tytułowe "Padam Padam" mam wrażenie jakbym słuchał rumuńskiego electropopu/dance popu, który na początku poprzedniej dekady nachalnie promowała Eska TV. 

 

Kylie Minogue - "Padam Padam"

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...