Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład jak można nieudolnie wykorzystać klasykę, w tym przypadku sample z utworu "What About My Love" Johnniego Taylora (1982 rok). W 2004 roku brytyjski house'owy duet Shapeshifters w utworze "Lola's Theme" zrobił to samo, lecz efekt nie był tak kiepski jak w tym przypadku.

 

 

Alok & James Arthur - "Work With My Love"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jedyny kandydat na prawo do najgorszej piosenki
Lady Gaga - Bloody Mary - Piosenka jest spoko, ale wkurza mnie to, jak przez edity na TikToku piosenka znanej wokalistki stała się trendy. Słyszę ją wszędzie na TikToku (wersja speed up), oraz na stacjach komercyjnych (myślałem, że tylko będzie na Esce, bo piosenka ma 12 lat...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla mnie to była żenada ta piosenka którą umieściłem. Dla mnie Ignacy to jest klon Dawida Podsiadło. Nie słyszę żadnej różnicy.

 

Teraz piosenka "To Co Mam" Ignacego trafia na moją czarną listę. Ileż można promować klona Dawida Podsiadło?

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BiL napisał(a):

Tutaj wrzucę pseudohit zeszłorocznej jesieni:

 

Ignacy - Czekam na znak

Boże, kolejny Podsiadło... Ta piosenka była nachalnie promowana przez komercyjne stacje radiowe.

Też nie lubię tej piosenki.

 

Moja nowa porcja nielubianych numerów:

- Sanah - Melodia. Jak słyszę ten kawałek od razu zmieniam kanał albo wyciszam głos. 

- Harry Styles - As It Was. Kojarzy mi się z bardzo złym wydarzeniem. Niewiele brakowało, a byłaby to ostatnia piosenka którą usłyszałem.

- Baranovski - Nie mamy nic - piosenka dla mnie akceptalna, ale jak słyszę ten kawałek to w mojej głowie widzę drogę z pogrzebu babci na stypę (w radiu leciało właśnie to). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam.kaslewicz napisał(a):

Moja nowa porcja nielubianych numerów:

- Baranovski - Nie mamy nic - piosenka dla mnie akceptalna, ale jak słyszę ten kawałek to w mojej głowie widzę drogę z pogrzebu babci na stypę (w radiu leciało właśnie to). 

W jakiej stacji słyszałeś tą piosenkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 16:13, BiL napisał(a):

Teraz piosenka "To Co Mam" Ignacego trafia na moją czarną listę. Ileż można promować klona Dawida Podsiadło?

To nie taki klon Dawida Posiadło. Pierwsze go promowało - Radio Kolor i singiel "Prawa, lewa". IGNACY nie jest taki zły. I zrobił hit jesieni. Mi bardziej nie podoba się Oskar Cyms i "Daj Mi Znać" - ta piosenka śmierdzi mi właśnie "As It Was" Harrego Stylesa. Tutaj to z "radiowych hitów" nie podoba mi się (głównie słucham rapu i R&B:
Lady Gaga - Bloody Mary - Myśłałem że na początku będzie to puszczała tylko Eska, ewentaulnie MAXX. Ale trafiło to na RMF FM i Zetkę. Nie cierpię tej piosenki, jest wszędzie na TikTok przez edity tańczącej Wednesday Addams z serialu Netflixa, i jeszcze walą ją na każdym radiu z wielkiej czwórki (poza Kolorem i Polskim Radiem). Która stacja zagraniczna gra "Bloody Mary" jako powerplay? A to jest piosenka sprzed 12 lat.

Edytowane przez Kirk
Nie przeklinaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta piosenka nigdy nie była w playliście PR1.

A teraz dorzucę kolejne denne nowości:

 

Grzegorz Hyży - Sztos

Ile można słuchać superdupernudnych piosenek o (nie)szczęśliwej miłości? Moim zdaniem Hyży się skończył.

 

Dawid Podsiadło - To Co Masz Ty!

Mimo, że to nie jest nowość to i tak jest to piosenka bez wyrazu.

 

W teorii wybór na skali jest szeroki, ale w praktyce większość gra to samo. Prawie wszędzie pseudohouse albo bylejaki pop. Kiedyś Express FM puszczało 2-3 piosenki disco-polo na godzinę. Teraz to czy mam ustawione na 93,0 MHz czy 92,3 MHz to i tak bez różnicy. Jedyna różnica w Express FM to disco-polo, które się pojawia co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem najnowszy odcinek "Gdzieś to już słyszałem" to zauważyłem, że przerabiają coraz nowsze piosenki, nawet wydane 3 lata temu. Czy początkujący DJe nie mają pomysłu na własne piosenki tylko muszą kopiować stare sprawdzone style muzyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...