Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, BiL napisał:

Nie lubię piosenek Darii Zawiałow. 

A ja - aktualnie lubię Darię Zawiałów,  ale balansuje pomiędzy taką Trójką i Muzo (alternatywa) a RMF czy Zet (mainstream). 

I kolejny najgorszy utwór:
Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej -  Chylińska robi się coraz gorsza i gorsza.... w tym nowym utworze drze cały czas 2-3 zwrotki przez większość czasu z głośną, rockową gitarą.... to jest jeszcze, jeszcze gorsze niż poprzednie utwory Chylińskiej. 

Edytowane przez NippyToadster
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NippyToadster napisał:

I kolejny najgorszy utwór:
Agnieszka Chylińska - Jest nas więcej -  Chylińska robi się coraz gorsza i gorsza.... w tym nowym utworze drze cały czas 2-3 zwrotki przez większość czasu z głośną, rockową.... to jest jeszcze, jeszcze gorsze niż poprzednie utwory Chylińskiej. 

Zgadzam się z tobą. Ta pani powinna zakończyć karierę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Pawelgor napisał:

Koncerty Darii to totalna energia wymieszana ze wzruszeniem. Kapitalne teksty. Ludzie na koncertach to czują.

Koncerty to nie wszystko. Ich Troje jeszcze 20 lat temu też dawało czadu ma koncertach. Sam byłem na kilku z nich. Ale z ich wokalem wiadomo jak było.:smile:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz, że z Zawiałow będzie lepiej?:grin: Ona jeszcze musi dużo chleba zjeść, żeby dorównać prawdziwym artystkom. Ja mówię o artystkach które potrafią śpiewać a nie tylko robić show koło siebie.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego. Poczekajmy jedną dekadę. A ty mi tu wyjeżdżasz z 2017 jakby to była jakaś gwiazda od nie wiadomo ilu lat:grin:."Pięknie" śpiewająca Sanah też jest na listach przebojów typu: "Hop Bęc" czy "Gorąca 20". Gdzie przeważnie głosują małolaty. A im wystarczy żeby tylko był bit i git. Nie ważne że nie potrafi śpiewać.:grin:  Mało było takich gwiazeczek jednego sezonu? Przypomnę tylko ostatnie Feel czy tam Enej. Takie było wielkie halo a dziś co?:lol:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam MAXXX, który na początku i w wczesnych latach (do 2010 r.) puszczał sporo czarnej muzyki (hip-hop, RnB, pop) i mniej popu i wszystkich utworów z RMF.Pierwotnie miało być jak najmniej piosenek lecących jednocześnie i na RMF, i na Zetce. Ale od 2011 i zwyż pojawia się coraz więcej muzyki z RMF. Dziś RMF Maxxx to niemalże kopia głównego RMF, która robi się coraz większa i większa.  Te same piosenki (w 75% z głównej anteny), te okropne piosenki, i coraz bardziej widzę, że MAXXX powinien być w formacie Urban AC/Rhytmic CHR zamiast CHR. To by odróżniło MAXXXa od RMF, i bycie swoim radiem od Eski.

I kolejny ,wręcz najgorszy utwór:
Inahbek x BYOR - Belly Dancer - kolejna piosenka oparta na przeróbce Bananza (Belly Dancer) Akona z beatem Temperature Seana Paula, która była popularna na TikToku parę miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawelgor napisał:

Przywołujesz Feel czy Enej, to są idealne przykłady jak nie prowadzić kariery.

Taa. A pewnie Zawiałow ma potencjał na karierę.:grin:

 

A jak już jesteśmy w tych najgorszych, to wczoraj w jakieś stacji (chyba Eska) obiła mi się o uszy przeróbka „Aleja gwiazd” Zdzisławy Sośnickiej (ta która potrafi śpiewać tak dla jasności dla kolegi Pawelgor):smile:. Nie wiem kto ten cover wykonywał, bo tak jak szybko włączyłem, jeszcze szybciej wyłączyłem. Ale z pewnością była to nowa wersja śpiewana przez jakąś kobietę. Moje uszy tego nie wytrzymały dłużej niż pół minuty.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelgor, akurat @djclassic-iem to się nie przejmuj. Dla niego wszystko co współczesne, co wyszło po 2000+ jest słabe. Każdy artysta jest zły, nie umie śpiewać etc. etc. Tylko klasyka najlepsza. Classic już niejednokrotnie udowodnił, że jest ograniczony muzycznie tylko do klasyków. Jest strasznie hermetyczny. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bloo411 napisał:

Dla niego wszystko co współczesne, co wyszło po 2000+ jest słabe.

No bo tak jest. Może nie wszystko, ale większość. I to nie jest tylko moje zdanie. A Ty znowu widzisz perełki w nowej muzyce alternatywnej, co dla mnie większość tego, to monotonne lub bardziej usypiające granie a nie alternatywa :grin:

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. lubię hip-hop, ale z amerykańskich często omijam rapy z Zachodniego Wybrzeża (poza Kendrickiem Lamarem), ale za to często słuchałam rapu z Wschodniego Wybrzeża (Nowy Jork), i Południa (w tym raperów z Atlanty). Brytyjskiego rapu (oraz drillu i grime) słucham na BBC Radio 1Xtra czy Capital Xtra. Polskiego rapu nie lubię, szczególnie tego radiowego. Tak samo lubię muzykę R&B i soul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, djclassic napisał:

 I to nie jest tylko moje zdanie.

A kogo jeszcze?. Chyba Twoich kolegów, bo z tego co słyszę, to dziennikarze muzyczni też zachwalają naszą polską scenę alternatywną, twierdząc, że mamy fajnych, młodych, zdolnych i kreatywnych artystów. Ja już to powiedziałem i się powtórzę. Uwielbiam klasykę, jest ona obecna cały czas w moim życiu. Jednak jestem też otwarty na nową muzykę, którą przeglądam, słucham, doświadczam jej na żywo na koncertach/festiwalach. Nie wszystko oczywiście do mnie trafia, ale są też artyści, którzy tworzą naprawdę dobre rzeczy mniej (niekiedy nawet niszowe), lub bardziej komercyjne.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, pewnie mu zagrozili wyrzuceniem z pracy, albo mu broń do głowy przystawili 😂. Classic, to że Ty muzycznie zatrzymałeś się na latach 90-tych, nie oznacza, że dzisiejsza muzyka alternatywna jest produkcyjnie zła. Ty po prostu tego nie czujesz.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...