Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 17.10.2018 o 16:36, Bloo411 napisał:

Rozczarowanie, chłopak coraz bardziej brnie w mainstream. Myślę, że jego nowy krążek będzie najbardziej przystępny masowemu słuchaczowi i to mi się zbytnio nie podoba.

 

Dawid Podsiadło - "Nie Ma Fal"

 

Powyższy utwór w ostatnim czasie często słyszę w radiu. Działa mi on mocno na nerwy... :wacko:  :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Małomiasteczkowy" jest lepszy? :grin:  Dla mnie Podsiadło zatrzymał się na "Nieznajomym". Właściwie to jedyny numer godny uwagi. Reszta to dla mnie lipa.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic widać, że chyba nie słuchałeś "Comfort And Happiness" i "Annoyance And Disappointment", ponieważ z tych płyt można naprawdę wybrać godne uwagi utwory. Z jednym się zgodzę, nowy krążek "Małomiasteczkowy" jest słaby. Dużo na niej typowo radiowego popu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to odpowiedni temat.

Na potrzeby filmu "Aquaman" Pitbull nagrał utwór "Ocean to Ocean". 

 

"Mr. Worldwide" ponownie się nie popisał, ponownie coverując znany utwór. Tym razem w refrenie pobrzękuje "Africa" zespołu Toto :lol2:.

Na szczęście w filmie fragment utworu trwa zaledwie 10 sekund.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość lukimann
W dniu 12.11.2018 o 06:13, Barti napisał:

Wanda i Banda - Hi Fi Superstar

 

 

Powyższy utwór w ostatnim czasie często leci w Radiu WAWA. Za każdym razem, gdy go słyszę, mam dość! Jak dla mnie, utwór ten jest ohydny. ?

Przeróbka ale tragedii nie ma ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Grzegorz hyży - Król nocy - tej piosenki mam już dosyć, a słyszę na każdym kroku. :(

Cleo - Kocham - Wolę Cleo w klimatach "Zabiorę nas". :(

Jeżeli chodzi o Zalewskiego to "Annuszka" była lepsza. Natomiast "Wszystko będzie dobrze", zupełnie dla mnie rozczarowanie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lista piosenek, których nie cierpię:

1. Elton John - "I'm Still Standing". Gdy się zaczyna ta piosenka, natychmiast wyciszam radio.

 

2. Metallica - "The Unforgiven". To samo.

 

3. Emigranci & Paweł Kukiz - "Na falochronie". To samo jak z dwoma piosenkami powyżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 14:44, Adam.kaslewicz napisał:

Lista piosenek, których nie cierpię:

1. Elton John - "I'm Still Standing". Gdy się zaczyna ta piosenka, natychmiast wyciszam radio.

 

2. Metallica - "The Unforgiven". To samo.

 

3. Emigranci & Paweł Kukiz - "Na falochronie". To samo jak z dwoma piosenkami powyżej.

 

Niestety z tobą się nie zgadzam, ale to twoje zdanie.

 

A z moich zbiorów dorzucę:

Vinai - I Was Made - jak to słyszę to mam ochotę przełączyć stacje.

Monika Lewczuk - Brak Tchu - to samo.

Lost Capital - Gangsta's Paradise - [beep]ski cover. Powinno się zakazać robienia gniotów robiących "umcyki" z klasyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.05.2021 o 10:18, roxiewegiel un-official napisał:

Vinai - I Was Made mi się bardzo podoba, słucham tego codziennie.

Ale nie podoba mi się piosenka Viki Gabor o tym samym tytule, co wyżej "I'm Still Standing".

Myślę, że nie słyszałeś oryginału "I Was Made For Loving You" Kissa, dlatego uważasz, że jest fajne. Polecam posłuchać oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Męskie Granie 2021 - I Ciebie też, bardzo - ta piosenka to nieporozumienie, z roku na rok coraz gorzej. Strasznie nijaki numer

Kris Kross Amsterdam - Early In The Morning - ta piosenka mnie denerwuje. Takie klimaty w muzyce mi nie odpowiadają.

 

@Bloo411

Dlaczego już nie udzielasz się w temacie o najgorszych piosenkach? Chętnie bym poznał twoją nową listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...