Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sanah - Kolońska i szlugi - ta piosenka to jakiś tekstowy gniot. Kto to napisał, 12-latek?

Sobel & Sanah - Cześć, jak się masz? - nie lubię tego jak @Bloo411

 

Oprócz wyżej wymienionych piosenek wkurza mnie polska muzyka alternatywna, która bez przerwy leci na MUZO.FM. Już wolę zagraniczną muzykę alternatywną, gdyż można trafić na coś wartego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku utworu "Kolońska i szlugi", jedynie podoba mi się ten elektroniczny podkład muzyczny, który na długo pozostaje w głowie. Tekst jest moim zdaniem kiepski i jak zawsze u Sanah piosenka traktuje o tym samym. Od dłuższego czasu twórczość Sanah zaczyna działać mi na nerwy, ponieważ wszystko zlewa mi się w jedno i to samo. Momentami też irytuje mnie sposób, w jaki śpiewa panna Jurczak. Widać tutaj, że jej management robi wszystko, aby zarobić na niej jak najwięcej się tylko da. Póki jest popyt, stąd co chwilę nowy singiel, nowa kolaboracja, nowa reklama w TV, nowa EP-ka, reedycja płyty etc. Trzeba się śpieszyć, zanim nastąpi przesyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie minęły dwa lata od pojawienia się Sanah na rynku. Na początku była kimś świeżym. Posługiwanie się slangiem. Dziś jest jechanie na patencie, teksty prościutkie, byle się rymowało i cyk 10 mln odsłon. Wydała dwa albumy, ale obok pojawiły się wersje super hiper deluxe, EP-ki. By zdobyć od niej  autograf na koncercie trzeba wydać 7 stówek. Łatwo weszła na szczyt, ale jedno potknięcie i nikt o niej nie będzie pamiętać. RMF i Eska znajdzie kolejną gwiazdę. Na początku jej drogi Muzo FM robiło z nią wywiad, nagrała dla nich akustyczny koncert, dziś już jej nie grają. Dziś jest targetem nastolatek i muzyki; byle coś grało. Ludzie na YT w komentarzach pod "kolońska i szlugi" pisze, że to arcydzieło, że niczego w życiu lepszego nie słyszeli. To mało słyszeli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.11.2021 o 09:34, BiL napisał:

Sanah - Kolońska i szlugi - ta piosenka to jakiś tekstowy gniot. Kto to napisał, 12-latek?

Sobel & Sanah - Cześć, jak się masz? - nie lubię tego jak @Bloo411

 

Oprócz wyżej wymienionych piosenek wkurza mnie polska muzyka alternatywna, która bez przerwy leci na MUZO.FM. Już wolę zagraniczną muzykę alternatywną, gdyż można trafić na coś wartego uwagi.

Dla mnie duet Sobel i Sanah, bardzo średniawy, takie flaki w oleju jakieś. 

W dniu 21.11.2021 o 15:02, BiL napisał:

@Pawelgor to chyba pół biedy, najgorsza jest ta maniera odświeżania utworów z lat 70/80/90 i robienia z nich umcyków rytmicznych. O muzyce alternatywnej nie będę wypowiadał, bo to nie moje klimaty.

Te covery "klasyków" to najgorsze co może być. 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolejna nowa porcja nielubianych kawałków:

- Daria - Love Blind. Gdy słyszę tą piosenkę, to w mojej głowie pojawiają się zdjęcia z odcinka "Daleko od miasta" (program Canal+ Domo) o Stajni Zamczysk.

- The Cure - Friday I'm In Love. Co prawda tą piosenkę uwielbiam, ale jak ją włączę, to przypomina mi się tegoroczny wrzesień i październik.

- "Jary" Oddział Zamknięty - Spadam. Nie podoba mi się ta piosenka - gdzie podział się stary, dobry Oddział Zamknięty?!

- Tiesto ft. Karol G - Don't Be Shy. Gdy słyszę tą piosenkę, to natychmiast ją wyciszam.

 

@BiL Ja za to uwielbiam "Shivers" Eda Sheerana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam.kaslewicz napisał:

Moja kolejna nowa porcja nielubianych kawałków:

- Daria - Love Blind. Gdy słyszę tą piosenkę, to w mojej głowie pojawiają się zdjęcia z odcinka "Daleko od miasta" (program Canal+ Domo) o Stajni Zamczysk.

Mógłbyś dorzucić do tego "Paranoia" Darii Marx. To jest dopiero masakra. Więcej razy usłyszałem tą piosenkę niż np. "Plan Awaryjny" Lanberry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Baranovski - Nie mamy nic

"nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic, nie mamy nic" 🙄

 

Ten tekst to jakaś grafomania. Kto pisał takie coś? 11-latek? 🤔

Edytowane przez BiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...