Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sound'n'Grace & Filip Lato – 100

 

 

Ciężko o bardziej płytkie utwory niż tego chóru. Moralizatorskie co treści są tak puste jak w wymienionej piosence. Nic nie znaczą.

Żeby to miało jeszcze jakąś formę ale to po prostu zlepek tekstów "weź się w garść" "dasz radę" "będzie lepiej".

Z resztą wystarczy zobaczyć tekst:

 

Będzie to, co ma być, nie inaczej

Za czym tak gnasz, po co Ci to?

Zacznij na 100, nie na 5 procent żyć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem przeciwny robieniem coverów utworów z lat 70/80/90, bo to w 90% przypadku się nie udaje i w/w utwór jest tego przykładem. Poza tym nie lubię tego typu "umcyków". One podobnie jak disco polo działają na mnie jak płachta na byka. Często się zastanawiam się, co ludzie widzą w takim "muzycznym fast foodzie"?

 

P.S.: jeszcze jedno, dużo tego typu utworów w klipach ma piękne i mało odziane panie. Wygląda to tak, damy piękne, ponętne kobiety, aby odciągnęły uwagę od kiepskiej muzyki.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem przeciwny robieniem coverów utworów z lat 70/80/90, bo to w 90% przypadku się nie udaje i w/w utwór jest tego przykładem.

Lata 70/80 czy 90 to się zgadza. Lepiej niech nie przerabiają dziś tego dzisiejsi wykonawcy. Bo np. 00+ to są właściwie w większości przeróbki. I tego spaprać już się nie da, bo to już jest spaprane. A wracając do lat 70 czy 80. Niektóre covery przyniosły większy sukces niż oryginał. Oczywiście nie było tego dużo, ale były.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moja mała lista słabych piosenek:

Margaret ''What You Do''

 

The Chainsmokers & Coldplay ''Something Just like this''

 

Clean Bandit ''Symhpony'' 

 

Natalia Nykiel ''Spokój''

 

Julia Wieniawa ''Oddycham'' mega żenada

 

Karolina Artymowicz ''Dalej''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z całym szacunkiem, ale pani Beata Kozidrak jak i zespół Bajm najlepsze lata swojej muzycznej kariery mają już dawno za sobą. Gdy słyszę solowe dokonania pani Kozidrak dostaje odruchu wymiotnego. Jak można tak muzycznie upaść?. Co do samego Bajmu, to jestem zdania, iż ten zespół skończył się w 2000 roku na płycie "Szklanka Wody". To była ostatnia przyzwoita płyta tego bandu.

 

Beata Kozidrak - "Letni Wiatr"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Major Lazer - Cold Water (feat. Justin Bieber & MØ)

 

David Guetta Ft. Justin Bieber - 2U

 

Luis Fonsi - Despacito ft. Daddy Yankee

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję filmików w poście. Filmiki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego grona trafiła również Kayah ze swoim obecnym "hitem" zatytułowanym "Po Co". No i ja się pytam po co?. Po co, po co, bo mi się nogi pocą. Kayah bez wątpienia należy do jednych z lepszych polskich wokalistek muzyki rozrywkowej, ale chyba brak jej pomysłów na nową muzykę, a że największą kasę zarobiła na płycie z Goranem, to dlaczego by nie nagrać coś w podobnym stylu. Wszak naród polski w większości przaśny, więc sukces murowany.

 

​Kayah feat. Idan Raichel - "Po Co"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kolejna piątka (TOP5) najgorszych piosenek czyli najgorsze z najgorszych, część 2:

1. Selena Gomez - Bad Liar

 

2. Selena Gomez ft. Gucci Name - Fetish

 

3. Dvid Guetta ft, Justin Biebier - 2U

https://www.youtube.com/watch?v=Vouvm8NZYqI

 

4. Liam Payne ft. Quavo - Strip That Down

 

5. Martin Garrix & Troye Sivan - There For You

 

Kolejne części już wkrótce.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne TOP5 najgorszych piosenek czyli najgorsze z najgorszych:

1. Dj Khaled feat Rihanna & Bryson Tiller - Wild Thoughts

 

2.  J Balvin ft. Willy William - Mi Gente

 

3.  Sean Paul & Migos - Body

 

4. Katy Perry ft. Nicki Minaj - Swish Swish

 

5. Katy Perry ft. Migos - Bon Appetit

 

Kolejne części wkrótce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Kolejna piątka - TOP5  najgorsze z najgorszych:

 

1. LP - When We're High

 

2. Shakira - Me enamore

 

3. Louis Tomlison ft. Bebe Rexha, Digital Farms Animals - Back to you

 

4. French Montana ft. Swae Lee - Unforgettable

 

5. Margaret - What you do

 

Wkrótce ostatnia część TOP5 najgorsze z najgorszych. Wtedy będzie też małe podsumowanie ostatnich list.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnia lista TOP5:

1. The Chainsmokers ft. Halsey - Closer

 

 

2. The Chainsokers ft. Coldplay - Something Just Like This

 

 

3. Cheat Codes ft. Demi Lovato - No promises

 

 

4. Charlie Puth - Attention

 

 

5. Shawn Mendes - There's Nothing Holdin' Me Back

 

 

W tym roku do wakacji powstało wyjątkowo dużo piosenek niezdanych do słuchania i nadal powstają kolejne. Moim zdaniem obecna muzyka POP nie dorównuje piosenkom z lat 00's i stacza się powoli na dno. Jeszcze tak z dwa lata temu nie powstawało tyle gniotów muzycznych co teraz i można było normalnie posłuchać a obecnie ponad połowa (większa) nie nadaje się w ogóle do słuchania i obawiam się co to będzie za rok,dwa i w kolejnych latach z tą muzyką jak ciągle powstaje taki syf (mniejszy lub większy) że aż główa boli od słuchania. Niestety dobrej muzyki POP jest zaledwie kilka procent a syfu ponad 90% i trzeba dobrze szukać żeby trafić dobre piosenki.

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia lista TOP5:

1. The Chainsmokers ft. Halsey - Closer

https://www.youtube.com/watch?v=0zGcUoRlhmw

 

2. The Chainsokers ft. Coldplay - Something Just Like This

https://www.youtube.com/watch?v=FM7MFYoylVs

 

3. Cheat Codes ft. Demi Lovato - No promises

https://www.youtube.com/watch?v=jn40gqhxoSY

 

4. Charlie Puth - Attention

https://www.youtube.com/watch?v=nfs8NYg7yQM

 

5. Shawn Mendes - There's Nothing Holdin' Me Back

https://www.youtube.com/watch?v=dT2owtxkU8k

 

W tym roku do wakacji powstało wyjątkowo dużo piosenek niezdanych do słuchania i nadal powstają kolejne. Moim zdaniem obecna muzyka POP nie dorównuje piosenkom z lat 00's i stacza się powoli na dno. Jeszcze tak z dwa lata temu nie powstawało tyle gniotów muzycznych co teraz i można było normalnie posłuchać a obecnie ponad połowa (większa) nie nadaje się w ogóle do słuchania i obawiam się co to będzie za rok,dwa i w kolejnych latach z tą muzyką jak ciągle powstaje taki syf (mniejszy lub większy) że aż główa boli od słuchania. Niestety dobrej muzyki POP jest zaledwie kilka procent a syfu ponad 90% i trzeba dobrze szukać żeby trafić dobre piosenki.

W większości się z tobą zgadzam, ale ja uważam, że na początku XXI wieku, zwłaszcza w pierwszej połowie I dekady tego wieku też za dużo ciekawych piosenek nie powstało. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem, czy ja mam zły gust muzyczny czy co, ale moim kandydatem (tak uważam) jest piosenka:

 

Nie spodobała mi się i tyle. Nawet pamiętam że dałem łapkę w dół przy tej piosence. Aby szerzej zargumentować dlaczego tej piosenki nie lubię musiałbym się zmusić do posłuchania tej piosenki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem że wgl taki temat istnieje. Śmieszą mnie nie które pozycje oraz stosunek do nich ludzi którzy je wybierają. O gustach się nie rozmawia bo każdy ma inny. Nie ma gorszych czy lepszych, są one indywidualne. Patrząc na te zestawienia to widać że część społeczeństwa ma problem ze zrozumieniem czym jest muzyka rozrywkowa i jaki ma ona cel. Strach zapytać co wg takich tuzów muzyki jest akceptowalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gorszych czy lepszych, są one indywidualne.

Są słabe i dobre numery. Lub bardzo słabe i bardzo dobre jak kto woli.  A gusta gustami.  Nie będę wymieniał słabych, bo szkoda mi czasu. Tylko dodam, że kiedyś to artysta musiał się na pocić żeby odnieść jakiś sukces a dziś wystarczy przyjść na casting, nie ważne czy ma dobry głoś czy nie, tylko ważne że robi show. I wtedy wychodzą takie kwiatki „anty artyści” jak Enej, Lemon, Ewa Farna czy Margaret. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farna przynajmniej broni się wokalem, choć repertuar tragiczny. W przypadku Margaret, to już w ogóle tragedia (ta dziewczyna to nadaje się jedynie do reklamowania lakieru do paznokci), o Lemon czy Enej to już nawet nie wspomnę

 

[...] O gustach się nie rozmawia bo każdy ma inny[...]

 

Ale o jego braku już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Sławomir to żenada na miarę weekendu, gwiazda 1 utworu, no prawie bo już pilnuje żeby o nim nie ucichlo.

Tak samo Marta Gałuszewska, zwyciężczyni the voice of Poland - jej utwór w radiu już jest katowany co pół godziny. Utwory bez przekazu, z jakimis chorymi przenosniami - to jest chore co się dzieje. No ale takie gwiazdki się pompuje dla hajsu...

Polska muzyka to dno, te 6-7lat temu to jeszcze można było słuchać, teraz to równia pochyła.

Farna ma bardzo fajny głos ;) i jedt to bardzo pozytywna osoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@korni007, totalnie się z tobą nie zgodzę, że polska muzyka to dno. Owszem, ta promowana przez Eskę, RMF FM, Radio Zet i inne typowo komercyjne rozgłośnie radiowe, to tak. Ale muzyka alternatywna w Polsce ma się dobrze, trzeba wiedzieć gdzie szukać, bo jest naprawdę sporo polskich artystów, którzy nagrywają naprawdę fajną muzykę i nie są ta popularni i promowani jak te wszystkie Eweliny Lisowskie, Margaret, Ewy Farny, Rafały Brzozowskie, Mateusze Ziółka itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...